بازار پخش سولفات آمونیوم پودری

سولفات آمونیوم پودری شاید جایگزین بسیار خوبی برای کود اوره مورد مصرف بر روی زمین های کشاورزی باشد. بسیاری از کشاورزان و مزرعه داران به دلیل قیمت پایین کود اوره و دارا بودن درصد بالایی از ازت در این کود، خریداری و استفاده از آن را بر سایر کودهای ازته ترجیح می دهند در حالی که کود اوره در صورت مصرف زیاد مشکلاتی را برای خاک مزارع و آب های زیرزمینی به وجود می آورد.

سولفات آمونیوم پودری

این مشکلات از آنجایی ناشی می شوند که خاک های کشاورزی ایران غالبا قلیایی هستند. و استفاده زیاد از اوره که خود بر خاصیت قلیایی خاک می افزاید می تواند مشکلاتی را برای پرورش بسیاری از محصولات کشاورزی به وجود آورد. همچنین کود اوره به راحتی شسته شده و وارد بستر آب های زیر زمینی می شود و آنها را آلوده می کند.

کود سولفات آمونیوم پودری علاوه بر اصلاح خاک و تامین ازت مورد نیاز محصولات کشاورزی، هدر رفت کمتری دارد و شسته نشده و به آلایندگی آب های زیرزمینی منجر نمی شود. عدم هدر رفت و جذب تا حد بالای این نوع کود مزیت اقتصادی نیز برای کشاورزان دارد.

خواص کود سولفات آمونیوم پودری

سولفات آمونیوم پودری نمکی غیر آلی است. که دارای کاربردهای تجاری مختلفی می باشد. شکل ظاهری آن به صورت گرانول های دارای درصد مشخصی از رطوبت به رنگ سفید یا به شکل کریستال های غیر گرانوله است. سولفات آمونیوم خشک و پودر شده ممکن است با پاشیدن اسید سولفوریک به یک سولفات آمونیوم سفید گرانوله پودری بدست آید.

خواص سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم پودری به عنوان کود نیتروژن دار یا کود ازته کشاورزی به کار می رود؛ پودر سفید سولفات آمونیوم دارای 0.5 درصد N2 است و شما می توانید از این کود به عنوان یک پودر سفید غیر قابل اشتعال، بدون بو، غرق شده و محلول در آب و محلول در استون و اتانول در مورد تقویت زمین های کشاورزی خود استفاده کنید. فرمول شیمیایی ترکیب نمک معدنی سولفات آمونیوم پودری به صورت (NH4)2SO4 است.  اگرچه رنگ این نوع کود می تواند از سفید تا بژ متفاوت باشد، اما سولفات آمونیوم پودری غالبا یک ماده جامد بدون بو سفید رنگ است؛ انحلال پذیری بالایی در آب دارد و به اصطلاح در آب غرق می شود.

بهترین نرخ سولفات آمونیوم پودری

بهترین نرخ سولفات آمونیوم پودری

برای خرید سولفات آمونیوم پودری با کیفیت اصل و قیمت مناسب از خدمات شرکت های پخش سولفات آمونیوم معتبر استفاده کنید. قیمت سولفات آمونیوم به صورت کیلویی محاسبه شده و در بسته بندی های کیسه ای عرضه می شود. هر شرکت در مورد سفارش کود سولفات آمونیوم مورد عرضه خود میزان حداقل و حداکثری را در نظر می گیرد که کشاورزان با مدنظر قرار دادن این موارد اقدام به سفارش و خرید این نوع کود می کنند.

Rate this post

Originally posted 2020-12-13 20:56:30.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما