توزیع مستقیم سولفات آمونیوم کریستالی

سولفات آمونیوم کریستالی به عنوان یکی از پرمصرف ترین کودهای ازت دار در صنعت کشاورزی مزیت های بیشماری برای خاک و بهبود رشد گیاهان دارد. درجه خلوص و تولید بر اساس استاندارهای تایید شده اهمیت زیادی در روند بهبود کیفی این محصول دارند. با توجه به رشد فزاینده تقاضا برای خرید بهترین نوع کود سولفات آمونیوم، در این مطلب به بررسی همه جانبه آن و بهترین راهکار جهت خرید مستقیم از توزیع کنندگان می پردازیم.

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم کریستالی

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم کشاورزی

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم کشاورزی سولفات آمونیوم که به اختصار آن را AS نیز می نامند محصولی تولید شده از کک زغال سنگ و آمونیاک است. آمونیاک مورد استفاده در تولید این محصول فرآورده تولید گاز زغال سنگ است که از درجه خلوص بالایی برخوردار می باشد.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که اشکال مختلفی از سولفات های آمونیوم تولید و به بازار عرضه می شوند که پرکاربردترین آنها سولفات گرانوله، کریستالی و پودری است. این محصول در صنایع مختلف تولیدی، صنعتی و کشاورزی با اهداف متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنعت کشاورزی از سولفات آمونیوم با هدف تامین نیاز خاک و باروری هر چه بیشتر درختان و گیاهان استفاده می کنند. به عنوان مثال برای افزایش این نوع کود جایگزین مناسبی برای کود اوره است.

بکارگیری کود سولفات آمونیوم کشاورزی بسیار گسترده است. با این حال برای تقویت درختان مرکبات، یونجه، درختان پسته، سیب زمینی، برنج و … از این نوع کود ازت دار می توان نهایت بهره را برد.

یکی از مزیت های قابل توجه و مهم سولفات آمونیوم کنترل PH خاک و جلوگیری از زیاد شدن آن است. سولفات آمونیوم به راحتی در خاک تجزیه می شود و در مدت زمان کوتاهی جذب می شود. این مزیت نیز سبب شده تا در دوره بسیار کوتاه شاهد رشد گیاهان پس از استفاده از این نوع کود باشیم.

روش های فروش سولفات آمونیوم کریستالی

روش های فروش سولفات آمونیوم کریستالی همانطور که اشاره کردیم سولفات آمونیوم کریستالی یکی از نمونه های پرفروش این محصول در صنعت کشاورزی به شمار می آید. با توجه به افزایش تولید و عرضه آن با برندهای مختلف، نحوه عرضه و فروش کود سولفات آمونیوم به ویژه برای فعالین بازار اهمیت زیادی دارد.

کشاورزان و مصرف کنندگان نهایی برای خرید این محصول می توانند به تعاونی های کشاورزی یا فروشگاه های تخصصی منطقه ای که عرضه کننده کود و سموم هستند مراجعه کنند. در این بین امکان خرید و فروش عمده انواع سولفات آمونیوم کریستالی برای فعالین بازار همواره امری چالشی است.

در این راستا بهره گیری از شیوه های نوین و آنلاین فروش سولفات آمونیوم راهکاری مطمئن و در عین حال سودآور به شمار می آید. خریداران عمده می توانند از طریق نمایندگان فروش و دفاتر کارخانجات تولیدی، انواع سولفات آمونیوم را در سفارشات عمده و با قیمت تولیدی خریداری کنند.

Rate this post

Originally posted 2021-06-07 14:28:59.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما