خانه / سولفات آمونیوم / فروشنده سولفات آمونیوم کریستالی اصفهان

فروشنده سولفات آمونیوم کریستالی اصفهان

بخش بازیابی مواد شیمیایی كك سازی شركت ذوب آهن اصفهان، سولفات آمونیوم کریستالی بعنوان كود شیمیایی، تهیه و تولید پودر آتش نشانی، تصفیه آب و صنعت دباغی(تولید چرم) مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشنده سولفات آمونیوم کریستالی اصفهان

معرفی کامل سولفات آمونیوم کریستالی

معرفی کامل سولفات آمونیوم کریستالی ازت موجود در این کود به شکل گوگرد و آمونیوم و به شکل سولفات در آمده است، همچنین آمونیوم به طور تبـادل به ذره های رس وصل شده و از کـود های ازته دیگر کمتر در خاک شسته می گردد.

مـزایای استفاده از سولفات آمونیوم بر سایر کودهای ازته نظیر اوره ، دارا بودن ازت آمونیاکی می باشد که این نوع ازت با کمترین مقدار مصرف انرژی توسط گیاه به سرعت جذب و در متابولیسم گیاه به مصرف می رسد و از طرف دیگر هـمراهی گوگرد به شکل سـولفات در این کود به همراه ازت مـوجب تنظیم PH خاک و تسهیل جذب سـایر ریز مغذی های موجود در خاک نظــیر آهن ، روی ، مس و منگنز می گردد. کشت هایی نظــیر مـرکبات ، انگور و پسته که به اوره حساس می باشند و موجب بـروز زردی در بـرگها می شـود با استفاده از سـولفات آمونیوم علاوه بر رفع زردی برگهای پیر که به دلیل کاهـش ازت خاک می باشد رفـع زردی برگهای جوان را نیز که به دلیل کمبود گوگرد می باشد را نیز برطرف می سازد.

 معرفی سولفات آمونیوم کریستال یک نمک غیر آلی ست که در صنعت کشاورزی به عنوان کود کاربرد بسیار زیادی دارد . حلالیت آن به حدی ست که به طور کامل در آب حل می شود. از آنجا که آمونیوم سولفات دارای ۲۱% نیتروژن و ۲۴% گوگرد می باشد ، کود بسیار مناسبی برای کشت مرکبات ، پسته و انگور است . زیرا این محصولات حساس به اوره هستند و و کود  اوره موجب زردی برگ این گیاهان میشود ، درحالی که استفاده از سولفات آمونیوم موجب رفع زردی برگ ها می شود و به نوعی بهترین کود برای خاک ایران می باشد .

گوگرد موجود در سولفات آمونیوم باعث افزایش جذب ریز مغذی در گیاه و میکروب ها و باکتری های مفید خاک می شود. همچنین دارای خاصیت قارچ کشی ست و از این نظر مانع شیوع بیماری قارچ می شود . از دیگر مزایای گوگرد می توان به تنظیم PH خاک اشاره کرد و اینکه وجود گوگرد موجب می شود تحمل گیاه نسبت به کم آبی بیشتر شود.

قیمت چشمگیر سولفات آمونیوم کریستالی

قیمت چشمگیر سولفات آمونیوم کریستالی قیمت چشمگیر سولفات آمونیوم کریستالی پر مصرف ترین کود… جهت استفاده در باغات و مزارع و با قیمت مناسب در بسته بندی ۵۰ کیلوگرمی عرضه می شود . مزیت های استفاده از کود گرانول سولفامون نسبت به کریستال ازبک و پودری  دارای حلالیت سریع تر… است

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید سولفات آمونیوم اصل صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی یک نمک معدنی پرکاربرد جامد و سفید رنگ است که در مصارف مختلفی از آن استفاده می‌شود. بعد از تولید سولفات آمونیوم ، این محصول ارزشمند در مراکز توزیع سولفات آمونیوم در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد. سولفات آمونیوم صنعتی محصولی پرکاربرد و ارزشمند است که در بسیاری از ترکیبات صنعتی از آن استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود