صادر کننده سولفات آمونیوم گرانوله عمده

در مزارع کشاورزی برای رشد و نمو بهتر گیاهان و به بار نشستن محصولات از کود شیمیایی سولفات آمونیوم گرانوله عمده استفاده می شود که غنی از ازت بوده و در اثر ترکیب شدن با خاک مواد مغذی و خاصیت آن را چند برابر می کند و پی اچ قلیایی را کاهش می دهد و صادر کننده سولفات آمونیوم گرانوله عمده با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و کشور های دارای خاک قلیایی اقدام می کنند.

از این نوع کود بیشتر در خاک های قلیایی و آهکی استفاده می شود اما کشاورزان عزیز بایستی در مصرف این نوع کود دقت داشته باشند که چنانچه زیاده روی نمایند نه تنها باعث از بین رفتن ویژگی های خاک برای حاصلخیزیمی شود بلکه رشد گیاهان را نیز کاهش می دهد.

صادر کننده سولفات آمونیوم گرانوله عمده

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم کشاورزی

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم کشاورزی سولفات آمونیوم دارای کاربرد های زیادی از جمله استفاده در کشاورزی، صنعت آبکاری فلزات، تهیه نایلون، صنایع چرم سازی و دباغی، صنایع غذایی برای بهبود خمیر نان، تصفیه آب و فاضلاب و غیره به کار می رود که سولفات آمونیوم کشاورزی دارای مزایایی زیادی می باشد.

از جمله مزایایی این کود عبارتند از: دارای بیست و یک درصد ازت یا نیتروژن به فرم آمونیوم و بیست و چهار درصد گوگرد محلول به فرم سولفات برای تقویت خاک می باشد، به محض وارد شدن به خاک به جزء های سولفات و آمونیوم تبدیل می شود و بهتر است در هنگام استفاده آن را با خاک ترکیب کرده یا قبل از آبیاری و بارندگی مورد استفاده قرار گیرد.

دارای نیتروژن آمونیاک می باشد که باعث رشد سریع گیاهان می شود زیرا اگر این ماده در خاک وجود نداشته باشد حتی ساقه ی گیاهان دچار مشکل می شوند همچنین به علت دارا بودن سولفات میزان اسیدی شدن خاک را افزایش داده و باعث جذب مواد مغذی همانند آهن، منیزیم، روی و مس می شود.

استفاده از این نوع کود در کشت های کلزا و برنج مرسوم است همچنین در گیاهان جساس به اوره همانند انگور، پسته، مرکبات به کار می رود و از هدر رفتن نیتروژن و کلوخه ای شدن خاک در هنگام آبیاری جلوگیری می کند علاوه بر این از مخلوط کردن این نوع کود با سموم و آفت کش ها باعث بهبود تاثیر سموم نیز می شود.

پخش انواع سولفات آمونیوم گرانوله عمده

پخش انواع سولفات آمونیوم گرانوله عمده پخش سولفات آمونیوم به دلیل نیاز روز افزون کشاورزان به این محصول از روش های زیادی از قبیل نمایندگی های فروش کود ها و سموم کشاورزی و یا فروشگاه های آنلاین اینترنتی صورت می گیرد، بهتر است پخش انواع سولفات آمونیوم گرانوله به صورت عمده باشد تا کشاورزان به راحتی نیاز خود را تامین نمایند.

خریداران در هنگام خرید بهتر است سولفات آمونیوم گرانوله عمده را سفارش دهند زیرا حمل آن آسانتر بوده و از حلالیت بالایی برخوردار می باشد و به راحتی در کیسه های پنجاه کیلوگرمی می توان آنها را تهیه نمود.

Rate this post

Originally posted 2021-06-25 12:34:45.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما