خانه / سولفات آمونیوم / بازار خرید سولفات آمونیوم کریستالی

بازار خرید سولفات آمونیوم کریستالی

کشاورزان به طور حتم این را می‌ دانند که در بازار انواع کود های مختلف با کارایی های مختلف عرضه می‌ شوند، هر کدام از آنها نیز تاثیر مخصوص به خود را دارند اما در بین تمام کود هایی که در بازار وجود دارند می توانیم بگوییم کود سولفات آمونیوم کریستالی بازار خرید بیشتری دارد زیرا کیفیت آن بالاتر است.

بازار خرید سولفات آمونیوم کشاورزی علاوه بر داخل کشور حتی در خارج از کشور نیز بسیار مناسب است، در تمام جهان در صنعت کشاورزی از این کود به بهترین نحو استفاده می شود زیرا این کود علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز دارد.

بازار خرید سولفات آمونیوم کریستالی

آشنایی با خصوصیات سولفات آمونیوم کشاورزی

آشنایی با خصوصیات سولفات آمونیوم کشاورزی سولفات آمونیوم یا همان آمونیوم سولفات نوعی نمک آن هم از نوع معدنی است، این نمک کاربردهای زیادی در صنعت دارد، مهمترین کاربرد آن نیز در صنعت کشاورزی می باشد، این نمک در کشاورزی به عنوان یک کود استفاده می گردد.

ساختار سولفات آمونیوم مورد استفاده در کشاورزی شامل درصدی از سولفور و نیتروژن است، مقدار درصد هر کدام از آنها تقریباً مساوی می باشد اما اگر به صورت جزئی بخواهیم آن را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم مقدار درصد سولفور در آن کمی بیشتر از نیتروژن است.

سولفات آمونیوم خاصیت اسیدی دارد پس از آن در خاک های قلیایی جهت پایین آوردن میزان ph خاک استفاده می شود، میزان دوام این کود در خاک بالا است و به راحتی از خاک شسته نمی شود و تا مدت‌ ها در آن باقی مانده و اثر می‌ گذارد.

از خصوصیات دیگر سولفات آمونیوم کیفیت بالای آن است که سبب شده نگهداری از آن آسانتر گردد بعلاوه حتی می توان این کود را به راحتی جابجا نمود بدون آنکه در طول مسیر دچار آسیب و صدمه گردد و کیفیت خود را از دست بدهد.

نیتروژنی که در این کود وجود دارد باعث می‌ شود تا رشد محصولات سرعت بیشتری پیدا کند در نتیجه میوه هایی که حاصل می‌ شوند کیفیت بیشتری خواهند داشت و سریعتر به بار می نشینند.

پخش سولفات آمونیوم کریستالی به صورت مستقیم

پخش سولفات آمونیوم کریستالی به صورت مستقیم مراکز عرضه کننده کودهای کشاورزی دقت بسیار زیادی به نحوه پخش کودها به سراسر کشور دارند اما جالب است بدانید که پخش سولفات آمونیوم کریستالی آن هم به صورت مستقیم بسیار راحت تر از سایر کودهای دیگر است که خریداران آن را با واسطه خریداری می‌ کنند.

مشتریانی که تجربه خرید مستقیم سولفات آمونیوم نوع کریستالی را از طریق مجموعه ما داشته اند از نحوه پخش محصولات رضایت کامل را داشته و حتی خریداری محصولات ما را به کشاورزان دیگر نیز توصیه کرده اند، شما می توانید جهت تجربه خرید این محصول با مدیریت فروش تماس بگیرید و اقدامات لازم جهت خرید این محصول را انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود