توزیع کنندگان سولفات آمونیوم ذرت

کود های سولفات آمونیوم ذرت یا تولیدی می باشند یا وارداتی که ما از شرکت تولیدی به صورت مستقیم گرفته و توزیع و صادر می کنیم. استفاده از این کود برای رشد بیشتر گیاهانی مانند ذرت و کیفیت محصول حاصله از آن می باشد.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم ذرت

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی به دلیل وجود کود های تقلبی و فیک در بازار بسیاری از کشاورزان استرس تشخیص کود اصل از تقلبی را دارند.

کود سولفات آمونیوم کشاورزی به دلیل این که یک نمک معدنی است تشخیص اصل و فیک بودن آن از ظاهرش بسیار دشوار است. اما یکی از راه هایی که به تشخيص آن کمک می کند فرستادن نمونه به آزمایشگاه است اما یکی دیگر از راه ها که آسان تر است تهیه کود سولفات آمونیوم از طريق مرکز معتبر و شناخته شده می باشد.

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی اعم از:

  • جامد هست زیرا نگهداری ان آسان تر است
  • قابلیت حل شدن در آب را دارد
  • کود گوگرد و نیتروژن را مستقیماً به ریشه گیاه می رساند
  • نحوه مصرف ان بسیار ساده می باشد
  • سفید وبدون بو می باشد

شرکت ما توزیع و صادرات این محصول را با قیمتی مقرون به صرفه تر و به وسیله ماشین های بزرگ با سرعت بالا انجام می دهد.

این کود به دلیل کاربرد فراوانی که در کشاورزی دارد از طرفداران زیادی برخوردار است مخصوصاً محصول شرکت ما که معتبر و شناخته شده است وهمچنین امتحان خود را پس داده است.

یکی از کاربرد های مهم این کود در کشاورزی کاهش PH خاک های قلیایی و آهکی می باشد و همچنین برای بهتر رشد کردن و بالا بردن کیفیت محصولات کشاورزی به کار برده می شود.

  • قابل ذکر است که تمام محصولات کشاورزی ما دارای تاییدیه ثبت مواد کودی می باشند.

صادرات عمده سولفات آمونیوم ذرت

صادرات عمده سولفات آمونیوم ذرت شما می توانید در بازار فروش با شناخت توزیع کنندگان معتبر مانند شرکت ما بدون واسطه محصول را مستقیم و با قیمتی کمتر تهیه کنید. این روش هم به شما اطمینان می دهد که محصول اصل هست و به صحیح ترین روش ممکن به دست شما می رسد قابل ذکر هست که کیفیت کود هایی که در بازار داخلی توزیع می کنیم با کیفیت کود هایی که صادر می کنیم کاملا مشابه و یکی می باشد لذا شما می توانید با خیال آسوده و خرید خود را انجام دهید و از رشد و کیفیت محصول خود رضایت کامل را داشته باشید.

آمار فروش و صادرات سولفات آمونیوم نشان می دهد که هر سال بیش تر از چند میلیون تن از این کود تولید و صادر و توزیع می گردد.

شما باغداران یا کشاورزان محترم می توانید برای افزایش کیفیت محصولاتتان و همچنین تقویت و تأمین مواد معدنی مورد نیاز خاک و گیاه از این کود استفاده کنید.

برای اینکه از خرید خود اطمینان حاصل کنید و از مرکز معتبری خرید کنید می توانید به فروشگاه ما سر زده ویا از طریق همین سایت با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار کرده و هم از قیمت ها اطلاع پیدا کرده و هم خرید خود را به آسان ترین شکل ممکن انجام دهید و درب منزل محصول خود را از همکاران واحد پخش و توزیع ما تحویل بگیرید.

Rate this post

Originally posted 2021-06-30 12:38:47.

1

  1. […] توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی اقدام به ارائه این محصول بسیار با ارزش نموده اند و خریداران می توانند نیاز خود به این محصول را به صورت عمده و با قیمت مناسب برای استفاده در کشاورزی یا صادرات به دیگر کشورها تامین کنند. […]

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما