توزیع سولفات آمونیوم ذرت به قیمت کارخانه

توزیع سولفات آمونیوم ذرت به قیمت کارخانه‌های ارومیه یزد مشهد شیراز مرودشت توسط الیساکود به قیمت عمده انجام میگیرد.

این مرکز خرید، یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی فروش و توزیع مستقیم سولفات آمونیوم ذرت و سولفات آمونیوم پتروشیمی در کشور است که آن را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به فروش می رساند و در اختیار متقاضیان عزیز قرار می دهد و هدف آن ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای تمام متقاضیان و خریداران می باشد که می توان انواع و اقسام سولفات آمونیوم را با قیمت بسیار مناسب خرید کنند.

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم ذرت

همه چیز درباره سولفات آمونیوم پتروشیمی

همه چیز درباره سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی یک نوع نمک است که برای مصارف صنعتی و کشاورزی به کار می‌رود و به عنوان یک نوع کود در صنعت کشاورزی استفاده می‌شود. این کود از پر مصرف‌ترین کودهای مورد استفاده در کشاورزی است که در مزارع و باغ‌ها به کار می‌رود.

با توجه به ترکیبات موجود در سولفات آمونیوم، این محصول به راحتی توسط گیاهان جذب می‌شود و به دلیل حاوی گوگرد، تنظیم کننده pH خاک و زمین می‌باشد و باعث جذب آسان مواد مغذی مخصوص خاک می‌شود. این سولفات‌ها شامل عناصری نظیر آهن، مس، روی، و منگنز می‌باشند که عملکرد خاک را برای رشد محصول بهبود می‌بخشند.

از مزایا و کاربرد و ویژگی های سولفات آمونیوم پتروشیمی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تقویت و اصلاح خاک
  2. رشد محصولات کشاورزی
  3. از بین بردن مواد زائد و آفت و حشرات
  4. استفاده از آن در برخی صنایع غذایی
  5. استفاد از آن در صنعت دارو سازی
  6. استفاده در جوشکاری

صادرات عمده سولفات آمونیوم ذرت

صادرات عمده سولفات آمونیوم ذرت

کشور ایران از جمله کشورهای بزرگی است که در آن انواع سولفات آمونیوم ذرت به حجم بالا تولید و به دیگر کشورها صادر می‌شود. امروزه فروش و صادرات سولفات آمونیوم خالص از رونق بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل کاربردهای زیادی که دارد، سفارش و خرید آن بسیار زیاد شده است.

این محصول بیشتر به صورت عمده معامله می‌شود و به دلیل حجم بالای آن، با قیمت مناسب و ارزان توزیع و عرضه می‌شود، که با این کار مردم جذب محصول خواهند شد و بازار آن نیز بالاتر خواهد رفت.

این سایت انواع سولفات آمونیوم ذرت صادراتی با کیفیت را با قیمت مناسب و با کیفیت برتر به فروش می‌رساند. خریداران می‌توانند جهت خرید این محصول به پنل مرکز مراجعه و محصول خود را سفارش دهند. اینجا به شما خریداران محترم تضمین می‌شود که بتوانید با حذف واسطه‌ها به صورت کاملاً مستقیم خرید خود را انجام داهید. همچنین هیچ نگرانی از بابت هزینه‌های زیاد برای تهیه محصول خود در دل نداشته باشید و به آسانی محصول خود را تهیه کنید.

قیمت سولفات آمونیوم در شیراز

به طور خلاصه، قیمت سولفات آمونیوم در شیراز نتیجه تأثیرات متعددی از جمله تقاضا و عرضه، شرایط جوی، و قیمت‌های بازار جهانی است. افزایش تقاضا ممکن است باعث افزایش قیمت شود، در حالی که کاهش عرضه ممکن است به افزایش قیمت منجر شود. مصرف‌کنندگان می‌توانند با پیش‌بینی قیمت‌های آینده و مدیریت ریسک، استراتژی‌های مناسب برای خرید و فروش سولفات آمونیوم را انتخاب کنند. تحلیل دقیق بازار و پیش‌بینی قیمت‌ها می‌تواند بهبود عملکرد اقتصادی در صنعت کشاورزی را فراهم آورد.

  • این قیمت در گرید پودری: 11200
  • گرید گرانول: 11400
  • تولدی مرودشت: 10800
5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-07-04 11:43:52.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما