فروش کلی سولفات آمونیوم اصل

سولفات آمونیوم اصل و فرمول کمپوست آن (21-0-0-24 S) یکی از کودهای نیتروژن پر کاربرد برای تولید محصولات زراعی است. از آنجا که مواد مغذی، N و S مورد نیاز است بسیار مهم است. این یک منبع بسیار محلول است، تعداد زیادی گزینه برای کاربردهای کشاورزی دارد. فروش کلی سولفات آمونیوم اصل با شرایط و تخفیف های استثنایی توسط ما و توسط همین سایت انجام می شود.

فروش کلی سولفات آمونیوم اصل

آنچه باید از سولفات آمونیوم پودری بدانید

آنچه باید از سولفات آمونیوم پودری بدانید سولفات آمونیوم پودری یا کود کمپوست (SA یا SAM) از آمونیاک آزاد شده در هنگام تولید گاز ذغال سنگ یا زغال کک مورد استفاده برای تولید فولاد تولید می شود.

این ماده از واکنش اسید سولفوریک و آمونیاک گرم ساخته می شود. سولفات آمونیوم عمدتا در مواردی استفاده می شود که نیاز به ازت (N) و گوگرد (S) باشد تا نیازهای غذایی گیاهان در حال رشد را تأمین کند. این یک منبع عالی از S است که توابع زیادی در گیاهان، از جمله سنتز پروتئین دارد.

از آنجا که بخش نیتروژن به شکل آمونیوم وجود دارد، سولفات آمونیوم غالباً در خاکهای غرقاب برای تولید برنج مورد استفاده قرار می گیرد، جایی که کودهای پایه نیترات به دلیل تلفات ناشی از ضد عفونی کننده، جایگزین ضعیفی هستند.

سولفات آمونیوم در کنترل علف های هرز: یک محلول سولفات آمونیوم اغلب به محلول های علف کش پس از ظهور اضافه می شود تا اثر آنها در کنترل علف های هرز بهبود یابد. این روش افزایش اثر بخشی علف کش سولفات آمونیوم به ویژه هنگامی که آب مورد استفاده حاوی غلظت قابل توجهی کلسیم، منیزیم یا سدیم باشد بسیار موثر است. برای این منظور، از سولفات آمونیوم با درجه خلوص بالا اغلب برای جلوگیری از بسته شدن نازل های کاربرد استفاده می شود.

پس از استفاده در خاک، سولفات آمونیوم به سرعت در اجزای آمونیوم و سولفات خود حل می شود. اگر روی سطح خاک باقی بماند، آمونیاک در شرایط قلیایی می تواند مستعد تلفات گازی باشد. در این شرایط، توصیه می شود مواد را در اسرع وقت در خاک وارد کنید یا قبل از آبیاری یا بارش برنامه ریزی شده، آنها را استفاده کنید. اکثر گیاهان قادرند از هر دو شکل N، آمونیوم و نیترات برای رشد خود استفاده کنند.

استفاده غیرکشاورزی: سولفات آمونیوم معمولاً به عنوان نرم کننده خمیر در پخت اضافه می شود. این ماده همچنین یک جز پودر شده در کپسول های آتش نشانی و بازدارنده های شعله است. این برای بسیاری از کاربردها در صنایع شیمیایی، خمیر چوب، نساجی و دارویی استفاده می شود.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم اصل

تولید کنندگان سولفات آمونیوم اصل تولید سولفات آمونیوم مطابق با جدید ترین استاندارد های روز دنیا توسط ما انجام می شود. در اصل ما یکی از برترین تولید کنندگان سولفات آمونیوم اصل در ایران هستیم. به عنوان منبع نیتروژن، سولفات آمونیوم اصل بسیار کارآمد است، زیرا نیتروژن آمونیاک در برابر تلفات ناشی از فرار، شستشو و ضد عفونی کننده مقاومت می کند. بنابراین، سولفات آمونیوم هر دو منبع عالی از هر دو ماده مغذی ضروری است.
سولفات آمونیوم گوگرد را به شکل سولفات، تنها شکل این عنصر آماده برای جذب مستقیم توسط ریشه گیاه فراهم می کند.

Rate this post

Originally posted 2021-05-30 15:26:03.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما