تیوفانات متیل 75 % و فروشندگان با کیفیت ترین آنها در کشور

تیوفانات متیل 75 % توسط تولید کنندگان زیادی در کشورمان تولید می گردد. این ماده شیمیایی به دلیل کاربرد های زیادی که دارد در تمامی نقاط ایران دارای فروشندگان بسیار زیاد است. بسیاری از این فروشندگان و نمایندگی ها فروش این نمونه ها را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب می فروشند. برای تهیه با کیفیت ترین این محصولات در کشور می توان به مراکز معتبر فروش مراجعه کرد.

تیوفانات متیل چیست؟

تیوفانات متیل یک نوع سمی فسفره است که به عنوان یک حشره کش و کنترل کننده علف های هرز در کشاورزی استفاده می شود. این ترکیب به عنوان یک افزودنی آغوزشی هم در پایگاه داده های سموم محیطی ثبت شده است.

تیوفانات متیل با اثراتی شبیه به ارگانوفسفرهای دیگر، با برخی تفاوت هایی در مورد زمان شروع عملکرد و مدت زمان اثر خود می باشد. این ماده با ایجاد اختلال در عملکرد سیستم عصبی حشرات، باعث مرگ آن ها می شود. همچنین، تیوفانات متیل نیز می تواند بر روی برخی علف های هرز اثر کند و با کاهش رشد آن ها، کمک به کنترل آن ها نماید.

استفاده از تیوفانات متیل در کشاورزی، به دلیل سمی بودن برای برخی حشرات مفید نظیر زنبور عسل و همچنین تاثیرات زیان آور برای محیط زیست مورد انتقاد واقع شده است. در نتیجه، استفاده از این ترکیب به شدت محدود شده است و تنها در شرایطی که موارد دیگر کارایی ندارند، استفاده می شود. همچنین، به علت سمی بودن برای انسان ها، لازم است در صورت استفاده، از مواد ایمنی و محافظتی مناسب استفاده شود.

تیوفانات متیل 75 % و فروشندگان با کیفیت ترین آنها در کشور

راهنمای خرید تیوفانات متیل 75 % با کیفیت بالا در کشور

تیوفانات متیل چیست؟ نوعی قارچ کش سیستمیک است که اثر درمانی و پیشگیری از انواع بیماری ها را دارد. این محصول به دلیل کاربرد های زیادی که دارد توسط افراد زیادی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم خریداری می شود.

بسیاری از خریداران باید در هنگام تهیه این محصولات به راهنمای خرید آن توجه کنند. راهنمای خرید در برخی از نمونه های با کیفیت بالا در کشورمان وجود دارد که تمامی نکات لازم در هنگام خرید بر روی آن ها درج شده است.

راهنمای خرید تیوفانات متیل 75 % با کیفیت بالا در کشور

بزرگ ترین فروشندگان تیوفانات متیل 75 % در کشور

با توجه به کاربرد تیوفانات متیل فروش این محصول در سال های اخیر افزایش یافته است. این محصول شیمیایی به صورت عمده یا کیلویی در بسیاری از فروشگاه ها و مراکز فروش معتبر در سراسر کشور به فروش می رسد. فروشندگان زیادی در این رابطه وجود دارند که انواع برند های تولید کننده را با قیمت های متنوع به مشتریان خود عرضه می کنند.

بزرگ ترین فروشندگان تیوفانات متیل 75 % در شهر هایی وجود دارد که کشاورزی و باغداری بسیار زیاد است. زیرا در این شهر ها خرید به مقدار بسیار زیادی صورت می گیرد. بسیاری از برند های تولیدی این نمونه ها در اکثر شهر ها دارای نمایندگی فروش می باشند.

بزرگ ترین فروشندگان تیوفانات متیل 75 % در کشور

تهیه ارزان تیوفانات متیل 75 % در تهران

برای تهیه تیوفانات متیل 75 % عمده باید به عمده فروشی های سراسر کشور مراجعه کرد. در تهران عمده فروشی های زیادی وجود دارد که می توان این نمونه را با قیمتی ارزان تهیه کرد.

علاوه بر این مرکز های فروش زیادی نیز در این شهر وجود دارند که محصصولات را به صورت مستقیم و با قیمتی کمتر از بازار به مشتریان خود عرضه می کنند.

تهیه ارزان تیوفانات در تهران

نمایندگی فروش تیوفانات متیل 75 % در کشور

 

تولید کننده های زیادی در داخل کشورمان وجود دارند که انواع محصولات شیمیایی را که مزایای زیادی دارند را با کیفیت های مختلف تولید می کنند. بسیاری از این برند های تولیدی دارای نمایندگی فروش در شهر های مختلف می باشند.

در این نمایندگی ها می توان نمونه هایی مانند: تیوفانات متیل تیرام را با قیمتی کمتر از بازار خریداری کرد. با توجه به این که تیوفانات متیل 75 % طرفدار بسیار زیادی دارد، می توان به این نمایندگی فروش در سراسر کشور مراجعه کرده و با خیالی راحت مایحتاج خود را هیه کرد.

نمایندگی فروش تیوفانات متیل در کشور

کاربرد تیوفانات متیل 75%

تیوفانات متیل 75٪ یک نوع سمی فسفره است که به عنوان یک حشره کش و کنترل کننده علف های هرز در کشاورزی استفاده می شود. این ترکیب با تاثیراتی شبیه به سایر ارگانوفسفرها، باعث ایجاد اختلال در عملکرد سیستم عصبی حشرات می شود و سبب مرگ آن ها می شود.

از تیوفانات متیل 75٪ در کشاورزی برای کنترل یک سری از حشرات آفت و علف های هرز استفاده می شود. برخی از حشراتی که می توانند با استفاده از این ترکیب کنترل شوند، شامل شپشه، کرم مقاوم، مورچه، سوسک و کنه های مختلف می باشد.

همچنین، تیوفانات متیل 75٪ می تواند بر روی برخی از علف های هرز نیز اثر کند. این ترکیب می تواند کمک کند که علف های هرز مانند کاسنی، کاهو، خیار، سیب زمینی و غیره کنترل شوند.

استفاده از تیوفانات متیل 75٪ برای کنترل حشرات آفت و علف های هرز در کشاورزی، باید با احتیاط و در شرایط خاص انجام شود. این ترکیب سمی است و می تواند برای برخی از حشرات مفید نظیر زنبور عسل و محیط زیست آسیب ببیند. لازم است که دستورالعمل های استفاده از این ترکیب را با دقت رعایت کرده و از تجهیزات ایمنی مناسب استفاده کنید.

راهنمای مصرف قارچ کش تیوفانات متیل

تیوفانات متیل یکی از مواد شیمیایی سمی است که در کشاورزی به عنوان یک قارچ کش استفاده می شود. این ترکیب قابلیت کنترل بیش از 30 نوع قارچ آفت را داراست و به عنوان یکی از ابزارهای اساسی کنترل قارچ در باغات و مزارع استفاده می شود.

به منظور استفاده صحیح از تیوفانات متیل در کشاورزی، باید دستورالعمل های زیر را رعایت کنید:

1- خرید محصولات با کیفیت: همواره باید محصولات تیوفانات متیل را از فروشندگان معتبر و با نام تجاری مشخص خریداری کنید. همچنین، باید محصولاتی که برای گیاهان خاصی مناسب هستند را انتخاب کنید.

2- مطالعه برچسب: همیشه باید برچسب محصولات را مطالعه کرده و دستورالعمل های استفاده را رعایت کنید. همچنین، باید تاریخ انقضای محصول را نیز بررسی کنید.

3- استفاده از تجهیزات ایمنی: برای جلوگیری از تماس با تیوفانات متیل، باید از تجهیزات ایمنی مناسب همچون دستکش و ماسک استفاده کنید.

4- تعیین دوز مناسب: همواره باید دوز مناسب تیوفانات متیل را برای هر نوع گیاه و شرایط رشد آن تعیین کنید. باید همچنین از توصیه های سازنده محصولات پیروی کرده و از میزان مصرف بیش از حد خودداری کنید.

5- نگهداری محصول: باید محصولات تیوفانات متیل را در محیط خشک و خنک نگهداری کنید تا از تجزیه و تحلل ناشی از نور و حرارت جلوگیری شود.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2019-12-12 03:46:02.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما