تولید کننده سولفات آمونیوم خالص انگور

تامین مواد معدنی مورد نیاز انگور  یکی از مهم ترین راه ها برای افزایش کمی و کیفی رشد و محصول  درخت انگور است  با توجه به اینکه نیتروژن یکی از عناصر ضروری برای رشد انگور به حساب می آید تامین آن اثر مثبتی بر  رشد و کیفیت  محصول نهایی دارد . سولفات آمونیوم انگور به دلیل وجود عناصر پر مصرف نیتروژن و گوگرد کیفیت نهایی محصول انگور را به دنبال دارد و به همین دلیل از این کود در مزارع انگور بیش از کودهای دیگر استفاده می شود.

تاثیر مصرف سولفات آمونیوم برای انگور

استفاده از کود سولفات آمونیوم برای درخت انگور سبب

  • افزایش سرعت رشد گیاهی
  • جذب عناصر ریز مغذی موجود در خاک
  • تقویت سیستم ایمنی گیاه
  • افزایش مقاومت در برابر انواع تنش های خشکی و بیماری
  • افزایش زمان ماندگاری محصول 
  • تسریع در روند رسیدن میوه و …  از مهمترین اثرات سولفات آمونیوم برای انگور است که سبب شده این کود یکی از کودهای ضروری برای باغات انگور به حساب بیاید. 
سولفات آمونیوم انگور

بازار پخش سولفات آمونیوم انگور

خوشبختانه تولید سولفات آمونیوم توسط شرکت های معتبر تولید کننده انواع کودهای شیمیایی در داخل سبب شده که کشاورزان دغدغه خرید این کود را نداشته باشند و به راحتی بتوانند این کود پرکاربرد و پرمصرف را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند اما  نوع کود دهی بسته به:  سیستم آبیاری، فصل مصرف، نوع کشت و نوع کود متفاوت می باشد که ضروری است در هنگام کود پاشی سولفات آمونیوم این موارد در نظر گرفته شود.

بازار پخش سولفات آمونیوم انگور

 نقش مهم  کود با کیفیت در سلامت محصول نهایی و افزایش راندمان تولیدی سبب شده که در خرید آن توجه شود و حتما از شرکت های معتبر این کودها تهیه شوند.  تقاضای بالا برای خرید کودهای شیمیایی و آلی سبب شده که مرکز پخش سولفات انگور و سایر کودها افزایش پیدا کند. خوشبختانه در سطح کشور شرکت های تولیدی کودهای شیمیایی و آلی با تجربه و مطابق با استانداردهای جهانی در زمینه تولید انواع کودها فعالیت خود را آغاز کرده اند و همین امر سبب شده محصول با کیفیت، مقرون به صرفه و به راحتی در دسترس کشاورزان قرار گیرد.

نکات مهم در استفاده از کود سولفات انگور  

نکات مهم در استفاده از کود سولفات انگور  

استفاده از هر نوع کود شیمیایی و آلی تنها زمانی اثر مثبت خود را نشان می‌دهد که گیاه و خاک به عناصر مورد نیاز خود نیازمند باشند و این عناصر در کودها موجود باشند. با توجه به نوع کود، زمان استفاده، نوع خاک و عوامل دیگر، نحوه مصرف هر کود متفاوت است و این موارد حتماً باید در نظر گرفته شود.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-10-26 20:30:41.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما