خانه / پروتئین هیدرولیزات / فروش فوق العاده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس

فروش فوق العاده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس

فروش فوق العاده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس با تخفیفات ویژه موجب فروش چندین برابر این محصول گشته است و بیش تر افراد ترجیح می‌دهند در هنگام فروش فوق العاده این محصولات را تهیه نمایند.

خرید این محصول هنگام فروش فوق العاده از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش فوق العاده پروتئین هیدولیزات اگریسنس

بررسی کامل پروتئین هیدرولیزات اگریسنس

بررسی کامل پروتئین هیدولیزات اگریسنس در بررسی کامل پروتئین هیدرولیزات اگریسنس می توان گفت که از این نوع محصول برای دفع حشرات ریز در محصولات کشاورزی استفاده می شود. به دلیل دارا بودن این محصول به انواع مواد غذایی و همچنین خاصیت غیرسمی برای تغذیه مگس های میوه این پروتئین مورد توجه کشاورزان واقع شده است.

این نوع از پروتئین ها دارای انواع مختلفی هستند که در ترکیبات و فرمولاسیون آن ها از مواد شیمیایی خاصی استفاده شده است که موجب متمایز شدن این کودها از یکدیگر گردیده است.

از انواع پروتئین هیدرولیزات اگریسنس برای طعمه نمودن و جذب حشراتی همانند مگس استفاده می شود. این محصولات را می توان با مواد شیمیایی دیگر ترکیب نمود بدون این که به  محیط زیست یا انواع حشرات مفید آسیبی وارد شود.

این محصولات به روش هیدرولیز آنزیمی تهیه می‌شود که موجب می‌شود بتوانید آن ها را در شرایط معمولی در انبارها نگهداری نمایید. بنابراین شما می‌توانید این محصولات را به صورت عمده خریداری نمایید و آن ها را در مکانی در شرایط کاملاً عادی نگهداری کنید. در ترکیب این پروتئین ها مواد نگهدارنده ای به کار رفته است که می‌ توانید آن ها را به مدت حداقل سه سال نگهداری کنید.

با توجه به این که تقاضا برای خرید این پروتئین ها در کشور بسیار بالا رفته است تولید آن توسط شرکت های دانش بنیان نیز چندین برابر شده است تا بتوانند نیاز بازار به این محصول را تامین کنند.

تولیدکنندگان عمده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس

تولیدکنندگان عمده پروتئین هیدولیزات اگریسنستولیدکنندگان عمده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس با استفاده نمودن از بهترین نوع مواد اولیه در تولید این محصول توانسته اند کودی با کیفیت و کارآیی بالا را تولید نمایند.

این محصولات در این نمایندگی در بسته بندی با سایزهای متفاوت وجود دارد که شما با توجه به هزینه ای که برای خرید این محصول در نطر گرفته اید می توانید این پروتئین ها را خریداری کنید.

همچنین اگر شما انواع این کودهای شیمیایی را به صورت کلی خریداری کنید می توانید از تخفیفات فروش این محصول نیز بهره مند شوید.

با توجه به این که امروزه شرکت های تولیدی این محصولات بسیار زیاد شده اند باید به هنگام خرید دقت کافی داشته باشید تا کودهایی با کیفیت را تهیه نمایید. انواع بی کیفیت این پروتئین ها در بازار با قیمت پایینی به فروش می رسند اما کارآیی درستی ندارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

خرید پروتئین هیدرولیزات

قیمت پروتئین هیدرولیزات در ایران

بازار خرید و فروش عمده پروتئین هیدرولیزات ۴۰% سراتل اهمیت خاصی دارد. کاربرد آن در …

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود