تری سیکلازول 75% و عوامل موثر در فروش آن در کشور

تری سیکلازول 75% یکی از محصولات کشاورزی است که خرید و فروش آن رونق بسیاری دارد. و با توجه به عوامل موثر در فروش آن می‌توان انواع مختلف آن را در بازار سراسر کشور پیدا نمود.

این ماده در کشاورزی برای نابودی انواع مختلف قارچ‌ها؛ همچنین برای از بین بردن حشرات مضر مثل پشه، کنه و … از روی محصولات استفاده می گردد. و به خصوص در از بین بردن انواع خاصی از قارچ ها که باعث ایجاد یک آفت بسیار مضر بر روی برنج که بلاست نام دارد بسیار مفید است. و از این محصول برای نابودی آن استفاده می شود.

معرفی تری سیکلازول

تری سیکلازول یک قارچ‌کش است که در کشاورزی به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای مدیریت بیماری استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک فونگیسید آزول، عملکرد خود را از طریق مهار رشد قارچ‌ها و باعث جلوگیری از شیوع بیماری‌های گیاهی می‌کند.

تری سیکلازول برای کنترل بیماری‌های مختلفی از جمله سفیدک ریشه، پوسیدگی ریشه، روغنی، لکه‌های برگ، لکه‌های قهوه‌ای برگ، سپرده‌های برگ، لکه‌های برگ بافتی، بیماری تاج ریشه و رویش‌های آنتنی در گیاهان بسیاری از محصولات کشاورزی، از جمله گندم، جو، سیب زمینی، پیاز، سیر، خیار، کدو، گوجه فرنگی، خرما، هندوانه، بادام، میوه هسته‌دار و … استفاده می‌شود.

این ترکیب شیمیایی به صورت قابل انعطاف و در انواع فرمولاسیون‌ها برای کاربردهای مختلف در دسترس است و می‌تواند به صورت خود تنها یا در ترکیب با سایر عوامل مانند فونگیسیدهای دیگر، آنتی‌بیوتیک‌ها، کود‌ها و بیواستیمولانت‌ها به کار رود.

از مزایای استفاده از تری سیکلازول در کشاورزی، جلوگیری از ایجاد مقاومت قارچی در برابر سایر فونگیسیدها، جلوگیری از ایجاد مقاومت در گیاهان، عدم ایجاد خسارت برای حشرات مفید، عدم تأثیر منفی بر روی خاک و بیماری‌زایی، و تأمین بازده و کیفیت بهتر محصولات می‌باشد.

معرفی-تری-سیکلازول

 

عوامل موثر در فروش تری سیکلازول 75% در کشور

عوامل مختلفی در فروش تری سیکلازول 75% عمده و جزئی در سراسر کشور موثر است. و با توجه به پارامتر های گوناگون می توان این محصولات را در بازار سراسر کشور در انواع مختلف خریداری نمود.

از جمله مهمترین پارامترهای موثر در فروش این ماده آفت زا در کشاورزی میزان قدرتی است. که این محصول در نابودی انواع مختلف آفت‌ها و حشرات مضر در کشاورزی دارد. و با توجه به آن فروش این محصول و همچنین قیمت آن متفاوت است.

علاوه بر این میزان اثر این محصول برای درختان و کشتزارهای کشاورزی نیز از جمله عوامل موثر در خرید و فروش آن به حساب می آید. و این موارد و چندین عوامل دیگر تفاوت های تری سیکلازول 75% را مشخص می‌سازند.

عوامل موثر مصرف تری سیکلازول در کشاورزی

تری سیکلازول یکی از عوامل مؤثر در کشاورزی است که در مقابل بیماری‌های گیاهی بسیار موثر است. در ادامه به برخی از عوامل مؤثر در مصرف تری سیکلازول در کشاورزی پرداخته خواهد شد:

۱. نوع گیاه: برخی از گیاهان بیشتر به بیماری‌های قارچی و ویروسی عرضه شده و بهتر است تری سیکلازول در این گیاهان مورد استفاده قرار گیرد.

۲. میزان آب: تری سیکلازول باید با توجه به میزان آب مصرف شود. در صورتی که آبیاری کمی انجام شود، تری سیکلازول باید کمتر مورد استفاده قرار گیرد.

۳. زمان مصرف: زمان مناسب برای مصرف تری سیکلازول باید در هنگامی باشد که بیماری‌های گیاهی در حال شیوع نیستند، یعنی در فصل‌های خشک و بیماری‌ها کمتر شیوع دارند.

۴. دما: دمای مناسب برای مصرف تری سیکلازول باید در محدوده ۱۵-۲۵ درجه سانتی‌گراد باشد.

۵. میزان مصرف: میزان مصرف تری سیکلازول باید بر اساس نوع گیاه، میزان بیماری و میزان آب مصرفی تعیین شود. استفاده از میزان بیشتر تری سیکلازول ممکن است به گیاه آسیب برساند و میزان کمتر آن نیز موجب افزایش بیماری می‌شود.

در کل، برای استفاده مؤثر از تری سیکلازول در کشاورزی باید توجه به عوامل مؤثری مانند نوع گیاه، میزان آب، زمان مصرف، دما و میزان مصرف داشت.

عوامل-موثر-مصرف-تری-سیکلازول

تهیه ارزان ترین تری سیکلازول 75 % در تهران

تهیه ارزان ترین تری سیکلازول ۷۵% در تهران را از طریق مراکز عرضه انواع مختلف محصولات؛ تجهیزات و سم کشاورزی از بین برنده آفت های کشاورزی می توان پیدا نمود. و انواع تری سیکلازول 75% را خریداری کرد. با توجه به پارامترهای مختلف از جمله کیفیت؛ حجم محصول؛ برند تولید کننده و … قیمت این محصول متفاوت است.

از طریق افراد فعال در زمینه عرضه انواع محصولات کشاورزی در سراسر کشور می‌توانید اطلاعات کاملی در مورد مراکز عرضه ارزان این ماده‌ی از بین برنده آفت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بدست بیاورید.

بازار بزرگ فروش تری سیکلازول 75 % در تهران

بازار بزرگ فروش تری سیکلازول ۷۵% در تهران به فروش انواع مختلف این محصول و دیگر محصولات کشاورزی مشغول هستند. و در سراسر این شهر می‌توانید انواع مختلف لوازم کشاورزی را از طریق مراکز پخش این محصولات بدست بیاورید.

برای اطلاع از مکان دقیق بزرگترین بازارهای پخش تری سیکلازول 75 % در شهر تهران و همچنین دیگر شهرهای کشور می‌توانید از سایت‌های اینترنتی فعال در این زمینه کمک بگیرید. و اطلاعات جامعی در مورد این مراکز بدست بیاورید.

بازار-بزرگ-فروش-تری-سیکلازول

کاربرد تری سیکلازول

تری سیکلازول یکی از عوامل مهم در کشاورزی است که به عنوان یک عامل ضد قارچ در کشت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده با اثر ضد قارچی که دارد، می‌تواند در کنترل بسیاری از بیماری‌های قارچی مختلف که بر روی محصولات کشاورزی تأثیر می‌گذارند، مؤثر باشد.

تری سیکلازول در درمان بیماری‌های قارچی مختلف مانند لکه‌های قهوه‌ای برگ، پوسیدگی ریشه، رنگ ریشه، خاکستری و سفیدک روی توتون، پژمردگی سریع گندم و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده با تأثیر بر روی فعالیت سلول‌های قارچی و جلوگیری از رشد آن‌ها، می‌تواند در کاهش خسارات احتمالی به دست آمده از بیماری‌های قارچی در محصولات کشاورزی، مؤثر باشد.

از دیگر کاربردهای تری سیکلازول در کشاورزی، می‌توان به بهبود وضعیت سلامت گیاه، افزایش عملکرد محصولات کشاورزی، کاهش مصرف دیگر عوامل شیمیایی مورد استفاده در کشت و همچنین کاهش هزینه‌های مربوط به بیماری‌های قارچی، اشاره کرد.

مهم‌ترین عوامل موثر بر مصرف تری سیکلازول در کشاورزی، شامل مقدار و نوع بیماری‌های قارچی موجود در محصولات کشاورزی، نوع و مقدار تری سیکلازول مورد استفاده، روش و زمان مصرف و همچنین وضعیت آب و هوایی منطقه کشت می‌باشد.

کاربرد تری سیکلازول

مزیت های استفاده از تری سیکلازول 75 %

مزیت های استفاده از تری سیکلازول 75% در مزارع مختلف کشاورزی باعث می شود. که بتوان از این محصول در موارد مختلفی استفاده کرد. و همین مزایای تری سیکلازول 75 % باعث رونق فروش آن می شود.

از جمله مزایای تری سیکلازول می‌توان به قیمت مناسب آن، قدرت بالا در نابودی آفات، حذف حشرات مضر از روی محصولات کشاورزی و … نام برد.

Rate this post

Originally posted 2019-11-21 09:43:04.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما