قیمت خرید کود کامل گرانوله

کود کامل گرانوله یکی از کود هایی است که در کشاورزی امروز بسیار کار آمد می باشد و کشاورزان بیش از پیش از این کود استفاده می کنند. برای خرید انواع کود، کشاورزان باید فروشگاه های نهاده های کشاورزی را به خوبی بشناسند تا بتوانند نیاز های مزارع خود را به راحتی تهیه کنند. 

برای خرید کود های گرانوله کشاورزان از طریق سایت های فروش انواع کود نیز می توانند خرید خود را انجام دهند و در کوتاه ترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرند. 

با توجه به نوسانات قیمت ارز و وارداتی بودن بسیاری از کود ها، قیمت کود ها ثابت نیست. برای اطلاع از آخرین قیمت ها می توان از چندین سایت و فروشگاه قیمت گرفت تا قیمت حدودی کود ها را دانست و راحت تر خرید را انجام داد. 

کود کامل گرانوله برند های مختلفی دارد و در سایز های مختلفی بسته بندی می شوند و انتخاب برای خریدار آسان تر خواهد بود. 

مواد تشکیل دهنده کود کامل گرانوله 

کود کامل گرانوله همانطور که از اسمش پیدا است یک کود کامل است. و از موادی تشکیل شده که مورد نیاز خاک و گیاه برای رشد می باشد. 

مواد تشکیل دهنده گرانوله کامل عناصر ماکرو یا درشت مغذی ها یعنی فسفر، ازت و پتاسیم، ریز مغذی ها یا عناصر میکرو مثل منیزیم، روی، مس، آهن، منگنز و … ، ماده آلی، کربن آلی، اسید هیومیک، اسید فولیک و گوگرد می باشد. 

کود کامل گرانوله

عناصر ماکرو یا همان فسفر، ازت و پتاسیم بین 6 تا 8 درصد، عناصر میکرو حدود 3 درصد، مواد آلی 20 تا 30 درصد، مقدار کمی کربن آلی، اسید هیومیک 10 تا 13 درصد، اسید فولیک حدود 7 درصد و گوگرد 8 تا 11 درصد مواد تشکیل دهنده کود گرانوله کامل می باشد. 

همه ی عناصر و مواد استفاده شده در تولید کود کامل گرانوله احتیاجات خاک و گیاه کاشته شده می باشند. و همه ی آن ها قابلیت جذب بالایی در خاک دارند.  

مزایای استفاده از کود گرانوله افزایش محصول، افزایش کیفیت محصول، اصلاح بافت خاک، کاهش PH خاک، افزایش ماده آلی خاک و … می باشد.  

مواد تشکیل دهنده کود کامل گرانوله 

تولید انواع کود کامل گرانوله

برای تولید انواع کود کامل گرانوله شرکت های مختلفی فعال هستند. و انواع کود گرانوله را تولید می کنند. البته از این کود وارداتی هم در کشور موجود می باشد. و تولید کشور های دیگر می باشند. 

تولید انواع کود کامل گرانوله

برای تولید کود های گرانوله از مواد و عناصر شیمیایی یا مواد آلی استفاده می کنند که در بازار هم کود گرانوله شیمیایی و هم کود گرانوله آلی موجود است.

Rate this post

Originally posted 2020-11-02 19:45:14.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما