خانه / سولفات آمونیوم / تولید کنندگان سولفات آمونیوم پودری تهران

تولید کنندگان سولفات آمونیوم پودری تهران

کشاورزان آگاه از مزایای کود سولفات آمونیوم پودری، استفاده از آن را بر کودهای ازته ای چون اوره ترجیح می دهند. کود سولفات آمونیوم به ویژه در مورد محصولاتی چون پسته، بهترین کود محسوب می شود. این کود در باغات پسته عموما به صورت ۳ نوبت در طول فصل رشد استفاده می شود؛ ماه های فروردین، خرداد و شهریور بهترین زمان برای استفاده از سولفات آمونیوم پودری در باغات پسته هستند. البته به یاد داشته باشید که منظور از شهریور ماه زمانی بعد از برداشت محصول و قبل از فرا رسیدن فصل خزان است که می تواند در شهریور ماه انجام نشده و نوبت سوم کود دهی را به مهرماه موکول نماید.

نیترات کلسیم پودری

میزان استفاده سولفات آمونیوم پودری

علاوه بر باغات پسته استفاده از این کود در مورد محصولات کشاورزی چون مرکبات و انگور نیز متداول است. این محصولات حساسیت بالایی نسبت به اوره دارند و در صورت استفاده از کود اوره دچار زردی در برگ می شوند.

کود سولفات آمونیوم، پی اچ خاک را تنظیم می کند. این موضوع به دلیل وجود عنصر گوگرد (سولفات) و ازت در این کود اتفاق می افتد. تنظیم پی اچ خاک نیز جذب ریز مغذی هایی چون آهن و مس را در خاک تسهیل می نماید.

سولفات آمونیوم پودری

عرضه کننده سولفات آمونیوم پودری

مراکز معتبر عرضه کننده سولفات آمونیوم پودری، مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت ارائه می دهند. از آنجایی که علاوه بر سولفات آمونیوم استفاده از هر نوع کودی در مورد محصولات کشاورزی باغات شما از اهمیت فراوانی برخوردار است توصیه می شود که در خرید به اعتبار مرکز فروش و مهر تایید درج شده روی محصول دقت نمایید.

سولفات آمونیوم پودری

جهت خرید و فروش سولفات آمونیوم پودری با کیفیت بالا می توانید با ما در ارتباط باشید.

تولید سولفات آمونیوم پودری

تولید کود سولفات آمونیوم از طریق انجام واکنش بین سولفوریک اسید (H2SO4) و آمونیاک (NH3) گرم شده، صورت می گیرد. اندازه دانه های کود تولید شده در این پروسه با کنترل شرایط می تواند متفاوت باشد.

البته در دنیای علم شیمی امروز سولفات آمونیوم پودری را می توان به عنوان محصول جانبی برخی از پروسه های شیمیایی صنعتی چون پروسه تولید نایلون بدست آورد. در حقیقت وقتی یک واکنش شیمیایی دارای محصولات جانبی چون سولفوریک اسید یا آمونیاک باشد می توان تولید سولفات آمونیوم کاربردی در بخش کشاورزی را با استفاده از آن انجام داد. سولفات آمونیوم پودری قابلیت انحلال بالایی در آب دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین کود اوره مایع

تولید بهترین کود اوره مایع

امروزه اگرچه اوره به طور طبیعی در انسان و حیوانات تولید می شود، اما کود اوره مایع یک کود آماده و موثر در رشد گیاهان است. اگر چمن محیط شما زرد شده است و می خواهید سر سبزی و خرمی را به محیط تان باز گردانید کود اوره یک کود فوق العاده تسریع کننده رشد است. در اینجا می خواهیم به معرفی این کود بپردازیم.

سم و کود