صادرات عمده نیترات پتاسیم کیلویی

یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت کشاورزی و بسیاری از صنایع دیگر نیترات پتاسیم می باشد.ه به دلیل پرکاربرد بودن و نیاز بسیاری از صنایع در روند تولید خود تقاضا برای خرید نیترات پتاسیم کیلویی بالا رفته است. خوشبختانه کشور ایران توانسته با تولید نیترات پتاسیم نیاز خود به کشورهای بیگانه را رفع کند.

خطرات کود نیترات پتاسیم چیست؟

در هنگام استفاده از هر ماده ای ضروری است که قبل از استفاده حتما نکات ایمنی و بهداشتی آن را رعایت کرده هر چند که کاربرد کود نیترات پتاسیم کیلویی بسیار بالا می باشد اما این دلیل نمی شود که هیچ گونه خطری ندارد با توجه به کمبود مواد مغذی در خاک ها و از طرف دیگر نیاز به ماده ای که بتواند  سبب بالا بردن کیفیت و بهبود روند رشد گیاهان شود ضروری است. اما در صورت استفاده بیش از حد نه تنها تاثیر مثبت ندارد بلکه تاثیر خود را به صورت عکس نشان می دهد نیترات زیاد در گیاهان سبب می شود که این ماده وارد بدن شود  و طی فرایند ترکیب و اکسیداسیون ماده خطرناک به وجود بیاورد که قطعا برای سلامتی هر شخصی مضر می باشد.

از مهمترین خطرات وجود نیترات بر سلامت انسان و حتی محیط می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • آلاینده هوا
  • در صورت وجود نیترات در محصولات گیاهی و مصرف آنها سبب کاهش انتقال  اکسیژن خون
  • افزایش نیترات در آب و غذای دام سبب افزایش مرده زایی، کاهش زاد و ولد و …
  • در برخی از موارد برای ماندگاری یک سری مواد غذایی نیترات پتاسیم را اضافه می کنند که سبب ترکیبات سمی در بدن می شود که خطر سرطان  روده بزرگ را افزایش می دهد
  • در صورت آتش گرفتن تولید اکسید نیتروژن مضر می کند که باید سریع محیط را ترک کرد.

فروشنده نیترات پتاسیم ارزان کیلویی

شرکت های تولید کننده نیترات پتاسیم امروزه نیترات پتاسیم کیلویی را به صورت عمده هم به فروش می رسانند. و همیشه قیمت نیترات پتاسیم عمده  نسبت به فروش جزئی کمتر است. و می توان خرید  نیترات پتاسیم کیلویی را به صورت اینترنتی یا حضوری از شرکت های تولید کننده یا فروشگاه های عرضه کننده محصولات شیمیایی و کشاورزی خریدار کرد. با توجه به عوامل مهم تاثیر گذار امروزه از جمله شرایط تحریم و نوسانات بازار ارزی امروزه قیمت نیترات پتاسیم کیلویی متغیر می باشد. و نمی توان قیمت ثابتی برای ان در نظر گرفت که بهترین روش خرید برای اطمینان از قیمت محصول خرید اینترنتی است زیرا قیمت ها بروز رسانی شده در سایت موجود می باشد.  نیترات پتاسیم ارزان قیمت ساخت داخل در مقایسه با محصول خارجی از لحاظ کیفیت هم برابری می کند.   

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-04-07 09:30:08.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما