توفوردی | ام سی پی آ 67.5% و نمایندگی فروش آنها در کشور

توفوردی ام سی پی آ 67.5%  و نمایندگی فروش آن ها در کشور متعدد هستند. و این نمایندگی ها به صورت پراکنده در مناطقی از شهر های کشور وجود دارند. کار این نمایندگی ها فروش این محصولات به افراد متقاضی و خریدار این نمونه ها می باشد و وظیفه پخش محصولات توفوردی به همراه ام سی پی آ به تمام نقاط کشور را برعهده دارند.

لازم به ذکر است که پخش سم توفوردی ام سی پی آ 67.5% از جمله کار های مهم این نمایندگی ها می باشند. در ادامه مطلب توضیحات بیشتری درباره فروش توفوردی ام سی پی آ 67.5 %،  خرید توفوردی ام سی پی آ 67.5 %،  تهیه توفوردی ام سی پی آ 67.5 % عمده خواهیم داد.

معرفی سم توفوردی ام سی پی آ

توفوردی ام سی پی آ (Tofurdi MCPA) یکی از مواد شیمیایی سمی است که در کشاورزی به عنوان یک علف کش استفاده می شود. این ترکیب برای کنترل علف های هرز از جمله چماق‌گون، کلزا و شلغم استفاده می شود. توفوردی ام سی پی آ به صورت مایع برای انتشار و استفاده در زمین های کشاورزی در دسترس است.

از ویژگی های توفوردی ام سی پی آ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– قابلیت کنترل علف های هرز مختلف: توفوردی ام سی پی آ به عنوان یکی از قدرتمندترین علف کش ها برای کنترل چندین نوع علف هرز استفاده می شود.

– عملکرد سریع: این ماده سمی به صورت سریع عمل کرده و به طور مؤثری بر علف های هرز اثر می گذارد.

– مقاومت در برابر بارندگی: توفوردی ام سی پی آ دارای مقاومت در برابر بارندگی است و در صورت بارش باران نیز قابل استفاده است.

– قابلیت مخلوط شدن با سایر محصولات شیمیایی: توفوردی ام سی پی آ با سایر محصولات شیمیایی مخلوط می شود و در این راستا از دسته علف کش های پسا گندم به شمار می رود.

– تاثیر کمتر بر روی گیاهان مورد استفاده: با توجه به دوز مناسب، توفوردی ام سی پی آ به گیاهان مورد استفاده تأثیر کمتری دارد و خسارتی به آنها وارد نمی کند.

 

توفوردی + ام سی پی آ 5/67 % و نمایندگی فروش آنها در کشور

نمایندگی فروش توفوردی ام سی پی آ 67.5% در کشور

همان طور که قبل تر گفته شد، نمایندگی فروش توفوردی با ام سی پی آ در کشور کم نیستند. و کار عمده و اصلی آن ها پخش و توزیع این نمونه های تولیدی به سراسر نقاط کشور می باشد.

و همان طور که ذکر شد تقریبا در اکثر مراکز استان کشور این نمایندگی محصولات وجود دارند و اقدام به فروش توفوردی به همراه ام سی پی آ به افراد و یا مراکزی که به این نوع از محصولات نیاز دارند می کنند.

نمایندگی فروش توفوردی + ام سی پی آ 5/67 % در کشور

تهیه ارزان توفوردی ام سی پی آ 67.5 % در تهران

در تهران به نسبت سایر شهر های ایران، تهیه توفوردی به علاوه ام سی پی آ راحت تر و آسان تر می باشد. و تعداد نمایندگی ها ی آنها در شهر تهران بیشتر می باشد و دلیل تهیه راحت و آسان آن ها، تعداد زیاد نمایندگی در سطح شهر تهران است.

مراکزی هم در شهر تهران وجود دارند. که محصولات مربوطه را بسیار ارزان تر و باکیفیت تر نسبت به بقیه مراکز استان تهران عرضه و پخش می کنند. و افراد خریدار می توانند به این مراکز مراجعه کنند و محصولات مورد نظر خود را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه تری و با کیفیت بالایی خریداری کنند. تهیه ارزان ام سی پی آ و توفوردی از جمله مزیت های خوب این مراکز فروش می باشد.

تهیه ارزان توفوردی + ام سی پی آ 5/67 % در تهران

قیمت سم توفوردی ام سی پی آ

قیمت توفوردی ام سی پی آ در کشورهای مختلف و به ویژه در کشاورزی، متفاوت است و ممکن است به تعداد عواملی نظیر سطح مزرعه، میزان تقاضا، میزان تولید، شرکت تولید کننده و بازارهای هدف بستگی داشته باشد.

همچنین، باید توجه داشت که قیمت توفوردی ام سی پی آ به صورت مایع محاسبه می شود و ممکن است بسته به حجم و ترکیبات مختلف، قیمت های متفاوتی داشته باشد.

به طور کلی، قیمت توفوردی ام سی پی آ در کشاورزی با توجه به عواملی که ذکر شد، متفاوت است و بهتر است با شرکت های تولید کننده و فروشنده تماس بگیرید تا بتوانید قیمت دقیق تری برای خرید آن مشاهده کنید. همچنین، در صورتی که برای استفاده از این سم در کشاورزی نیاز به مشاوره دارید، بهتر است با کارشناسان کشاورزی محلی تماس بگیرید.

 

عوامل موثر در قیمت گذاری توفوردی ام سی پی آ 67.5 % در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری توفوردی + ام سی پی آ 5/67 % در کشورعوامل زیادی در قیمت گذاری ام سی پی آ به همراه توفوردی در کشور دخیل هستند. و یکی از عوامل قیمت گذاری برای این محصول، هزینه های ناشی از تولید آنها می باشد. که یکی از عوامل مهم و موثر در قیمت گذاری این کالا می باشد. و از دیگر عامل موثر در قیمت آن ها، درصد کیفیت آنها می باشد. که هر چه قدر درصد کیفیت محصولات مذکور بیشتر باشد، قیمت آن محصول نیز بیشتر می باشد.

مکانیسم اثر توفوردی ام سی پی آ 67.5%

توفوردی ام سی پی آ 67.5% یک سم قارچ کش قدرتمند در کشاورزی است. این سم با اثرات خود بر روی قارچ ها، باعث ایجاد مواردی نظیر سیستمیک و تماسی قارچ کشی می شود.

مکانیسم اثر توفوردی ام سی پی آ در کشاورزی، با توجه به ترکیبات شیمیایی آن، به دو صورت تماسی و سیستمیک است. در روش تماسی، این سم با تماس مستقیم با بدنه قارچ، باعث ایجاد تخریب سلولی و نفوذ داخل بافت قارچ می شود. و در نتیجه، باعث مرگ قارچ می شود.

در روش سیستمیک، توفوردی ام سی پی آ با جذب توسط ریشه های گیاه، از طریق آب و مواد مغذی، به سایر بخش های گیاه منتقل می شود. بنابراین، قارچ های موجود در بخش های گیاهی که این سم به آنها منتقل شده است، نیز تخریب و مرگ می کنند.

با توجه به اینکه توفوردی ام سی پی آ 67.5% دارای اثرات قوی قارچ کشی می باشد. استفاده از آن می تواند به کنترل قارچ های آفت، افزایش عملکرد و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی کمک کند.

موارد مصرف توفوردی ام سی پی آ

توفوردی ام سی پی آ یکی از سموم قارچ کش قدرتمند در کشاورزی است که به صورت پودری در دسترس است. این سم در مقادیر مختلفی برای کنترل قارچ های آفت در محصولات کشاورزی استفاده می شود.

موارد مصرف توفوردی ام سی پی آ در کشاورزی عبارتند از:

1- کنترل قارچ های آفت: توفوردی ام سی پی آ برای کنترل قارچ های آفت مانند پوسیدگی ریشه، خاکستری و بیماری سفید برگ در محصولاتی مانند گندم، جو، سیب زمینی، گوجه فرنگی، خیار و سبزیجات استفاده می شود.

2- افزایش عملکرد محصولات کشاورزی: استفاده از توفوردی ام سی پی آ می تواند بهبود رشد و عملکرد گیاهان را تحریک کند. و در نتیجه، باعث افزایش عملکرد محصولات کشاورزی شود.

3- بهبود کیفیت محصولات کشاورزی: توفوردی ام سی پی آ با کاهش بار میکروبی در محصولات کشاورزی، می تواند به بهبود کیفیت و افزایش ماندگاری آنها کمک کند.

مصرف توفوردی ام سی پی آ باید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی، توسط افراد متخصص و با استفاده از تجهیزات ایمنی مانند دستکش و ماسک انجام شود.

بهترین زمان مصرف سم توفوردی ام سی پی آ

زمان مناسب برای مصرف توفوردی ام سی پی آ در کشاورزی، بسته به نوع محصول و نوع بیماری یا آفت مورد نظر متفاوت است. در برخی موارد، توفوردی ام سی پی آ قبل از ظهور علائم بیماری باید استفاده شود تا پیشگیری از گسترش بیماری صورت گیرد. در موارد دیگر، استفاده از توفوردی ام سی پی آ باید در زمان ظهور علائم بیماری یا آفت صورت گیرد.

به طور کلی، برای اطمینان از بهترین زمان مصرف توفوردی ام سی پی آ در کشاورزی، این است. که با مشاوره یک کارشناس کشاورزی یا یک مشاور حرفه ای مشورت کنید. آنها می توانند با توجه به نوع محصول، شرایط آب و هوایی و دیگر عوامل، بهترین زمان برای مصرف توفوردی ام سی پی آ را تعیین کنند. همچنین، قبل از هرگونه استفاده از سموم قارچ کش، باید دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی را به دقت مطالعه کنید. و از تجهیزات ایمنی مانند دستکش و ماسک استفاده کنید.

Rate this post

Originally posted 2019-12-19 06:42:01.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما