خانه / سولفات آمونیوم / بازار بزرگ سولفات آمونیوم درخت گردو

بازار بزرگ سولفات آمونیوم درخت گردو

سولفات آمونیوم درخت گردو یک کود شیمیایی است. که در حقیقت نمک معدنی به حساب می‌آید و برای پربار کردن درخت، بسیار مناسب است.این کود باعث اسیدی شدن خاک می‌شود و به رشد و تقویت و همچنین ثمردادن درختان گردو به صورت تجاری، کمک می‌کند.

برای استفاده از کود سولفات آمونیوم، در شرایطی که خاک پای درختان قلیایی و یا آهکی باشد، مصرف آن به صرت چالکود بسیار مناسب است. میزان مصرف آن نیز بنا به در نظر گرفتن شرایط خاک، متفاوت است. و بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم برای هر درخت، متغیر است. مصرف سولفات آمونیوم، معمولا در اواخر اسفند و اوایل فروردین می‌باشد که درختان شروع به جوانه زنی می‌کنند.این کود به دلیل داشتن آمونیوم، به سرعت جذب درختان می‌شود و باعث کاهش PH قلیایی خاک می‌شود.

موارد مصرف سولفات آمونیوم درخت گردو

سولفات آمونیوم درخت گردو

درخت گردو، یک درخت مقاوم و پرثمر است که گونه‌های مختلفی از آن در اکثر نواحی  کشور، کاشته می‌شود و عمر بسیار طولانی دارد. این درخت نیز همانند دیگر درختان میوه به کودهای تقویت کننده نیاز دارد. تا بتواند به خوبی ثمر دهد یکی از کودهای مثمر  سولفات آمونیوم درخت گردو می‌باشد.  که دارای چیزی حدود ۲۱ درصد ازت یا همان نیتروژن می‌باشد که به شکل آمونیوم است و ۲۴ درصد سولفور در آن موجود می‌باشد که به شکل سولفات است.

از خصوصیات بارز کود سولفات آمونیوم درخت گردو این است. که هم به صورت محلول و هم یه صورت چالکود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. و باعث رشد سریع و بارور شدن درختان می‌شود.

خرید استثنایی سولفات آمونیوم درخت گردو

مصرف سولفات آمونیوم خواص زیادی دارد که یکی از آنها این است. که باعث مقاومت و تقویت درختان در مقابل خشکسالی و کم آبی می‌شود. و همچنین، در زمانی که رشد شاخ و برگ و ریشه این درختان ضعیف است، استفاده از این کود باعث تقویت رشد آنها می‌شود، و نهایتا اینکه به تقویت مغز و میوه درختان می‌پردازد و می‌توان با استفاده از این کود، ثمر خوب و مناسبی از درختان دریافت کرد. بنابراین استفاده از این کود برای مصرف درختان گردو، بسیار مناسب می‌باشد.

برای خرید سولفات آمونیوم گردو، بهتر است از طریق  مراکز معتبر و بازار بزرگ سولفات آمونیوم اقدام کنید تا محصول مورد نظر را با قیمت مناسب و در اسرع وقت بتوانید تهیه کنید. برای این کار می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی و آنلاین این محصول اقدام کرده و از این طریق علاوه بر خرید آسان، از هزینه اضافی برای تهیه این کود خودداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

سم و کود