صادرات انواع سولفات آمونیوم گلخانه عمده

صادرات انواع سولفات آمونیوم گلخانه عمده به نوبه خود نشان دهنده کیفیت این محصول ایرانی می باشد؛ شایان ذکر است که سولفات آمونیوم نوعی نمک معدنی طبیعی است که مصارف صنعتی گسترده ای دارد؛ اما بیشترین میزان مصرف آن به کشاورزی مربوط می شود؛ استفاده از این محصول به عنوان کود در گلخانه ها و اراضی تاثیر زیادی بر کیفیت محصولات و میزان ثمر دهی آنها دارد؛ ناگفته نماند که آمونیوم سولفات کشاورزی به نوبه خود متنوع است.

صادرات انواع سولفات آمونیوم گلخانه عمده

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی همان طور که پیشتر بیان شد؛ سولفات آمونیوم، نوعی نمک معدنی با مصارف صنعتی است که بیشتر به عنوان کود کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.
در رابطه با خصوصیات این ماده باید گفت که مهم ترین ویژگی سولفات آمونیوم کشاورزی این است که دارای بیست و یک درصد نیتروژن و بیست و چهار درصد سولفور می باشد.
شایان ذکر است که آمونیوم موجود در این محصول، خاصیت اسیدی دارد؛ به همین علت سولفات آمونیوم به میزان بالایی در خاک های قلیایی مورد استفاده قرار می گیرد؛ در واقع مشخصه مهم سولفات آمونیوم این است که با کاهش سطح PH خاک های قلیایی، موجب تامین نیتروژن مورد نیاز گیاه می شود.

در ادامه می توان بیان کرد که آمونیوم سولفات، یک ترکیب شیمیایی غیر آلی است که علاوه بر کود در موارد زیادی به عنوان ماده آفت کش در کشاورزی مصرف می شود؛ همچنین این ماده، ضد قارچ بوده و با حشرات باغی و زراعی مبارزه می کند.

راه های خرید سولفات آمونیوم گلخانه عمده

راه های خرید سولفات آمونیوم گلخانه عمده بدون شک راه های زیادی جهت خرید سولفات آمونیوم گلخانه به صورت عمده وجود دارد؛ اما کلیه مشتریان به دنبال روش هایی جهت خرید محصول مرغوب با قیمت مناسب می باشند.
در یک بیان کلی و خلاصه وار می توان گفت که هر چه تعداد واسطه های تجاری یک محصول کمتر باشند؛ آن محصول با قیمت مناسب تری به دست مصرف کننده می رشد؛ از این رو خرید عمده و مستقیم، بهترین راه تهیه سولفات آمونیوم گلخانه به شمار می رود.

با توجه به آنچه تا بدین جا بیان شد؛ می توان گفت که خرید عمده سولفات آمونیوم مخصوص گلخانه با هدف استفاده به عنوان کود کشاورزی و همچنین آفت کش انجام می شود.
نکته مهم این است که استفاده از ماده معدنی، علاوه بر این که موجب افزایش سرعت رشد گیاه به صورت طبیعی خواهد شد؛ باعث می شود که محصول نهایی، کیفیت بالایی داشته باشد؛ همچنین محصولات گلخانه ای پرورش یافته به کمک سولفات آمونیوم، ماندگاری بیشتری نسبت به محصولات مشابه حوزه خود دارند.

ناگفته نماند که خرید سولفات آمونیوم گلخانه عمده به دو صورت پودری و محلول هایی با غلظت های مختلف انجام می شود.

Rate this post

Originally posted 2021-05-28 15:22:59.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما