خانه / سولفات آمونیوم / توزیع مستقیم سولفات آمونیوم گندم

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم گندم

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم گندم و سولفات آمونیوم پودری امروزه توسط فروشگاه های معتبر و قابل اعتماد ما انجام می شوند تا در دسترس تمامی مشتریان قرار بگیرند و این محصولات به صورت های مستقیم بدون نیاز هیچ وابسته ای در اختیار مشتریان قرار می گیرند تا بتوانند به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند از این جهت بسیار مورد توجه مشتریان هستند.

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم گندم

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم پودری

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم پودری با استفاده از سولفات آمونیوم به جای کود های دیگر می توان تولید برنج و گندم را تا چندین کیلوگرم در هکتار افزایش داد و با این کار محصولاتی بدون شیمیایی تولید کرده اید.

این کود بر خلاف کود های دیگر ازت کمتری از آنها در مزارع هدر می روند و همچنین گوگرد موجود در این کود باعث بهبود کیفیت و افزایش برداشت محصول خواهد شد.

سولفات آمونیوم حاوی آمونیوم های بسیاری است که با کمترین میزان مصرف انرژی توسط گیاه به سرعت جذب و مورد مصرف قرار می گیرد.

وجود گوگرد به شکل سـولفات در این کود به همراه امونیوم مـوجب تنظیم حاصلخیزی خاک و روند جذب سـایر مواد مغذی موجود در خاک از جمله آهن و روی و مس و منگنز می شود.

می توان از این کود برای محصولات حساس به اوره مانند مـرکبات و انگور و پسته استفاده کرد .

سولفات آمونیوم علاوه بر رفع زردی برگ های قدیمی که به دلیل کاهـش مواد اصلی خاک رخ می دهد زردی برگ های جوان را نیز که به دلیل کمبود گوگرد رخ می دهد برطرف می کند.

قابل ذکر است که در میان کودهای دیگر سولفات آمونیوم کمترین جذب آب را دارد که این ویژگی باعث کاهش سنگ شدن آن و افزایش مدت زمان نگهداری آن در انبار می شود.

سولفات آمونیوم برای بسیاری از محصولات کشاورزی به خصوص پسته و مرکبات و یونجه و ذرت و پنبه و سیب زمینی و برنج و گندم مورد استفاده قرار گرفته و باعث بهبود کیفیت و رشد بهتر این محصولات می شود.

روش های فروش سولفات آمونیوم گندم

روش های فروش سولفات آمونیوم گندم فروش سولفات آمونیوم به روش های گوناگونی انجام می شود تا بتوانند نیازهای تمامی مشتریان را براب خرید مد نظر بگیرند.

از روش هاس فروش سولفات آمونیوم گندم خرید غیرحضوری و مستقیم بدون هیچ واسطه ای است که نیاز به صرف وقت زیادی نکنید.

روش مستقیم به این گونه است که شما از طریق سایت های ما اقدام به خرید می کنید و درب منزل محصولات را تحویل می گیرید.

یعنی شما وارد سایت می شوید اول با مشاوره های ما برخورد می کنید و مشاوره های لازم را دریافت می کنید و بعد از کسب اطلاعات کافی محصول مورد نظر را در بسته بندی های گوناگون خریداری می کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید سولفات آمونیوم اصل صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی یک نمک معدنی پرکاربرد جامد و سفید رنگ است که در مصارف مختلفی از آن استفاده می‌شود. بعد از تولید سولفات آمونیوم ، این محصول ارزشمند در مراکز توزیع سولفات آمونیوم در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد. سولفات آمونیوم صنعتی محصولی پرکاربرد و ارزشمند است که در بسیاری از ترکیبات صنعتی از آن استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود