توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

از انواع نمک های غیر آلی که کاربرد زیادی در تولید کود شیمیایی دارد سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی می‌باشد که در آن دو عنصر نیتروژن و سولفور به مقدار و به نسبت های مشخص وجود دارند. همچنین می توانند تامین کننده نیاز گیاهان زراعی به نیتروژن و گوگرد باشند.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی اقدام به ارائه این محصول بسیار با ارزش نموده اند و خریداران می توانند نیاز خود به این محصول را به صورت عمده و با قیمت مناسب برای استفاده در کشاورزی یا صادرات به دیگر کشورها تامین کنند.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم پتروشیمی چه ویژگی هایی دارد؟

 <yoastmark class=

یکی از محصولات کارخانه‌های تولید انواع مواد پتروشیمی سولفات آمونیوم پتروشیمی می باشد که در تهیه آن از اسید سولفوریک با خلوص ۹۸ درصد همچنین آمونیاک با خلوص ۹۹% استفاده می شود و از انجام واکنش بین این دو کود سولفات آمونیوم تولید می شود که بدون آن در روزگار کنونی امکان رشد تولید محصولات کشاورزی به اندازه نیاز وجود نخواهد داشت.

سولفات آمونیوم به عنوان منبع اصلی تامین کننده گوگرد و ازت برای انواع گیاهان زراعی و درختان میوه می باشد که دارای ویژگی‌های بسیار متعددی است و برخی از آنها به طور خلاصه عبارتند از :

  • این محصول دارای ظاهری سفید رنگ و در انواع با خلوص کمتر شیری رنگ می باشد و میزان حلالیت آن در آب ۹۹.۸۹ درصد است.
  • میزان رطوبت موجود در ترکیب 0.4 درصد است که مقدار بسیار اندکی است بنابراین کود از درجه خلوص بسیار بالایی برخوردار است.
  • در این محصول کمترین میزان فلزات سنگین وجود ندارد بنابراین هیچ ‌گونه عناصر زیان آوری به خاک اضافه نمی کند.
  • میزان ph محلول این ترکیب ۴ تا ۵ می باشد بنابراین در بهبود کیفیت خاک های آهکی نیز می ‌تواند نقش موثری داشته باشد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی سولفات آمونیوم گرانوله محصولی است که به دلیل پیشرفت صنایع پتروشیمی در کشور به مقدار زیادی تولید می‌شود. و نه تنها می ‌تواند نیاز داخلی را به مقدار کافی تامین کند. بلکه صادرات سولفات آمونیوم به عنوان یک مورد بسیار مناسب برای ارزآوری شناخته می شود.

این محصول با قیمت مناسب در داخل کشور ارائه می ‌شود. خریداران می ‌توانند از صادرات آن پس از بازاریابی مناسب به کشورهای همسایه سود خوبی به دست آورد. بازاریابی برای این محصول بسیار راحت می باشد. به دلیل نیاز گسترده به آن در کشاورزی همه کشورهای همسایه از مشتریان دایمی این محصول هستند. برای صادرات این کود در سطح خرد و کلان مشتریان زیادی وجود دارد.

صادرات از مرزهای زمینی و دریایی به کشورهای همجوار از صورت می گیرد و بنابراین در کوتاه‌ترین زمان ممکن است سفارشات خریداران خارجی به دست آنها خواهد رسید و بنابراین قیمت پایین این محصول برای آنها نیز می تواند بسیار راضی کننده باشد.

قیمت کود سولفات آمونیوم گرانوله

قیمت کود سولفات آمونیوم گرانوله یکی از مواردی است که مورد توجه کشاورزان و کشاورزان حرفه‌ای قرار می‌گیرد. این نوع کود، کودی محبوب و مورد استفاده گسترده در صنعت کشاورزی است، زیرا تأثیر قوی بر رشد و عملکرد گیاهان دارد و انواع مواد مغذی مورد نیاز گیاهان را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

سولفات آمونیوم گرانول

قیمت کود سولفات آمونیوم گرانوله ممکن است به وابستگی به عوامل مختلفی متغیر باشد. این عوامل شامل عوامل اقتصادی، مانند قیمت تولید و توزیع کود، نرخ تورم و نرخ تبادل ارز، و همچنین عوامل بازار، مانند تقاضا و عرضه، رقابت در بازار و شرایط عمومی بازار کودهای آمونیومی هستند. بنابراین، قیمت دقیق کود سولفات آمونیوم گرانوله ممکن است در طول زمان و بسته به شرایط بازار تغییر کند.

برای کسب اطلاعات دقیقتر درباره قیمت کود سولفات آمونیوم گرانوله، می‌توانید به فروشگاه‌های کشاورزی، شرکت‌های تولید کود، یا وبسایت‌های مختص به بازار کودهای کشاورزی مراجعه کنید. در این منابع، قیمت‌های فعلی و احتمالی، عروض و تخفیف‌ها و اطلاعات دیگری مرتبط با کود سولفات آمونیوم گرانوله را می‌توانید مشاهده کنید. همچنین، مشاوره با کارشناسان مرتبط در این زمینه نیز می‌تواند به شما کمک کند تا قیمت و هزینه مناسبی برای خرید این کود را در نظر بگیرید.

زمان مصرف کود سولفات آمونیوم در مرکبات

مصرف کود سولفات آمونیوم در مرکبات یکی از عوامل مهم در رشد و عملکرد این درختان است. زمان مصرف کود سولفات آمونیوم در مرکبات باید با دقت و به مطابقت با نیازهای گیاه و شرایط زمین و محیط منطقه تعیین شود.

سولفات آمونیوم مرکبات

به طور کلی، مرکبات برای رشد و تولید میوه‌های بهتر به مواد مغذی غنی و تعادل‌دار نیاز دارند. کود سولفات آمونیوم، که شامل نیتروژن و گوگرد است، می‌تواند به عنوان یک منبع غنی از این عناصر برای مرکبات مفید باشد. اما زمان دقیق مصرف آن باید با توجه به مراحل رشد و فصل‌های مختلف مرکبات تعیین شود.

در فصل رشد فعال مرکبات، کود سولفات آمونیوم می‌تواند در دو مرحله کاربرد داشته باشد. اولین مرحله در بهار است. که بعد از انتهای زمستان و قبل از شروع فصل رشد فعال، می‌توانید یک بار کود سولفات آمونیوم را به زمین اعمال کنید. این کود به گیاهان کمک می‌کند تا در آغاز فصل رشد بهتر و قوی‌تر رشد کنند.

دومین مرحله مصرف کود سولفات آمونیوم در مرکبات در فصل تابستان است. در این مرحله، یکبار دیگر می‌توانید کود سولفات آمونیوم را به زمین اعمال کنید. این کود به گیاهان کمک می‌کند تا در مرحله رشد فصل تابستان، عملکرد بهتری داشته باشند و میوه‌های با کیفیت و مغذی تولید کنند.

مهم است به یاد داشته باشید که مقدار و زمان مصرف کود سولفات آمونیوم باید با توجه به نیازهای گیاهان، تجربه‌های محلی و راهنمایی‌های متخصصان کشاورزی تعیین شود. همچنین، عواملی مانند خاک، آبیاری، میزان بارندگی و شرایط آب و هوایی نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند. بنابراین، مشاوره با کارشناسان مربوطه و کشاورزان محلی می‌تواند بهترین راهنمایی را در خصوص زمان مصرف کود سولفات آمونیوم برای مرکبات در منطقه شما ارائه دهد.

Rate this post

Originally posted 2021-04-09 21:14:49.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما