بهترین قیمت اسید بوریک بسته بندی

اسید بوریک بسته بندی به خوبی می‌تواند نیاز‌های غذایی گیاه به بور را رفع کند. بور نقش بسیار مهمی در انتقال مواد غذایی در گیاهان ایفا می‌کند. در حالی که کلسیم را ماشین حرکت دهند تمام مواد مغذی می‌نامند. می‌توان گفت که اسید بوریک (بور) فرمان آن است. زیرا وظیفه «هدایت» کلسیم به گیاه را بر عهده دارد. اگرچه این ماده فقط به مقدار بسیار کم نیاز است، اما برای جذب کلسیم بسیار مهم است.

اسید بوریک

از آنجا که کلسیم مسئول انتقال همه مواد مغذی دیگر در گیاه است، بدون بور، گیاه شما ممکن است دچار کمبود‌های متعدد عناصر غذایی شود. این ماده علاوه بر اینکه برای وارد کردن کلسیم به گیاه حیاتی است، برای حفظ تعادل بین قند و نشاسته نیز ضروری است و به انتقال قند و کربوهیدرات کمک می‌کند. این ماده در گرده‌افشانی و تولید بذر مهم است و ماده اصلی لازم برای تقسیم سلولی طبیعی، متابولیسم نیتروژن و تشکیل پروتئین است.

آشنایی با خطرات اسید بوریک

اسید بوریک یک فرم معمول بور است، عنصری که به طور طبیعی در مواد معدنی مختلف یافت می‌شود. بوریک اسید بسته‌بندی یک پودر سفید و تقریباً ۱۰۰٪ محلول است. نام شیمیایی آن دی سدیم اکتابورات تترا هیدرات است. که مخصوص کاربردهای کشاورزی ساخته شده است. فقط مقادیر بسیار کمی از اسید بوریک برای مؤثر بودن لازم است. وقتی این ماده با سرعت بیشتری استفاده می‌شود.

فرمول اسید بوریک

به عنوان علف‌کش، جلبک‌کش و آفت‌کش‌ها عمل می‌کند. در صورت استفاده بیش از حد، می‌تواند برای نشخوارکنندگان نیز سمی باشد. بنابراین استفاده دقیق از این ریزمغذی ارزشمند در کشاورزی باید با احتیاط مصرف شود و استفاده از آن فقط باید در صورت کمبود در نتیجه تجزیه و تحلیل بافت خاک یا برگ انجام شود.

به طور معمول، کمبود بور تنها با استفاده از ۰.۵ پوند در هکتار قابل رفع است. زمان‌بندی معمول برنامه مصرف نیز قبل از گلدهی است. این ماده را می‌توان به تنهایی یا با مواد حاوی کلسیم استفاده کرد. از آنجا که بور بسیار قابل شستشو است، برای بهترین نتیجه، اسید بوریک باید با کلاتوری مانند اسیدفولیک یا اسید هیومیک حاوی اسیدفولیک استفاده شود تا به بور قدرت ماندن در خاک را پیدا کند.

مصرف اسید بوریک

فروش عمده اسید بوریک بسته بندی

به دلیل اهمیت بور در تغذیه گیاهان و نقش اسید بوریک بسته بندی شده در تأمین این نیاز، کشاورزان به دنبال تهیه این محصول برای استفاده در مزارع خود هستند. قیمت اسید بوریک بسته بندی نیز به میزان تقاضای کشاورزان برای این محصول بستگی دارد. البته قیمت می‌تواند با توجه به حجم خرید متفاوت باشد.

فروش عمده اسید بوریک بسته بندی

به طور مثال اسید بوریک بسته بندی عمده قیمت پایین‌تری نسبت به سایر روش‌های خرید دارد. یا قیمت اسید بوریک بسته ‌بندی شده با سایر شکل‌های آن که به صورت محلول در آب یا پودر فله هستند نیز متفاوت است. در حال حاضر شرکت‌های مختلفی در کشور هستند که این ماده مؤثر و ضروری در کشاورزی را تولید می‌کنند و به شکل‌های مختلفی در بازار عرضه می‌کنند.

Rate this post

Originally posted 2020-12-05 22:01:55.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما