خانه / سولفات آمونیوم / صادرات انواع سولفات آمونیوم بسته بندی

صادرات انواع سولفات آمونیوم بسته بندی

یکی از انواع کودهایی که منبع و منشا شیمیایی دارند انواع کودهای سولفات آمونیوم است این کود عالی حاوی ازت و گوگرد است و یکی از اقلام موثر در رشد انواع گیاه است و زمین باید توسط این کود هر چند وقت یکبار کود دهی و غنی شود.

تولید کننده انواع سولفات آمونیوم بسته بندی که کالایی بسیار با کیفیت و مفید برای خاک است را به صورت یک کالای عالی صادراتی در اختیار تمام متقاضیان خارجی قرار داده است.

صادرات انواع سولفات آمونیوم بسته بندی

همه چیز در مورد سولفات آمونیوم کریستالی

همه چیز در مورد سولفات آمونیوم کریستالی سولفات آمونیوم در دسته کو های شیمیایی و رنگی سفید و حالتی دانه دانه و کریستالی دارد که یکی از انواع مواد و جز ضروریات زمین های کشاورزی است و به دلیل داشتن ازت و گوگرد فراوان می تواند تاثیرات بسیار عالی و زیر بنایی در تقویت خاک داشته باشد و زمین بدون این کود خاکی فقیر خواهد داشت.

سولفات آمونیوم یک کود عالی برای زمین هایی است که در آن برنج یا سیب زمینی و یا کلزا و امثال آن کاشته می شود و سبب تنظیم PH خاک های قلیایی شده و به دلیل وجود ازت و گوکرد سبب رشد و نمو عالی گیاهان می شود. این کود بسیار با کیفیت می تواند تحولی عظیم در خاک های زارعی بوجود آورده و میوه و گل دهی را تا حدود زیادی افزایش و سبب تقویت خاک شود.

سولفات آمونیوم کریستالی یک نمونه از کود های بسیار ضروری برای خاک است که سبب ایجاد مقاومت در گیاه شده و می تواند سبب از بین رفتن آفات نباتی شده و بیشتر زمین های کشاورزی در فواصلی برای داشتن حاصل خوب به این کود نیاز دارند.

قیمت انواع سولفات آمونیوم بسته بندی

قیمت انواع سولفات آمونیوم بسته بندی تولید کننده انواع سولفات آمونیوم بسته بندی این کود عالی و بسیار با کیفیت را از مواد اولیه و بسیار ضروری و لازم برای گیاهان تولید و آن را در بسته بندی و در اختیار مراکز توزیع قرار داده تا انواع این کود با ارزش برای زمین های کشاورزی را در تمام مراکز فروش در سراسر کشور پخش و در اختیار تمام کشاورزان زحمتکش قرار بدهند.

تولید کننده انواع سولفات آنونیوم بسته بندی را با قیمتی بسیار مناسب و عادلانه در اختیار تمام کشاورزان قرار داده است و شما می توانید از قیمت سولفات آمونیوم استفاده کرده و این کالا را به صورت خرید مستقیم و بی واسطه و با قیمتی ارزانتر تهیه کنید.

اگر به‌ این کالا در اندازه بیشتر و زیاد برای زمین های بسیار وسیع نیاز پیدا کردید از خرید این محصول عالی به صورت عمده و کلان استفاده و در آن صورت بابت پرداخت هزینه از نازلترین قیمت پرداختی بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود