خانه / سولفات آمونیوم / بازار فروش سولفات آمونیوم صنعتی

بازار فروش سولفات آمونیوم صنعتی

یکی از مواد معدنی یا کود هایی که بسیار مورد استفاده در بخش‌های کشاورزی می باشد کود سولفات آمونیوم است.

مهمترین کاربرد سولفات آمونیوم به عنوان کود ازته در بخش‌های کشاورزی است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد این ماده شیمیایی برای اصلاح و کاهش ph خاک های قلیایی و آهکی مورد استفاده قرار داده می‌شود.

سولفات آمونیوم باعث رشد و نمو و خاک شده و کیفیت محصولات کشاورزی را بسیار بالا می‌برد بازار فروش سولفات آمونیوم صنعتی بسیار فعال بوده و از فروش بسیار بالایی در بین کشاورزان برخوردار می باشد.

بازار فروش سولفات آمونیوم صنعتی

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم صنعتی کدامند؟

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم صنعتی کدامند؟ سولفات آمونیوم که یک نمک معدنی است کاربرد بسیار زیادی در بخش‌های کشاورزی و صنعتی دارد این ماده و نمک بسیار با کیفیت به صورت عمده در زمین‌های کشاورزی و یا گلخانه ها به عنوان کود شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کیفیت سولفات آمونیوم بسته به نوع استفاده آن در زمین‌های کشاورزی و میزان و نحوه بکارگیری این محصول می تواند متفاوت باشد.

از با کیفیت ترین انواع سولفات امونیوم صنعتی می‌توانیم به سولفات آمونیوم گرانول و پودر سولفات آمونیوم سولفات آمونیوم کریستالی و همچنین محلول سولفات امونیوم اشاره کنیم که با توجه به غنی بودن خاک و یا ضعیف بودن خاک مقدار استفاده هر کدام از این مواد متفاوت می باشد.

انواع مختلف کودهای شیمیایی که در بازار وجود دارند برای رشد و نمو گیاهان بسیار مفید می باشند که مهمترین آنها می‌توانیم به کود سولفات آمونیوم مایع اشاره کنیم.

این کودها حاوی نیتروژن و ازت بوده که برای حاصلخیزی زمین های کشاورزی بسیار مفید می باشند و به کارگیری آنها باعث افزایش بهره‌وری درختان شده و باردهی آنان را بالا می‌برد و همچنین زمینه زمین ها حاصلخیزی خود را به دست آورده و میوه ها دچار آفت زدگی و یا کم باری نخواهند شد.

سولفات آمونیوم علاوه بر اینکه تامین خاک و یا گوگرد را در زمین های کشاورزی بر عهده دارند باعث اصلاح خاک و همچنین بازدهی بسیار زیاد میوه‌ها می‌شود و می‌توانیم بگوییم که سولفات آمونیوم نسبت به سایر کودهای دیگر در هنگام آبیاری درختان کمتر از بین رفته و ماندگاری بیشتری نسبت به دیگر کودها دارد و این خود باعث آلایندگی کمتری برای آب های زمین زیرزمینی ایجاد می‌کند.

پخش سولفات آمونیوم امروزه توسط مراکز معتبر توزیع صورت می گیرد و همه کشاورزان عزیز می توانند از مراکز تجاری معتبر خرید این محصول را انجام دهند و با استفاده از این محصول زمین‌های کشاورزی حاصلخیزی را داشته باشند تا مطمئن شوند که محصول بسیار زیادی را در پایان فصل می توانند برداشت کنند.

پخش انواع سولفات آمونیوم صنعتی مایع

پخش انواع سولفات آمونیوم صنعتی مایع شرکت تجاری ما یکی از معتبرترین شرکتهای تجاری در زمینه پخش انواع سولفات آمونیوم صنعتی مایع در کشور محسوب می‌شود.

شما کشاورزان و باغداران عزیز میتوانید با ثبت سفارش و ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش ما این محصول را در اندازه های متفاوت سفارش داده تا در هر نقطه از ایران که هستید با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شما بزرگواران قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود