خانه / کود کامل / قیمت خرید کود کامل گرانوله

قیمت خرید کود کامل گرانوله

کود کامل گرانوله یکی از کود هایی است که در کشاورزی امروز بسیار کار آمد می باشد و کشاورزان بیش از پیش از این کود استفاده می کنند. برای خرید انواع کود، کشاورزان باید فروشگاه های نهاده های کشاورزی را به خوبی بشناسند تا بتوانند نیاز های مزارع خود را به راحتی تهیه کنند. 

برای خرید کود های گرانوله کشاورزان از طریق سایت های فروش انواع کود نیز می توانند خرید خود را انجام دهند و در کوتاه ترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرند. 

با توجه به نوسانات قیمت ارز و وارداتی بودن بسیاری از کود ها، قیمت کود ها ثابت نیست. برای اطلاع از آخرین قیمت ها می توان از چندین سایت و فروشگاه قیمت گرفت تا قیمت حدودی کود ها را دانست و راحت تر خرید را انجام داد. 

کود کامل گرانوله برند های مختلفی دارد و در سایز های مختلفی بسته بندی می شوند و انتخاب برای خریدار آسان تر خواهد بود. 

مواد تشکیل دهنده کود کامل گرانوله 

کود کامل گرانوله همانطور که از اسمش پیدا است یک کود کامل است. و از موادی تشکیل شده که مورد نیاز خاک و گیاه برای رشد می باشد. 

مواد تشکیل دهنده گرانوله کامل عناصر ماکرو یا درشت مغذی ها یعنی فسفر، ازت و پتاسیم، ریز مغذی ها یا عناصر میکرو مثل منیزیم، روی، مس، آهن، منگنز و … ، ماده آلی، کربن آلی، اسید هیومیک، اسید فولیک و گوگرد می باشد. 

کود کامل گرانوله

عناصر ماکرو یا همان فسفر، ازت و پتاسیم بین ۶ تا ۸ درصد، عناصر میکرو حدود ۳ درصد، مواد آلی ۲۰ تا ۳۰ درصد، مقدار کمی کربن آلی، اسید هیومیک ۱۰ تا ۱۳ درصد، اسید فولیک حدود ۷ درصد و گوگرد ۸ تا ۱۱ درصد مواد تشکیل دهنده کود گرانوله کامل می باشد. 

همه ی عناصر و مواد استفاده شده در تولید کود کامل گرانوله احتیاجات خاک و گیاه کاشته شده می باشند. و همه ی آن ها قابلیت جذب بالایی در خاک دارند.  

مزایای استفاده از کود گرانوله افزایش محصول، افزایش کیفیت محصول، اصلاح بافت خاک، کاهش PH خاک، افزایش ماده آلی خاک و … می باشد.  

تولید انواع کود کامل گرانوله

برای تولید انواع کود کامل گرانوله شرکت های مختلفی فعال هستند. و انواع کود گرانوله را تولید می کنند. البته از این کود وارداتی هم در کشور موجود می باشد. و تولید کشور های دیگر می باشند. 

برای تولید کود های گرانوله از مواد و عناصر شیمیایی یا مواد آلی استفاده می کنند که در بازار هم کود گرانوله شیمیایی و هم کود گرانوله آلی موجود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

سم و کود