خانه / سولفات آمونیوم / خرید مستقیم سولفات آمونیوم اصل

خرید مستقیم سولفات آمونیوم اصل

خرید مستقیم سولفات آمونیوم اصل می بایست از طریق کارگاه ها و آزمایشگاه های تولیدی این محصول شیمیایی انجام شود، این مراکز پس از تهیه این محصول شیمیایی اقدام به بازاریابی و هم چنین فروش آن در بین خریداران می کنند، البته نمایندگی پخش و فروش این محصول از جمله مراکز معتبر فروش در بین خریداران به شمار می آید، برای دسترسی همه خریداران به این‌محصول پرکاربرد، وب سایت های اینترنتی معتبر فروش نیز در زمینه فروش مستقیم فعالیت می کنند.

خرید مستقیم سولفات آمونیوم اصل

از خصوصیات سولفات آمونیوم مایع چه می دانید؟

از خصوصیات سولفات آمونیوم مایع چه می دانید؟ سولفات آمونیوم مایع از جمله کودهای شیمیایی پر استفاده در بخش کشاورزی به شمار می آید، این کود هم چنین یک پیش نیاز برای تولید کودهای ازته به شمار می آید زیرا عمده عناصر تشکیل دهنده این کود نیتروژن می باشد و وجود نیتروژن موجب افزایش جذب مواد غذایی و رشد بهتر گیاه می شود.

این کود از جمله کودهای معدنی و غیر آلی به شمار می آید و آسیبی به ساختمان و بافت خاک ایجاد نمی کند، سولفات آمونیوم در زمانی که خاک نیاز به گوگرد و نیتروژن برای تکمیل فرآیند رشد گیاه است مورد استفاده قرار می گیرد.

کود سولفات آمونیوم مایع برای استفاده در زمین های کشاورزی با آب مخلوط شده و در زمان آبیاری و در طی فصول مشخص به پای درختان ریخته می شود. تا با جذب گوگرد و نیتروژن از خاک توسط گیاه نیازهای گیاه تامین شود.

این کود به صورت طبیعی از ترکیبات معدنی و موجود در طبیعت در طی فرآیندهایی به دست می آید و به دلیل ترکیبات طبیعی و ماهیت معدنی آن آسیبی به بافت خاک وارد نمی شود.

به دلیل مایع بودن این کود موجب شده محلول پاشی و استفاده بسیاری راحتی داشته باشند و به دنبال آن جذب بسیار راحت تری داشته باشند، این کود موجب افزایش تاثیر سایر کودها مانند فسفاته می شود، و تاثیر گذاری آن را بالا می برد.

این کود هم چنین مانع از ریزش برگ درختان و زرد شدن برگ آن ها و هم چنین رگ برگ ها نیز می شود.

پخش کنندگان سولفات آمونیوم اصل

پخش کنندگان سولفات آمونیوم اصل پخش سولفات آمونیوم اصل در وهله اول توسط کارخانه های تولیدی این محصول انجام می شود که پس از تولید اقدام به بازاریابی و هم چنین پخش این محصول در بین خریداران می کنند، البته مراکز تولیدی این محصول دارای وب سایت های اینترنتی معتبر فعال در زمینه پخش و فروش این محصول از دیگر پخش کنندگان فعال و معتبر در این زمینه به شمار می آید که محصولی با کیفیت را با قیمتی ارزان و به صرفه در بین خریداران در اقصی نقاط ایران به صورت گسترده توزیع می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید سولفات آمونیوم اصل صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی یک نمک معدنی پرکاربرد جامد و سفید رنگ است که در مصارف مختلفی از آن استفاده می‌شود. بعد از تولید سولفات آمونیوم ، این محصول ارزشمند در مراکز توزیع سولفات آمونیوم در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد. سولفات آمونیوم صنعتی محصولی پرکاربرد و ارزشمند است که در بسیاری از ترکیبات صنعتی از آن استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود