تری بنورون متیل 75% و برترین تولید کنندگان و فروشندگان آن در کشور

تری بنورون متیل 75% یکی از مهمترین محصولاتی است که تولیدکنندگان و فروشندگان آن در سرتاسر کشور حضور دارند. در حال حاضر برترین آن ها افرادی هستند که استاندارد را در تولید این محصولات رعایت می کنند.

و همچنین قیمت معقولی نیز برای محصولات خود مشخص کرده اند. زیرا این محصولات متقضیان زیادی برای خرید دارند و اغلب توسط کشاورزان و افراد این حوزه، مورد استفاده قرار می گیرند.

علفکش تری بنورون متیل 75%

علفکش تری بنورون متیل 75% یک علف‌کش قوی و مؤثر است که برای کنترل علف‌های هرز در مزارع و باغ‌ها استفاده می‌شود. این علف‌کش یکی از علف‌کش‌های سیستمیک است که به دلیل داشتن ماده موثره تری بنورون متیل با غلظت 75 درصد، قدرت اثربخشی بالایی دارد.

تری بنورون متیل یک ماده شیمیایی است که با کاهش فعالیت آنزیم آساتات دهیدروژناز در گیاه، باعث مرگ و نابودی آن می‌شود. علف‌های هرزی که با تری بنورون متیل 75% کنترل می‌شوند عبارتند از: علف‌های هرز گندم، جو، سورگوم، کلزا، سیب زمینی، پنبه و…

برای استفاده از این علف‌کش باید دستورالعمل‌های تولیدکننده را به دقت دنبال کرد و توصیه شده استفاده کرد. همچنین، قبل از استفاده باید به دقت برچسب محصول را مطالعه کرد و از استفاده غیرضروری آن خودداری کرد. همچنین بهتر است در صورت امکان، قبل از استفاده از این علف‌کش، با کارشناسان مجرب و متخصص مشورت کنید.

علفکش-تری-بنورون-متیل-75%

 

برترین تولید کنندگان تری بنورون متیل 75 % در کشور

از برترین تولیدکنندگان تری بنورون متیل 75% در کشور می توانیم به تولیدکننده ای اشاره کنیم که سه فاکتور مهم زیر را داشته باشد:

  • تولیدکننده ای برتر است که در هنگام تولید این محصولات، همه جوانب کیفی را می سنجد. و محصولی با کیفیت ارائه می دهد.
  • رعایت استانداردهای جهانی، در مورد همچین محصول مهمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
  • تعیین بهای مناسب برای محصول، خود نیز از مهمترین مواردی است. که یک تولیدکننده خوب را از دیگر تولیدکننده ها متمایز می کند.

از این رو با رعایت المان های ذکر شده می توان برترین تولیدکننده را انتخاب کرد.

عرضه بدون واسطه تری بنورون متیل 75 % در کشور

عرضه بدون واسطه و فروش سم کشاورزی تری بنورون متیل 75 % در کشور مزایای زیادی دارد.

در حال حاضر قیمت تری بنورون متیل 75% در فروشگاه  های مربوطه که محصولات خود رابه صورت مستقیم عرضه می کنند، قطعا پایین تر از قیمت بازار است.

زیرا حضور واسطه گرها باعث می شود که آن ها نیز به دنبال منافع خود باشند و به همین دلیل محصول مورد نظر را از تولیدی ها و یا کارخانه ها خریداری کنند و سپس به دست مشتری برسانند و از این رو هزینه های اضافی و سود خود را از مشتری دریافت کنند.

و این در حالی است که می توان با خرید از عرضه کنندگان بدون واسطه باعش کاهش بسیاری از هزینه ها شد.

عرضه-تری-بنورون-متیل 75%

خریداران عمده تری بنورون متیل 75 % در تهران

در حال حاضر فروشندگان تری بنورون متیل 75 %، این محصول را به صورت عمده نیز می فروشند زیرا خریداران زیادی در تهران و دیگر شهرهای ایران حضور دارند که به دنبال خرید این محصول به شکل عمده  هستند.

همچنین می توان ارزان ترین سم کشاورزی تری بنورون متیل 75% را در تهران و دیگر شهرها ازمراکز عمده فروشی و عرضه کنندگان مستقیم خریداری کرد و از خرید خود احساس رضایت داشت.

در حال حاضر به دلیل استقبال خریداران از شکل عمده این محصول، پخش تری بنورون متیل 75 % به شکل عمده نیز صورت می گیرد.

حراجی تری بنورون متیل 75% در کشور

تری بنورون متیل 75% عمده در حراجی های کشوری عرضه می شود تا افرادی که نیاز به این محصول دارند، بتوانند با قیمتی عالی این محصول را خریداری کنند.

از این رو توصیه می شود که برای پرداخت بهای کمتر از این حراجی ها حداکثر استفاده شود.

قیمت تری بنورون متیل 75 %

قیمت تری بنورون متیل 75% متغیر است و به عوامل مختلفی از جمله کشور سازنده، محل توزیع، میزان تقاضا، شرکت تولید کننده و … بستگی دارد. همچنین، توجه به تاریخ تولید، شرایط نگهداری و دوره انقضا نیز برای تعیین قیمت تأثیرگذار است.

با این حال، قیمت تری بنورون متیل 75% در بازارهای جهانی معمولاً در رنجی از 20 تا 50 دلار برای هر کیلوگرم آن قرار دارد. البته، باید توجه داشت که قیمت این محصول ممکن است در بازارهای محلی متفاوت باشد و به عواملی مانند نرخ ارز، رقابت با سایر تولیدکنندگان، محل تولید و … بستگی داشته باشد.

همچنین، ممکن است برخی شرکت‌های تولید کننده تری بنورون متیل 75% را با نام تجاری مختلف و قیمت‌های متفاوت عرضه کنند. برای اینکه قیمت دقیق این محصول را در بازار مورد بررسی قرار دهید، بهتر است با فروشندگان محصول در بازارهای مختلف مشورت کنید.

قیمت-تری-بنورون-متیل-75%

مکانیسم اثر تری بنورون متیل 75 %

مکانیسم اثر تری بنورون متیل 75% برای کنترل علف‌های هرز، با کاهش فعالیت آنزیم آساتات دهیدروژناز در گیاه‌های هدف اتفاق می‌افتد. این آنزیم در فرایند تبدیل آساتات به اسید استیک نقش دارد. با کاهش فعالیت این آنزیم، تولید اسید استیک کاهش یافته و از رشد علف‌های هرز جلوگیری می‌شود.

تری بنورون متیل یکی از گروهی از علف‌کش‌هایی است که به عنوان عملکرد سیستمیک عمل می‌کند. این به معنی این است که بعد از اعمال به برگ یا ساقه گیاه، توسط آن به سراسر گیاه منتشر می‌شود. با این کار، علف‌کش مواد مؤثره خود را به سمت ریشه، ساقه، برگ و میوه منتقل می‌کند و این موجب اثربخشی بیشتر آن بر روی علف‌های هرز می‌شود.

همچنین، با توجه به ماهیت سیستمیک تری بنورون متیل 75 %، پیشنهاد می‌شود که برای کنترل علف‌های هرز در مراحل زودتر رشد گیاهان هدف استفاده شود. این موضوع به دلیل این است که در مراحل زودتر رشد، سیستم ریشه‌ای گیاهان هدف هنوز بسیار فعال است و تری بنورون متیل 75 % می‌تواند به طور بهتری از طریق این سیستم به سرعت منتشر شود و به کنترل علف‌های هرز کمک کند.

Rate this post

Originally posted 2019-11-07 02:41:01.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما