پروتئین هیدرولیزات اگریسنس | فروش ویژه

فروش فوق العاده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس با تخفیفات ویژه موجب فروش چندین برابر این محصول می شود. و بیش تر افراد ترجیح می‌دهند در هنگام فروش فوق العاده این محصولات را تهیه نمایند.

خرید این محصول هنگام فروش فوق العاده از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

پروتئین هیدرولیزات چیست؟

پروتئین هیدرولیزات یک نوع پروتئین است که به وسیله یک فرایند شیمیایی به نام هیدرولیز، به قطعات کوچکتر تجزیه می‌شود. در این فرایند، پروتئین به آنزیم‌های هیدرولیزی زیرمجموعه پروتئاز تحت فشار و حرارت تحلیل شده و به قطعات کوچکتری به نام پپتیدها و اسیدهای آمینه تجزیه می‌شود.

به دلیل تجزیه پروتئین به قطعات کوچکتر، پروتئین هیدرولیزات به طور معمول سریعتر هضم می‌شود و از جذب بهتری نیز برخوردار است. همچنین، پروتئین هیدرولیزات می‌تواند باعث افزایش سطح فعالیت آنزیم‌ها و بهبود ذوب‌پذیری پروتئین شود. که قیمت پروتئین هیدرولیزات با توجه به کارایی آن بسیار مقرون به صرفه است.

پروتئین هیدرولیزات در محصولات مختلف مانند پودر پروتئین، نوشیدنی‌های پروتئینی، محصولات پروتئینی برای ورزشکاران و محصولات تغذیه‌ای برای کودکان و سالمندان استفاده می‌شود. همچنین، پروتئین هیدرولیزات می‌تواند برای بهبود رشد و توسعه عضلات، افزایش قدرت بدنی و ارتقای سیستم ایمنی بدن مفید باشد.

به طور کلی، پروتئین هیدرولیزات یک منبع عالی از پروتئین و اسیدهای آمینه برای بدن است که به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در محصولات تغذیه‌ای ورزشی، محصولات برای سالمندان و کودکان و محصولات تغذیه‌ای برای کسانی که به مشکلات هضمی دچارند، استفاده می‌شود.

فروش فوق العاده پروتئین هیدولیزات اگریسنس

بررسی کامل پروتئین هیدرولیزات اگریسنس

بررسی کامل پروتئین هیدولیزات اگریسنس در بررسی کامل پروتئین هیدرولیزات اگریسنس می توان گفت که از این نوع محصول برای دفع حشرات ریز در محصولات کشاورزی استفاده می شود. به دلیل دارا بودن این محصول به انواع مواد غذایی و همچنین خاصیت غیرسمی برای تغذیه مگس های میوه این پروتئین مورد توجه کشاورزان می باشد.

این نوع از پروتئین ها دارای انواع مختلفی هستند که در ترکیبات و فرمولاسیون آن ها از مواد شیمیایی خاصی استفاده می شود. که موجب متمایز شدن این کودها از یکدیگر می شود.

از انواع پروتئین هیدرولیزات اگریسنس برای طعمه نمودن و جذب حشراتی همانند مگس استفاده می شود. این محصولات را می توان با مواد شیمیایی دیگر ترکیب نمود بدون این که به  محیط زیست یا انواع حشرات مفید آسیبی وارد شود.

این محصولات به روش هیدرولیز آنزیمی تهیه می‌شود که موجب می‌شود بتوانید آن ها را در شرایط معمولی در انبارها نگهداری نمایید. بنابراین شما می‌توانید این محصولات را به صورت عمده خریداری نمایید و آن ها را در مکانی در شرایط کاملاً عادی نگهداری کنید. در ترکیب این پروتئین ها مواد نگهدارنده ای به کار می رود که می‌ توانید آن ها را به مدت حداقل سه سال نگهداری کنید.

با توجه به این که تقاضا برای خرید این پروتئین ها در کشور بسیار بالا است. تولید آن توسط شرکت های دانش بنیان نیز چندین برابر است تا بتوانند نیاز بازار به این محصول را تامین کنند.

تولیدکنندگان عمده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس

تولیدکنندگان عمده پروتئین هیدولیزات اگریسنستولیدکنندگان عمده پروتئین هیدرولیزات اگریسنس با استفاده از بهترین نوع مواد اولیه در تولید این محصول توانستند کودی با کیفیت و کارآیی بالا را تولید نمایند.

این محصولات در این نمایندگی در بسته بندی با سایزهای متفاوت وجود دارد. که شما با توجه به هزینه ای که برای خرید این محصول در نطر گرفتید می توانید این پروتئین ها را خریداری کنید.

همچنین اگر شما انواع این کودهای شیمیایی را به صورت کلی خریداری کنید می توانید از تخفیفات فروش این محصول نیز بهره مند شوید.

با توجه به این که امروزه شرکت های تولیدی این محصولات بسیار زیاد شدند. بنابراین باید به هنگام خرید دقت کافی داشته باشید تا کودهایی با کیفیت را تهیه نمایید. انواع بی کیفیت این پروتئین ها در بازار با قیمت پایینی به فروش می رسند اما کارآیی درستی ندارند.

قیمت پروتئین هیدرولیزات اگریسنس

پروتئین هیدرولیزات اگریسنس یک نوع پروتئین هیدرولیزی است که در تولید محصولات تغذیه‌ای، مکمل‌های ورزشی و کوسه‌های درمانی استفاده می‌شود. قیمت پروتئین هیدرولیز اگریسنس با توجه به نوع و کیفیت محصول و همچنین تعداد واحد خرید آن، متفاوت است.

در بازار، قیمت پروتئین هیدرولیز اگریسنس به صورت کیلوگرمی قیمت گذاری می‌شود. همچنین، قیمت این محصول بیشتر تحت تأثیر چندین عامل است که شامل نوع پروتئین هیدرولیز شده، محل تولید، سطح کیفیت و خلوص محصول، نوع بسته‌بندی و همچنین بازار و تقاضای فعلی است.

با توجه به این عوامل، قیمت پروتئین هیدرولیز اگریسنس می‌تواند در بازار از چند دلار تا چندین صد دلار برای هر کیلوگرم متغیر باشد. برای مثال، قیمت یک کیلوگرم پروتئین هیدرولیز اگریسنس با کیفیت بالا و خلوص بالا ممکن است به عنوان یک محصول پرفروش، بالغ بر ۲۰۰ دلار باشد.

به طور کلی، برای خرید پروتئین هیدرولیز اگریسنس بهتر است با توجه به نیاز و بودجه خود، با تأیید کیفیت محصول و مقایسه قیمت‌های مختلف در بازار، خرید خود را انجام دهید.

کارایی پروتئین هیدرولیزات

پروتئین هیدرولیزات یک نوع پروتئین است که در فرآیند هیدرولیز، به قطعات کوچکتر تجزیه می‌شود و به عنوان یک مکمل تغذیه‌ای، محصول ورزشی و یا کوسه درمانی استفاده می‌شود. این پروتئین به دلیل ویژگی‌های بیولوژیکی و شیمیایی خود، برای بسیاری از اهداف بهینه تغذیه‌ای و ترمیمی استفاده می‌شود.

مطالعات نشان می‌دهند که پروتئین هیدرولیزات، به دلیل دارا بودن قطعات پپتیدی به اندازه کافی کوچک، از هضم و جذب بهتری نسبت به پروتئین‌های غیر هیدرولیز شده برخوردار است. همچنین، پروتئین هیدرولیزات دارای ویژگی‌های ضد التهابی و تقویت کننده سیستم ایمنی است که می‌تواند در درمان برخی بیماری‌های التهابی و عفونی موثر باشد.

علاوه بر این، پروتئین هیدرولیزات می‌تواند در بهبود قدرت و حجم عضلات و همچنین بهبود بازسازی و ترمیم بافت‌های آسیبی بعد از فعالیت ورزشی کارامد باشد. به طور کلی، پروتئین هیدرولیزات می‌تواند به عنوان یک مکمل تغذیه‌ای مناسب برای ورزشکاران، بیماران و کسانی که به دنبال بهبود عملکرد فیزیکی و ترمیم بافت‌های آسیبی هستند، مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین، پروتئین هیدرولیزات با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های بیولوژیکی و شیمیایی خود، به عنوان یک مکمل تغذیه‌ای و یا کوسه درمانی بسیار موثر است.

سم پروتئین هیدرولیزات

پروتئین هیدرولیزات یک مکمل غذایی میباشد. این پروتئین فاقد هرگونه مسمومیتی بوده و مصرف آن به تنهایی تاثری در کنترل آفات ندارد.

این ماده بدلیل قابلیت جذب بالا برای حشرات منبع غنی از پروتئین میباشد. لذا حشرات از ان استفاده زیادی میکنند. ترکیب پروتئین هیدرولیزات و سم مالاتیون یا اتیون برای کنترل آفات بسیار موثر بوده و مصرف آن بشدت توصیه میگردد.

از آنجا که پروتئین هیدرولیزات تا با ماده سمی ترکیب نگردد سمیتی ندارد. به همین دلیل استفاده از آن برای محیط پیرامون هیچگونه خطری ندارد. همچنین  به حشرات مفید نیز آسیبی وارد نمی آورد.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2020-05-09 08:23:02.

3

    • سلام
      مجموعه الیسا کود توزیع این محصول را دارد. با ارتباط با فروش میتوانید آن را تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما