خانه / سولفات آمونیوم / صادر کننده سولفات آمونیوم ذرت

صادر کننده سولفات آمونیوم ذرت

کود های شیمیایی یا طبیعی، موادی هستند که از نظر ویتامین ها، املاح و ریز مغذی ها بسیار غنی می باشند و می توانند در بهبود و افزایش میزان رشد محصولات کشاورزی مختلفی همچون ذرت نقش مهمی ایفا کنند.

شرکت های صادر کننده داخلی، سولفات آمونیوم ذرت را به صورت بسته بندی شده در بازار های بین المللی عرضه کرده و در حجم کلی یا جزئی به دست تمامی مصرف کننده ها می رسانند.

صادر کننده سولفات آمونیوم ذرت

آشنایی با انواع سولفات آمونیوم کشاورزی

آشنایی با انواع سولفات آمونیوم کشاورزی شاید تا به حال نام سولفات آمونیوم کشاورزی به گوش شما نخورده باشد و چیزی در مورد این محصول صنعتی ندانید، پس لازم است به شما بگوییم که این ماده در اصل نوعی کود کشاورزی می باشد، که جهت تقویت کردن خاک مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع و اقسام کود سولفات آمونیوم کشاورزی به شکل های زیر در بازار های مصرف وجود دارند و در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند:

  • کود سولفات آمونیوم پودری مانند
  • سولفات آمونیوم کریستالی شکل
  • محلول یا مایع سولفات آمونیوم
  • و در نهایت کود سولفات آمونیوم به صورت گرانولی

تمام انواع این محصول دارای خواص و مزایای یکسانی هستند، که برخی از مهم ترین آن ها شامل کاهش دادن میزان ph در خاک های قلیایی یا خاک های رسوبی و آهکی، اصلاح مشخصات خاک، تامین کردن املاحی چون گوگرد و ازت که برای رشد هر چه بهتر گیاهان لازم است و بهبود دادن ویژگی محصولات زراعی می باشد.

هر یک از این محصولات را به گونه های مختلفی در کشاورزی استفاده می کنند، مثلا محلول کود سولفات را به گیاهان اسپری می کنند و شکل پودری آن را در کنار ریشه گیاه و بر روی خاک می ریزند تا به مرور در آن جذب شده و به ریشه گیاه برسد و رشد آن را افزایش دهد.

عرضه کلی سولفات آمونیوم ذرت

عرضه کلی سولفات آمونیوم ذرت شرکت های فعال در زمینه عرضه سولفات آمونیوم ذرت، این محصول را بعد از خریداری کردن از کارخانه های صنعتی تولید کننده، به شکل های مختلف و در بسته بندی های گوناگونی در بازار های خرید و فروش سطح کشور ما عرضه می نمایند و به دست کشاورزان می رسانند.

البته روش های عرضه این محصولات بسیار متنوع است و مصرف کننده ها هیچ نیازی ندارند برای تهیه کردن آن ها مسیر های طولانی را بپیمایند و در سطح شهر ها تردد کنند، بلکه می توانند به راحتی و از راه دور محصول را سفارش دهند.

در این راستا، ما هم در این مجموعه شرایط مناسبی را برای همه هم میهنان عزیزمان فراهم نموده ایم، که این محصولات را به صورت غیر حضوری و از داخل خانه های خود خریداری کرده و در نهایت درب منازلشان تحویل بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود