صادرکننده سولفات آمونیوم شیراز | مراکز عرضه و فروش

سولفات آمونیوم شیراز یک محصول بسیار مورد نیاز در عرصه های مختلف می باشد. صادرکننده سولفات آمونیوم شیراز این روز ها افزون بر بازار های خارجی، به فروش آن ها در سطح وسیع تری در داخل کشور نیز می پردازد. وقتی کالایی را خارجی ها خریداری می کنند، توجه مشتریان داخلی نیز بیش تر به آن ها جلب می گردد و آن ها نیز به خرید آن ها بیش از پیش مبادرت می ورزند.

سولفات آمونیوم شیراز

سولفات آمونیوم شیراز یکی از محصولات برجسته در حوزه کودهای آمونیومی است که در بازار کشاورزی و صنعتی گسترده‌ترین کاربردها را دارد. این نوع کود حاوی ترکیبی از نیتروژن و گوگرد می‌باشد. که با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد خود، جهت افزایش عملکرد محصولات کشاورزی و بهبود کیفیت خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سولفات آمونیوم شیراز دارای مزایای بسیاری است که به طور خلاصه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تامین ازت برای گیاهان: سولفات آمونیوم شیراز، به عنوان یک منبع ازت قابل انعطاف، از ازت به عنوان یکی از عناصر مورد نیاز برای رشد و توسعه گیاهان تامین می‌کند.

2. بهبود ساختار خاک: این نوع کود، با حاوی گوگرد، به بهبود ساختار خاک کمک می‌کند و باعث افزایش پایداری و نرمی خاک می‌شود.

3. افزایش عملکرد محصولات: با تأمین مواد غذایی مورد نیاز برای گیاهان، سولفات آمونیوم شیراز بهبود عملکرد محصولات کشاورزی را ایجاد می‌کند و میزان برداشت محصول را افزایش می‌دهد.

4. کاربرد گسترده در صنایع: از این کود نه‌تنها در کشاورزی، بلکه در صنایع دیگر نیز مانند صنعت بسته‌بندی و غذایی استفاده می‌شود.

سولفات آمونیوم شیراز به دلیل مزایای فوق، توانسته است جایگاه خوبی در بازار کشاورزی ایران داشته باشد. صادرکننده سولفات آمونیوم شیراز نظر به تقاضا بالایی از سوی کشاورزان و صنایع مختلف به خود اختصاص دهد. این محصول با کیفیت بالا و اثربخشی در رشد و توسعه گیاهان، به عنوان یکی از انتخاب‌های اصولی و مطمئن برای افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی محسوب می‌شود.

صادر کننده سولفات آمونیوم شیراز

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم پودری

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم پودری در حال حاضر در همه ی جهان مصارف متعددی از این نوع سولفات آمونیوم مرغوب به عمل می آید که مهم ترین کاربرد آن ها در کود های کشاورزی می باشد و به عنوان یک تقویت کننده ی اساسی برای خاک های کشاورزی محسوب می شوند.

به همین سبب در مراکز صادر کننده سولفات آمونیوم شیراز بازار های داغی مشاهده می شود و فروش این محصول به حداکثر خود در طی سال های گذشته رسیده است. مشتریان این روز ها بیش تر به خواص و اهمیت استفاده از این محصول پی برده اند. 3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم پودری را در این مقاله برای شما بر می شماریم:

  1. این ماده ی صنعتی با کاهش میزان پی هاش خاک، به تقویت آن می پردازد و آن را برای عملیات کشاورزی آماده سازی می کند.
  2. به علاوه این ماده کمبود نیتروژن موجود در خاک را رفع کرده و نیتروژن بسیاری را به خاک منتقل می سازد.
  3. همچنین این محصول سبب دور نگه داشتن انواع حشرات و آفت ها از خاک های در حال کشت می شود و سبب می شود که محصول در زمین کشاورزی به خوبی به عمل بیابید.

پخش انواع سولفات آمونیوم شیراز

پخش انواع سولفات آمونیوم شیراز سولفات آمونیوم پودری در ایران طرفداران بسیاری را در بین صنف کشاورزان و زارعان به خود اختصاص می دهد. و کیفیت و مزایای استفاده از خود را به همه ی شاغلان در این عرصه ها به اثبات می رساند. در ایران این مراکز همیشه مورد تایید می باشند و به ارائه ی بهترین ها می پردازند.

این مرکز پخش انواع سولفات آمونیوم شیراز همچنین با قیمت های بسیار مناسبی نیز محصول خود را به مشتریان ارائه و به عرضه می رساند. پخش سولفات آمونیوم در همه‌ی کشور، به سبب خلوص بالای آن نیز گسترده است.

از این جهت در بازار های خارجی نیز از آن ها بسیار استقبال می شود و خارجیان بسیاری نیز به خرید این محصول از این نمایندگی علاقه نشان دادند. این محصول را به میزان انبوهی به این کشور ها صادر می کنند و سبب می شوند که استفاده از آن روز به روز بیش تر و بیش تر شود.

قیمت سولفات آمونیوم شیراز

قیمت سولفات آمونیوم صادراتی شیراز طبق نرخ جهانی و با نوسان ارزش اسید سولفوریک و آمونیاک متغییر است. عموماً این محصول در کیسه های 50 کیلویی یا بگهای یک تنی صادر میگردد.

ارزش آمونیاک در سالهای اوجگیری کرونا بشدت رو به افزایش بود تاجایی که باعث شد سولفات آمونیوم تا بیش از 400 دلار به ازای هر تن روند صعودی قیمت را تجربه کند.

با کاهش مبتلایان کرونا شرایط به حالت عادی بازگشته‌اند. قیمت صادراتی سولفات آمونیوم به میزان 200 دلار برای هر تن افزایش چشمگیری داشته. محدودیت‌ تولید و افزایش تقاضا برای این کود در داخل کشور، موجب افزایش موانع دولت بر سر راه صادرات آن است.

این موضوع بایستی مد نظر صادرکننده سولفات آمونیوم شیراز قرار گیرد. که سولفات آمونیوم همانند اوره برای صادرات نیاز به مجوز و اظهار آن توسط خود تولید کننده دارد. لذا بازرگانان و اشخاص مجاز به صادرات آن نمی باشند.

برای اطلاع از فرآیند صادرات قیمت روز و شرایط آن با ما در ارتباط باشید.

5/5 – (3 امتیاز)

Originally posted 2021-04-26 12:03:10.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما