خانه / کود کشاورزی / اسید هیومیک / خرید اسید هیومیک پودری امریکایی

خرید اسید هیومیک پودری امریکایی

اسید هیومیک پودری یک کود آلی می باشد که هیچ گونه از مضرات کودهایی شیمیایی را ندارد. به همین دلیل کمترین میزان خسارت را به زمین زراعی و محیط زیست وارد می کند. و طی سال های گذشته به سبب آگاهی از مزیت های آن و همچنین مقرون به صرفه بودن این کود، کشاورزان زیادی جهت اصلاح خاک زراعی زمین خود این کود را تهیه می کنند.

نحوه مصرف اسید هیومیک پودری

اسید هیومیک پودری جهت مخلوط کردن با آب و کنسانتره هیومیک تولید می شود. مایع به دست آمده از این پودر با اغلب کودهای  محلول در آب و سایر کود های ریز مغذی زراعی سازگاری مطلوبی دارد ، و به عنوان یک ماده کلاته به گیاهان در جذب و استفاده از مواد مغذی ضروری برای چرخه زندگی سالم و تولید محصولات کمک می کند. علاوه بر این از اسید هیومیک پودری می توان با اضافه کردن به کود خشک به خاک اضافه کرد ولی این کار باید قبل از انجام بذر پاشی صورت بگیرد.

اسید هیومیک پودری همان ویژگی های  نوع مایع را دارد که به صورت پودر جهت  ترکیب با کودهای خشک  در دسترس قرار دارد.  البته می توان این محصول را در آب حل کرد و به صورت اسپری نیز برای گیاهان استفاده کرد. برای خرید اسید هیومیک باید این نکته را در نظر بگیرید که به غیر از حالت پودر به صورت مایع و اسپری نیز در دسترس است پس ابتدا باید نوع مصرف و محصول خود را در نظر بگیرید آنگاه متناسب با کشت خود اقدام به خرید کنید.

بازار پخش اسید هیومیک پودری

از این کود معمولا در اوایل بهار و پاییز استفاده می شود و می توان در فصل رشد بین ۴ تا ۶ بار دیگر نیز آن را به کار ببرید. ولی در این بین به سبب بالا رفتن میزان تقاضا کودهای تقلبی زیادی نیز در بازار پخش شده است که کشاورزان باید حتما قبل از خرید به اصالت کالا توجه کنند.

در حال حاضر برای تهیه باید کشاورزان به مراکز معتبر پخش اسید هیومیک مراجعه کنند. البته مراکز پخش هم به صورت اینترنتی و هم با مراجعه به مراکز عرضه امکان پذیر است. ولی برای خرید شما باید نوع خاک و کمبودهای خاک خود را از طریق آزمایش مشخص کنید تا کارایی اسید هیومیک برای محصول و خاک شما چند برابر شود. با این حال خرید به صورت اینترنتی مزایا بیشتری نسبت به حضوری دارد چرا که شما از قبل تمام مشخصات  همه محصولات و کاربرد آن برای خاک و محصولات مختلف را مشاهده و با آگاهی بهتری اقدام به خرید می کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

سم و کود