خانه / کود کامل / صادرات عمده نیترات پتاسیم خارجی

صادرات عمده نیترات پتاسیم خارجی

صادرات عمده نیترات پتاسیم خارجی از جمله بزرگترین صادرات محصولات شیمیایی در ایران محسوب می شود. به دلیل تولید گسترده ای که کارخانه جات و شرکت های تولیدی کودهای شیمیایی دارند، کشورهای زیادی از جمله کشورهای خاورمیانه، خواستار انواع نیترات پتاسیم  در نوع خارجی به ویژه نوع پودری آن می باشند.

کود ذرت

در ادامه مقاله با ما همگام باشید تا در مورد نحوه ساخت نیترات خارجی پودری و همچنین قیمت خرید نیترات پتاسیم در نوع خارجی، اطلاعات مفیدی کسب نمایید.

نحوه ساخت نیترات پتاسیم خارجی پودری

نیترات پتاسیم از جمله کودهای موثر شیمیایی است که به شکل پودرهای سفید رنگ در طبیعت یافت می شود. نیترات پتاسیم یک ترکیب از مدل یونی است که در خود مقداری نیتروژن دارد که موجب کاربرد فراوان آن در صنعت کشاورزی شده است.

کود شیمیایی

خصوصیاتی مانند انحلال مناسب با آب، جرم مولی و مولکولی مناسب، دمای ذوب مطلوب باعث شده است که این اکسید کننده در اکثر صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

نیترات پتاسیم خارجی پودری از جمله پرطرفدارترین محصولات صنعتی است که نحوه ساخت آن ساخت از روش های مختلفی انجام می گیرد:

  • ساخت نیترات پتاسیم از طریق خاک
  • ساخت نیترات پتاسیم از طریق نمک
  • ساخت نیترات پتاسیم با ترکیب سولفات آمونیوم
  • ساخت نیترات با نیتریک اسید

روش های ذکر شده در طول تاریخ و با پیشرفت تکنولوژی گسترش بیشتری پیدا کرد طوری که موجب تصریح تولید این اکسنده قوی و مطلوب شده است. 

نیترات پتاسیم خارجی

نیترات پتاسیم خارجی

در برخی از روش های تولید نیترات پتاسیم از نوع خارجی آن است که کود را با  خاکستری از چوب نیز مخلوط می نمایند. بیشتر روش هایی که امروزه برای ساخت نیترات پتاسیم انجام می شود، با شرایطی همچون دمای ۸ درجه سانتی گراد و ترکیب با نیتریکاسیون انجام می دهند.

قیمت خرید نیترات پتاسیم خارجی

با توجه به نوع و روش ساخت نیترات پتاسیم قیمت خرید نیترات پتاسیم خارجی می تواند متغیر باشد. فروشگاه های بسیاری در زمینه فروش انواع کودهای شیمیایی فعالیت دارند و صادرات این محصولات مفید را به صورت عمده بر عهده دارند.

نیترات پتاسیم 20 کیلویی

کاربران عزیز که متقاضی خرید نیترات پتاسیم با کاربردهای فراوان هستند می توانند از طریق وب سایت های تخصصی عرضه محصولات شیمیایی به ویژه نیترات پتاسیم اقدام نمایند و با راهنمایی کارشناسان فروش، بهترین نوع محصول را در بسته بندی های مناسب در عصره وقت خریداری و دریافت نمایند.

استفاده بسیار زیاد نیترات پتاسیم و کارایی بالای آن علاوه بر مصارف کشاورزی برای تولید انواع خمیر دندان، کمک به درمان آسم، تنظیم فشار خون نیز موجب خرید گسترده این محصول شیمیایی و صنعتی شده است.

نیترات پتاسیم ایرانی

قیمت بسیار مناسب، کیفیت عالی، نوع عرضه پودری و مهمتر از همه ساخت اصولی و با دقت این محصول موجب رضایتمندی متقاضیان و مشتریان شده است. جهت اطلاعات بیشتر از قیمت خرید و مشخصات نیترات پتاسیم خارجی پودری می توانید به لیست های مندرج در سایت های معتبر مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین کود اوره مایع

تولید بهترین کود اوره مایع

امروزه اگرچه اوره به طور طبیعی در انسان و حیوانات تولید می شود، اما کود اوره مایع یک کود آماده و موثر در رشد گیاهان است. اگر چمن محیط شما زرد شده است و می خواهید سر سبزی و خرمی را به محیط تان باز گردانید کود اوره یک کود فوق العاده تسریع کننده رشد است. در اینجا می خواهیم به معرفی این کود بپردازیم.

سم و کود