خانه / سولفات آمونیوم / تولید کننده سولفات آمونیوم خالص انگور

تولید کننده سولفات آمونیوم خالص انگور

تامین مواد معدنی مورد نیاز انگور  یکی از مهم ترین راه ها برای افزایش کمی و کیفی رشد و محصول  درخت انگور است  با توجه به اینکه نیتروژن یکی از عناصر ضروری برای رشد انگور به حساب می آید تامین آن اثر مثبتی بر  رشد و کیفیت  محصول نهایی دارد . سولفات آمونیوم انگور به دلیل وجود عناصر پر مصرف نیتروژن و گوگرد کیفیت نهایی محصول انگور را به دنبال دارد و به همین دلیل از این کود در مزارع انگور بیش از کودهای دیگر استفاده می شود.

تاثیر مصرف سولفات آمونیوم برای انگور

استفاده از کود سولفات آمونیوم برای درخت انگور سبب

  • افزایش سرعت رشد گیاهی
  • جذب عناصر ریز مغذی موجود در خاک
  • تقویت سیستم ایمنی گیاه
  • افزایش مقاومت در برابر انواع تنش های خشکی و بیماری
  • افزایش زمان ماندگاری محصول 
  • تسریع در روند رسیدن میوه و …  از مهمترین اثرات سولفات آمونیوم برای انگور است که سبب شده این کود یکی از کودهای ضروری برای باغات انگور به حساب بیاید. 
سولفات آمونیوم انگور

بازار پخش سولفات آمونیوم انگور

خوشبختانه تولید سولفات آمونیوم توسط شرکت های معتبر تولید کننده انواع کودهای شیمیایی در داخل سبب شده که کشاورزان دغدغه خرید این کود را نداشته باشند و به راحتی بتوانند این کود پرکاربرد و پرمصرف را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند اما  نوع کود دهی بسته به:  سیستم آبیاری، فصل مصرف، نوع کشت و نوع کود متفاوت می باشد که ضروری است در هنگام کود پاشی سولفات آمونیوم این موارد در نظر گرفته شود.

 نقش مهم  کود با کیفیت در سلامت محصول نهایی و افزایش راندمان تولیدی سبب شده که در خرید آن توجه شود و حتما از شرکت های معتبر این کودها تهیه شوند.  تقاضای بالا برای خرید کودهای شیمیایی و آلی سبب شده که مرکز پخش سولفات انگور و سایر کودها افزایش پیدا کند. خوشبختانه در سطح کشور شرکت های تولیدی کودهای شیمیایی و آلی با تجربه و مطابق با استانداردهای جهانی در زمینه تولید انواع کودها فعالیت خود را آغاز کرده اند و همین امر سبب شده محصول با کیفیت، مقرون به صرفه و به راحتی در دسترس کشاورزان قرار گیرد.

نکات مهم در استفاده از کود سولفات انگور  

استفاده از هر نوع کود شیمیایی و آلی  زمانی اثر مثبت خود را نشان می دهد که گیاه و خاک کمبود عناصر داشته باشند و این عناصر در این کودها موجود باشد و بسته به نوع کود و زمان استفاده و نوع خاک و … نحوه مصرف هر کود متفاوت می باشد و این موارد حتما باید در نظر گرفته شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

سم و کود