خانه / سولفات آمونیوم / خرید سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

خرید سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

سولفات آمونیم نوعی ماده شیمیایی می ‌باشد که دارای مصارف مختلفی بوده که یکی از کاربردهای آن برای محیط‌ های آزمایشگاهی و انجام امور مرتبط با آن می ‌باشد، خرید سولفات آمونیوم آزمایشگاهی به طرق مختلف امکانپذیر می باشد اما از آنجایی ‌که نمایندگی فروش این محصول آن را به صورت اینترنتی نیز عرضه می ‌نماید خرید آن از طریق وب‌ سایت فروشگاهی آن امکانپذیر گردیده و متقاضیان در سراسر کشور می‌ توانند آن را به‌ صورت آنلاین و اینترنتی نیز سفارش داده و خریداری نمایند.

خرید سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

کاربرد سولفات آمونیوم چیست؟

کاربرد سولفات آمونیوم چیست؟ سولفات آمونیوم نوعی ماده با فرمول شیمیایی خاص می‌ باشد که در ترکیبات آن از نمک معدنی و غیرآلی استفاده شده‌ است و دارای کاربردهای زیادی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

این نمونه سولفات که دارای ظاهری سفید رنگ می باشد به صورت پودر های بسیار ریزی است که نقش بسیار زیادی در محیط ‌های آزمایشگاهی داشته و دارای کاربردهای متفاوتی می باشد که سبب استفاده گسترده از آن در بخش ‌های مختلف گردیده است.

مهمترین کاربرد سولفات آمونیوم برای تهیه کودهای کشاورزی می باشد به گونه ‌ای که کود سولفات آمونیوم دارای ۲۴ درصد گوگرد محلول در آب و ۲۱ درصد ازت به شکل آمونیوم می ‌باشد که استفاده از این سولفات در کودهای کشاورزی تاثیر بسیار زیادی در افزایش رشد و عملکرد گیاهان در بخش ‌های مختلف کشاورزی دارد.

یکی از مهمترین کاربردهای این سولفات در محصولات کشاورزی کمک به رشد و نمو گیاهان می باشد و با کاهش PH خاک‌ های قلیایی سبب می ‌شود تا ازت و گوگردی که برای رشد گیاهان مورد نیاز است، تامین گردد.

استفاده از سولفات آمونیوم در کود کشاورزی باعث می ‌شود تا محصولات کشاورزی نیز بسیار پربارتر و پربازده گردیده و به افزایش تولید آنها کمک زیادی می‌ نماید.

استعلام قیمت سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

استعلام قیمت سولفات آمونیوم آزمایشگاهی این روزها استعلام قیمت محصولات مختلف به یک چالش بسیار بزرگی برای بسیاری از خریداران و مصرف ‌کنندگان تبدیل گردیده، چراکه که روزانه شاهد تغییرات قیمت در کالاها و محصولات مختلف می باشند و هر کدام، از قیمت ثابت و مشخصی برخوردار نیستند زیرا بازار داخلی دچار تنش و نوسانات بسیار زیادی شده است به همین علت این نوسانات بر قیمت سولفات و آمونیوم آزمایشگاهی نیز تاثیر گذاشته و سبب شده تا دچار تغییرات مختلفی گردد.

اما به‌ طور کلی می ‌توان گفت که قیمت سولفات آمونیوم آزمایشگاهی بستگی به کیفیت آن، وزن هر بسته، میزان عرضه و تقاضا و نحوه خرید و فروش آن دارد.

متقاضیان جهت استعلام قیمت سولفات آمونیوم آزمایشگاهی می ‌توانند از طریق این سایت با واحد فروش ما تماس گرفته و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود