خانه / سولفات آمونیوم / توزیع مستقیم سولفات آمونیوم شیراز

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم شیراز

سولفات آمونیوم شیراز یکی از انواع محصولاتی می باشد که دارای ویژگی منحصر به فرد است و سبب شده است، افراد زیادی در موارد مختلف از آن استفاده کنند.
خریداران در توزیع مستقیم و عمده سولفات آمونیوم شیراز توانسته اند، قیمتی مناسب برای آن پرداخت کنند و نمونه ها با توجه به کیفیتی که دارند، رضایت خاطر آنها را فراهم کرده اند.

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم شیراز

همه چیز درباره سولفات آمونیوم گرانوله

همه چیز درباره سولفات آمونیوم گرانوله امروزه مواد گوناگونی به بازار عرضه شده است که برای فعالیت‌های صنعتی و کشاورزی و موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و آشنایی بیش تر با هریک از آنها می‌تواند، به افراد کمک کند که در زمینه نیازی که دارند، انتخابی شایسته داشته باشند.
در این قسمت با ما همراه شوید تا در رابطه با یکی از این مواد به نام سولفات آمونیوم گرانوله صحبت کنیم؛ آنچه که در رابطه با این نمونه باید بدانید، به شرح زیر می باشد:

  • سولفات آمونیوم گرانوله یکی از ترکیباتی است که در تهیه کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بسیار زیادی در قسمت‌های صنعتی نیز دارد. نمونه با توجه به ترکیباتی که دارد، از جمله؛ نیتروژن و غیره سبب می‌شود که خاصیت قلیایی خاک کاهش یابد و شرایط برای رشد و پرورش گیاهان و درختان فراهم شود.
  • از نظر شکل ظاهری جامد است و رنگی سفید دارد و هیچ گونه بویی در این نمونه حس .
  • به خوبی در آب حل می شود و حلالیت فوق‌العاده بالایی دارد.
  • برای گیاهانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به نیتروژن و گوگرد دارند و یکی از بهترین مکمل ها برای این نمونه خاک ها می باشد.
  • ترکیبات آن به صورت یون است و به همین دلیل به راحتی جذب گیاهانی می شود و با کمترین مصرف انرژی عمل جذب صورت می‌گیرد و در سوخت و سازهای گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • این نمونه را برای محصولاتی مانند یونجه، سیب زمینی و غیره به کار می‌رود.

صادرات عمده سولفات آمونیوم شیراز

صادرات عمده سولفات آمونیوم شیراز صادرات سولفات آمونیوم شیراز به صورت عمده و مستقیم انجام می‌گیرد و صادرکنندگان این نمونه را به کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای همسایه و دیگر کشورهای متقاضی را آغاز کرده‌اند، همان طور که می دانید، فروش عمده این محصولات می تواند قیمتی مناسب را برای خریداران رقم زند و همانند قیمت اولیه آن هزینه پرداخت کنند، به دلیل این که در این میان واسطه‌ گران وجود ندارند و قیمت‌ها تغییر چندانی نخواهد کرد.
برای این که خریداران به راحتی بتوانند، این نمونه را تهیه کنند؛ راهنمای خریدی برای آن در نظر گرفته اند که دربرگیرنده کلیه اطلاعات در این زمینه می باشد و این امر می‌تواند کمک کند که رضایت خاطر افراد در این زمینه فراهم شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود