خرید عمده سولفات آمونیوم گرانول

خرید عمده سولفات آمونیوم گرانول، با توجه به کاربری و کاربرد های متنوع آن و بنا به درخواست مشتری در بسته بندی با حجم و وزن های مختلفی انجام می گیرد.

تهیه این محصول از محل خرید عمده، برای مشتریان و خریداران بسیار با صرفه تر است و مبلغی که بابت خرید پرداخت می گردد، بسیار کمتر و پایین تر از خرید به صورت خرده و جزیی است. در هنگام خرید، حتما مشاوره ها و اطلاعات لازم را از کارشناسان واحد خرید و فروش دریافت نمایید.

خرید عمده سولفات آمونیوم گرانول

از خصوصیات سولفات آمونیوم صنعتی چه می دانید؟

از خصوصیات سولفات آمونیوم صنعتی چه می دانید؟ سولفات آمونیوم صنعتی، برای کاربرد ها و مصارف مختلفی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر کاربرد آن برای مصارف کشاورزی می باشد.

این ماده شیمیایی، دارای خصوصیات و ویژگی های خاصی می باشد و بخش عمده آن از نیتروژن و سولفور تشکیل شده است. این محصول، نقش و تاثیر بسزایی را در بهبود ثمر دهی، بازده تولید و رشد و نمو محصولات کشاورزی می گردد. البته، سولفات آمونیوم در صنایع دیگری، از قبیل صنعت رنگ سازی، صنعت نساجی، صنایع آبکاری و غیره کاربرد دارد.

یکی از ویژگی های مهم و اصلی که سولفات آمونیوم صنعتی از آن بهره می برد، تمایل بسیار کم آن به جذب آب و رطوبت از محیط است. همین ویژگی، موجب می گردد، که به راحتی و برای مدت زمان زیادی آن را در انبار نگهداری کرد و کلوخه نمی گردد. از طرفی، ph خاک را تنظیم و املاح معدنی مورد نیاز گیاهان مانند روی، مس، منگنز و آهن را تامین می کند.

از دیگر خصوصیت های اساسی که این ماده شیمیایی پرکاربرد از آن برخوردار می باشد، می توان به شفاف بودن آن و داشتن حالت بلوری شکل اشاره کرد. همچنین، بدون بو است و در دسته مواد قلیایی قرار می گیرد. مزیت بسیار مهمی که این محصول با ارزش از آن بهره مند است، غیر قابل اشتعال بودن آن می باشد.

پخش کنندگان سولفات آمونیوم گرانول

پخش کنندگان سولفات آمونیوم گرانول پخش کنندگان سولفات آمونیوم گرانول، بهترین و مرغوب ترین محصول را بر اساس استاندارد های کیفی و مورد تایید نهاد های بهداشتی و قابل استفاده برای کاربری های مختلف، به طور گسترده ای در اختیار واحد های تولیدی محصولات و سایر خریداران قرار می دهد.

قیمت این محصول از طریق عرضه کنندگان، با توجه به عوامل و فاکتور های متعددی تعیین و مشخص می گردد. از جمله، می توان به کیفیت محصول، نحوه تهیه آن از محل پخش سولفات آمونیوم به صورت عمده یا خرده، نوع بسته بندی و حجم آن، خالص و طبیعی بودن محصول و نداشتین افزودنی ها و مواد غیر طبیعی دیگر و غیره اشاره کرد.

Rate this post

Originally posted 2021-04-23 11:20:53.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما