خانه / سولفات آمونیوم / فروشندگان انواع سولفات آمونیوم گندم

فروشندگان انواع سولفات آمونیوم گندم

فروشندگان انواع سولفات آمونیوم گندم در هنگام فروش اطلاعات بسیار کاملی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند تا افراد بتوانند به راحتی این مسئول را به مقدار دلخواه تهیه کنند سولفات آمونیوم یکی از پرفروش ترین محصولات موجود در کشور ما ایران است. آمونیوم انواع بسیار متفاوتی دارد که شما عزیزان در هنگام خرید باید دقت بسیار زیادی داشته باشید.

فروشندگان انواع سولفات آمونیوم گندم

نکات کلیدی در انتخاب سولفات آمونیوم گرانوله

نکات کلیدی در انتخاب سولفات آمونیوم گرانوله نکات کلیدی در انتخاب سولفات آمونیوم گرانوله کمک بسیار زیادی به شما عزیزان می کند تا بتوانید یک محصول بسیار عالی را نیز تهیه کنید.

آمونیوم به صورت پودری باید دانه دانه و بسیار ریز باشد رنگ این محصول سفید و در گاهی اوقات مایل به شیری رنگ است.

سولفات آمونیوم فروش بسیار بالایی در تمام نقاط کشور ما ایران دارد زیرا یکی از با کیفیت ترین محصولات موجود می باشد که نظر بسیاری از مخاطبان را جذب خود کرده است این محصول دارای مقادیر بسیار زیادی کلسیم و فسفر می‌باشد که برای غذای دام بسیار مناسب است.

سولفات آمونیوم در بسته بندی های ۲۰ کیلویی ۵۰ کیلویی و ۲۰۰ کیلویی موجود است که اگر شما یک محصول را به صورت عمده تهیه کنید تخفیفات بسیار ویژه‌ای برای شما عزیزان در نظر گرفته خواهد شد که سبب سود بیشتر شما می شود.

ما به شما عزیزان توصیه می کنیم قبل از خرید این محصولات مشخصات کامل آن را مطالعه کنید تا دچار مشکل نشوید.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم گندم

تولید کنندگان سولفات آمونیوم گندم تولید کنندگان سولفات آمونیوم گندم امروز با قدرت در حال تلاش و فعالیت می باشند و این محصولات در بسته بندی های بسیار مختلفی عرضه بازار کردند که افراد می‌توانند با توجه به شرایط مالی خود این محصولات را تهیه کنند.

سولفات آمونیوم را بیشتر برای غذای دام تهیه می کنند و قابل ذکر است انواع بسیار متفاوتی دارد که شما در هنگام خرید باید دقت بسیار زیادی داشته باشید زیرا سولفات آمونیوم در دو نوع جامد و مایع موجود است که جامد آن به صورت پودر می باشد.

قیمت این محصولات کاملا ثابت بوده است و نوساناتی در بازار نداشته تا همه افراد جامعه بتوانند در صورت نیاز این محصول پرکاربرد را نیز تهیه کنند و شما می توانید آن را به صورت پودری و یا جامع تهیه کنید که هر کدام قیمت مختلفی دارد.

تولید سولفات آمونیوم در کشور ما و افزایش بسیار بالایی روبرو بوده است که یک دلیل آن صادرات بسیار زیاد این محصول به کشورهای عربی و اروپایی می باشد به همین دلیل کارگران بسیار زیادی در این کارخانجات مشغول به آماده‌سازی این محصول هستند و این امر موجب شده است که کیفیت این محصول ارتقا پیدا کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود