فروش مستقیم سولفات آمونیوم گرانول

سولفات آمونیوم گرانول یکی از کودهای شیمیایی پر استفاده می باشد که در کشاورزی بسیار حائز اهمیت است این نوع از کود می تواند نیاز غذایی گیاهان زراعی به گوگرد و نیتروژن را به خوبی فراهم کند و باعث شود که گیاهان از نظر کمیت و کیفیت عملکرد مطلوبی داشته باشند.

فروش مستقیم آمونیوم فسفات گرانول در بسته بندی های مناسب در کیفیت عالی با قیمتی بسیار مناسب به سراسر نقاط مختلف کشور انجام می‌گیرد و فروش آن به صورت عمده است.

فروش مستقیم سولفات آمونیوم گرانول

از خصوصیات سولفات آمونیوم صنعتی چه می دانید؟

از خصوصیات سولفات آمونیوم صنعتی چه می دانید؟ سولفات آمونیوم صنعتی به سرعت جذب گیاه می شود و در متابولیسم گیاهان زراعی استفاده می شود با وجود جذب سریع دارد انرژی مصرفی توسط گیاهان خیلی کم می باشد به همین دلیل گیاهان بسیار خوبی دارند.

این نوع از کود به محض مخلوط شدن در خاک به راحتی توسط آبیاری نمی شود و تا مدت ها درون خاک باقی می ماند به همین دلیل است که ریشه گیاهان از عناصر غذایی موجود در این کود به خوبی استفاده می‌کنند که این عمل باعث رشد و کیفیت بهتر آنها می‌شود.

سولفات آمونیوم غنی از نیتروژن و گوگرد می باشد که این دو عنصر برای رشد گیاهان زراعی بسیار اهمیت دارد و به گونه ای رشد گیاهان به وجود این که عنصر غذایی بسیار وابسته می باشد.

با در اختیار دادن سولفات آمونیوم در خاک های کشاورزی خاک حالت حاصلخیزی پیدا می‌کند لذا رشد گیاهان در این خاکها بهتر صورت می گیرد و گیاهان رشد پیدا کرده و نسبت به بیماری‌های مختلف مقاوم می‌شوند که این عمل باعث می شود که نیاز به سمپاشی بسیار محدود شود که نتیجه آن تولید محصولات ارگانیک و طبیعی می باشد.

آمونیوم سولفات از پرمصرف ترین کودها در کشاورزی و باغبانی می باشد و به دو صورت پودری و گرانوله تولید می شود که می توان آنها را به صورت محلول و یا با خاک در مزرعه وارد کرد که در هر صورت تاثیرات مثبتی بر جای می‌گذارد.

پخش انواع سولفات آمونیوم گرانول

پخش انواع سولفات آمونیوم گرانول پخش سولفات آمونیوم گرانول در انواع متنوع به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم از سوی این مرکز انجام می شود با توجه به اینکه از این کود استفاده های فراوانی برای تولید محصولات با کیفیت می‌شود تولید آن در بسیاری از کارخانه ها انجام می گیرد به همین دلیل عرضه آن در طول سال به مقدار انبوه انجام می گیرد.

پخش کافی این کود در سراسر کشور موجب شده است که امروزه بتوان آن را در هر مقدار مورد نیازی خیلی راحت تهیه کرد و باید دانست که افزون بر کیفیت بسیار خوبی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی هم می باشد و خرید آن برای کشاورزان مقرون به صرفه می باشد.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-04-06 17:04:56.

4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما