خانه / سولفات آمونیوم / صادرات انواع سولفات آمونیوم اصل

صادرات انواع سولفات آمونیوم اصل

پودر سولفات آمونیوم اصل از فعالیت شیمیایی اسید سولفوریک و با دیگر مواد شیمیایی دیگر به دست می آید. سولفات آمونیوم دارای کار آیی گوناگونی دارد. مثلا در صنایع رنگ سازی، امورات کشاورزی، تولید انواع و اقسام چسب و تولید مواد ضد حریق و … کاربرد زیادی دارد.

با توجه به کیفیت بالای سولفات آمونیوم اصل تولید شده در کارخانه های کشورمان، خیلی از تولید کنندگان به صادرات انواع سولفات آمونیوم اصل پرداخته اند و از این طریق درآمد بالایی برای کشور کسب می کنند.

صادرات انواع سولفات آمونیوم اصل

همه چیز در مورد سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

همه چیز در مورد سولفات آمونیوم آزمایشگاهی آشنایی با کار آیی سولفات آمونیوم آزمایشگاهی در صنایع مختلف:

  1. برای تسویه آب و فاضلاب توسط متخصصان استفاده می شود
  2. برای تولید ترکیبات استفاده شده مخصوص کار آتش نشانی قابل استفاده است
  3. در صنایع غذایی و تخمیر خمیر نان و … استفاده می شود.
  4. در صنایع نساجی و رنگرزی مورد استفاده قرار می گیرد.
  5. در بخش های مختلف کارهای مربوط به دامداری‌ ها و مرغداری ‌ها برای مبارزه با بیماری های گوناگون قابل استفاده است.

پودر سولفات آمونیوم یک نوع ماده شیمیایی است که از مجموعه یون مثبت آمونیوم و آنیون سولفات حاصل می شود. در حقیقت پودر سولفات آمونیوم قابل تجزیه به موادی مانند دی اکسید گوگرد، نیتروژن، آب، آمونیاک و … است و این کار در دمای بالاتر از ۳۰۰ درجه سانتیگراد قابل انجام است.

استفاده از سولفات آمونیوم آزمایشگاهی در بخش کشاورزی برای افزایش بهره وری بالاتر و بالا بردن کیفیت کود های شیمیایی استفاده می شود تا در نهایت کشاورزان بتوانند حجم محصولات کشاورزی تولید شده خود را بالا ببرند و در نتیجه به افزایش تولید انواع و اقسام محصولات کشاورزی کمک فراوانی می‌کند.

باید دقت داشته باشید که جهت بهره وری بهتر از این نوع ماده باید دقت کافی شود، زیرا بعضی اوقات به دلیل تنظیم نبودن دوزهای سولفات آمونیوم، تاثیرات مخربی بر روی رشد گیاهان دارد.

برای کسب اطمینان از کیفیت پودر سولفات آمونیوم، بهتر است که قبل از فرایند بکارگیری، در آزمایشگاه این پودر را مورد آزمایش قرار دهند تا بتوانند کیفیت و حجم میزان دوز ترکیبات آن را مشخص کنند.

قیمت انواع سولفات آمونیوم اصل

قیمت انواع سولفات آمونیوم اصل

با توجه به نوسانات قیمت ها در بازار عرضه کودهای شیمیایی، نمی توانیم قیمت دقیقی برای انواع پودر سولفات آمونیوم اصل در نظر بگیریم. ولی قابل ذکر است چنانچه این محصول را به صورت بدون واسطه خریداری کنید قیمت آن برایتان مقرون به صرفه خواهد بود.

تولید کنندگان هم باید راهکارهایی برای دسترسی سریع تر مردم به پودر سولفات آمونیوم گرانوله به شکل مستقیم در نظر بگیرند تا این محصول با قیمتی مناسب و به راحتی در دسترس قرار گیرد.

عوامل موثر بر قیمت سولفات آمونیوم اصل:

  • چگونگی مرغوبیت پودر سولفات آمونیوم
  • وزن بسته بندی پودر سولفات آمونیوم
  • برند تولید کننده پودر

قابل ذکر است که عرضه سولفات آمونیوم به صورت کیلویی برای خریدار صرفه اقتصادی دارد، البته به شرط اینکه به مرغوبیت آن اطمینان داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود