توزیع انواع سولفات آمونیوم گندم

صادرات انواع سولفات آمونیوم گندم ایرانی در بسته بندی هایی با درجه کیفی بسیار بالا به کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین شرق آسیا در حال انجام پذیری است و این صنعت در کشور توانسته به سرعت رشد کرده و جایگاه خوبی را بدست آورد، برای دریافت لیست قیمت این محصول و همچنین گرفتن پاسخ سوالات خود در این زمینه می توانید با کارشناسان این مجموعه گفت وگو داشته باشید.

توزیع انواع سولفات آمونیوم گندم

آشنایی مختصر با سولفات آمونیوم کشاورزی

آشنایی مختصر با سولفات آمونیوم کشاورزی استفاده اولیه سولفات آمونیوم گندم به عنوان کود خاکهای قلیایی است. در خاک یون آمونیوم آزاد می شود و مقدار کمی اسید تشکیل می دهد، تعادل pH خاک را کاهش می دهد، در حالی که ازت ضروری برای رشد گیاه کمک می کند. مهمترین ضرر در استفاده از سولفات آمونیوم میزان کم آن ازت نسبت به نیترات آمونیوم است که هزینه حمل و نقل را بالا می برد.

همچنین به عنوان یک ماده کمکی اسپری کشاورزی برای حشره کش های محلول در آب، علف کش ها و قارچ کش ها استفاده می شود، کود سولفات آمونیوم دارای بهترین ترکیب به منظور تشکیل اسیدهای آمینه و در نتیجه پروتئین ها در پسته، بادام و گردو برای پر شدن مغز این محصولات کشاورزی می باشد.

ویژگی های کود سولفات آمونیوم کشاورزی عبارتند از: اصلاح کنندگی PH خاک های قلیایی، نمکی و آهکی افزایش مقاومت گیاه در برابر کم آبی بهترین جایگزین اوره به عنوان کود ازت جذب سریع گیاه به دلیل کریستاله بودن آن جلوگیری از زرد شدن و ریزش برگهای درختان افزایش رشد بهتر درختان افزایش و بالا بردن کیفیت محصولات کشاورزی مناسب برای مصرف انواع کشت های زراعی، باغی، صیفی و سبزی و مرکبات و…

مراکز فروش سولفات آمونیوم گندم

مراکز فروش سولفات آمونیوم گندم فروش و عرضه سولفات آمونیوم دانه شکری درجه یک به صورت آنلاین تنها با یک تماس، خرید تضمینی کود سولفات آمونیوم گندم درجه یک به قیمت کامل ارزان را به صورت تلفنی در کمترین زمان انجام دهید، برای خرید عمده خود از تخفیف های استثنائی برخوردار شوید، ما با عرضه و فروش سولفات آمونیوم گندم درجه یک توانسته ایم یکی از برترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان کود سولفات آمونیوم دانه شکری به صورت مستقیم به مصرف کننده واقعی باشیم.

ما با ارائه مستندات لازم از جمله برگه سبز گمرک به منزله ترخیص مستقیم از گمرک و اصل بودن کالا توانسته این نظر مشتریان و کشاورزان زیادی را به خود جلب نماییم زیرا تنها وارد کننده در شرق کشور هستیم که با مستندات و تضمین آنالیز کود سولفات آمونیوم را به مشتریان خود عرضه می نماید، توصیه ما به خرید مستقیم از وارد کننده آن و تحویل به موقع و راحت برای مشتریان که قصد خرید کود سولفات آمونیوم دانه شکری را در تناژ بالا دارند می باشد.

Rate this post

Originally posted 2021-06-24 12:34:45.

1

  1. […] سولفات آمونیوم گندم فروش بسیار بالایی در تمام نقاط کشور ما ایران دارد زیرا یکی از با کیفیت ترین محصولات موجود می باشد که نظر بسیاری از مخاطبان را جذب خود کرده است این محصول دارای مقادیر بسیار زیادی کلسیم و فسفر می‌باشد که برای غذای دام بسیار مناسب است. […]

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما