خانه / سولفات آمونیوم / توزیع کنندگان سولفات آمونیوم شیراز

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم شیراز

از کودهایی که می توان هر ساله برای افزایش بهره وری زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار داد و به این ترتیب در رشد گیاهان سرعت قابل توجه ایجاد کرد کود موسوم به سولفات آمونیوم است که در کشور و در شیراز با کیفیت بالا تولید می شود.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم شیراز یکی از کودهای پر مصرف داخلی را با قیمت ارزان برای خریدار عمده یا صادر کننده فراهم می کنند و آن را به صورت کیسه ای و معمولا در وزن های ۵۰ کیلوگرمی ارائه می کنند.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم شیراز

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم شکری

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم شکری سولفات آمونیوم در دو نوع گرانول و شکری وجود دارد که از نظر ترکیب شیمیایی تفاوت خاصی ندارند و برای رشد گیاهان زراعی مورد استفاده قرار می گیرند؛ این کود دارای مشخصات مخصوص به خود است که باعث شده است تفاوت های اندکی با نوع گرانول داشته باشد که در اینجا به برخی از خصوصیات سولفات آمونیوم شکری به صورت موردی اشاره می شود :

  • این ترکیب شکلی شبیه دانه های شکر دارد و به جای این که به رنگ سفید باشد دارای رنگ شفاف و کریستالی است که آن را از نوع گرانول متفاوت می کند.
  • این محصول قدرت ذوب و حل شوندگی بسیار بالایی دارد و با اولین باران یا آبیاری کاملا در آب حل می شود و می تواند مواد مغذی موجود در خود را به سرعت در اختیار گیاه قرار دهد و باعث رشد هر چه سریع تر آن شود در حالی که در نوع گرانول سرعت حل شدن بسیار کندتر است.
  • دارای ۲۱ درصد ازت و ۲۴درصد گوگرد است به همین جهت بیشترین تاثیر آن جهت افزایش گل دهی در محصولات زراعی و باغی است و به این ترتیب در افزایش تولید دانه و میوه نقش دارد.
  • این محصول از وزن سنگین تری در واحد حجم برخوردار است زیرا میزان تراکم آن بیشتر است و برای استفاده از آن در مزرعه به میزان کمتری مورد نیاز است.

صادرات عمده سولفات آمونیوم شیراز

صادرات عمده سولفات آمونیوم شیراز صادرات سولفات آمونیوم شیراز به صورت عمده به دلیل قیمت مناسبی که دارد می تواند برای صادر کننده این محصول بسیار مناسب باشد و به این ترتیب سود حاصله از این محصول بیشتر خواهد بود همچنین یکی از بهترین بازارهای مصرف برای این کود به دلیل کیفیت بالای آن در کشوهایی مانند افغانستان و عراق وجود دارد و از این بابت هیچ نگرانی برای صادر کننده وجد ندارد.

صادرات عمده این محصول به صورت کیسه ای انجام می شود و به دلیل نزدیکی بازارهای مصرف هزینه عمل و نقل برای هر کیسه کم خواهد بود و به این ترتیب سود حاصل از تجارت بیشتر می شود و به این ترتیب رغبت بیشتری برای صادرات این محصول وجود خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود