تولید بهترین کود اوره مایع

به مجموع ترکیب نیتروژن، فسفر و پتاسیم که کود اوره گفته می شود. اوره ارزان ترین کود است زیرا با قیمت کم در بازار بیشترین نیتروژن را در اختیار باغبان قرار می دهد. کود اوره مایع از محلول آبی است که به صورت مایع وارد خاک می شوند.

اوره یکی از کود های برتر برای اسیدی کردن خاک ها است. برای باغبانانی که محصولاتی مانند ذرت، توت فرنگی، گندم، زغال اخته و سایر مواد مغذی که به میزان زیاد ازت نیاز دارند؛ کود اوره مایع می تواند کاربرد های فوری و قدرتمندی برای تامین ازت گیاه مورد نظرتان را داشته باشد.

کود اوره مایع

زمان استفاده از کود اوره مایع

هنگامی که اوره روی سطح خاک قرار می گیرد، یک واکنش شیمیایی صورت می گیرد که اوره را به بی کربنات آمونیوم تغییر می دهد. آمونیوم به گازی تبدیل می شود که در صورت عدم حفاظت از بین می رود. این بدان معنی است که اوره برای تاثیر حداکثری خود باید با خاک مخلوط شود.

بهتر است خاکی که شخم زده شده است بلافاصله اوره را اضافه کرده و سپس آبیاری زیاد برای فشار اوره مایع به داخل خاک انجام شود.

کود اوره مایع

البته کود اوره مایع در همه فصول کاربرد دارد و بعد از استفاده حتما به بارندگی و یا آبیاری نیاز ندارد بنابراین استفاده کود اوره به صورت فرمالیته مایع در تابستان هم توصیه می شود.
در گیاهانی مانند پنبه و دو لپه ای ها از جمله غلات بهترین زمان مصرف کود قبل از کاشت بذر می باشد و در فصل تابستان بهتر است استفاده کود اوره را هنگام غروب انجام داد زیرا که مانع از تبخیر آمونیاک اوره می شود. کود اوره مایع در سطح وسیع تر با تراکتور پاشیده می شود.

فروشنده انواع کود اوره مایع اصفهان

به طور کلی، اوره بیشترین نیتروژن را با کمترین هزینه تامین می کند. نگهداری از کود اوره مایع اصفهان آسان است و خطر آتش سوزی برای ذخیره طولانی مدت را ندارد.

 فروشنده انواع کود اوره مایع اصفهان

کود اوره مایع را می توانید با کود های دیگر مخلوط کنید و یا به تنهایی استفاده کنید.

اوره یکی از بهترین گزینه ها برای گیاهانی است که در خاک های اسیدی رشد می کنند در واقع شما با اوره مایع می توانید به خصوص در مناطق شمالی و پر بارش ماهیت خاک را از قلیایی به اسیدی تغییر دهید.

صادرات کود اوره

فروشنده کود اوره اصفهان بهترین کود اوره مایع کشور را تامین می کند و با استفاده کود اوره همیشه می توانید سبز بمانید و برای سفارش به صورت آنلاین به سایت زیر مراجعه فرمایید:

www.elisakod.ir

Rate this post

Originally posted 2020-09-14 08:32:44.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما