قیمت روغن ولک (روغن امولسیون شونده) و تولید کنندگان آن در ایران

قیمت روغن ولک در بازار داخلی با توجه به نوع بسته بندی، درصد غلظت و کیفیت روغن مصرفی متفاوت می باشد. امروزه با پیشرفت و توسعه کشاورزی و علم گل خانه ای، استفاده از کود ها و روغن های مختلف بسیار افزایش پیدا کرده است که این عامل باعث می شود که عملکرد گیاه افزایش پیدا کند.روغن ولک باعث تاثیرات زیادی بر روی گیاه می شود و باعث می شود که گیاه بازده بیشتری داشته باشد.در ادامه با کاربرد این محصول آشنا می شویم و همچنین به ترکیبات مختلف این روغن و همچنین با نحوه ی استفاده از این روغن پرکاربرد آشنا می شویم. ضمن اینکه نوسان قیمت روغن ولک را نیز بررسی خواهیم کرد.

شما می توانید با شناخت ترکیبات این سم، به تاثیرات آن پی ببرید.همچنین باید اشاره کرد خرید این محصول به دو صورت انجام می گیرد که در انتها به طور کامل به بررسی و تحلیل این موضوع می پردازیم.

شما می توانید با مطالعه ی این مبحث به کاربرد های این روغن ولک پی ببرید.شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید این محصول به شرکت های ما در سراسر کشور اعتماد نمایید تا بتوانید محصولی با بهترین کیفیت و کم ترین هزینه را دریافت نمایید.

تولیدکنندگان روغن ولک

این محصول جزو مواد پرمصرف در صنعت کشاورزی می باشد. به همین دلیل تولید کنندگانی متفاوت که بعضاً حتی در زمینه کشاورزی فعالیت نداشته اند به دلیل بستر مناسب و بازدهی مقبول اقدام به تولید این روغن نموده اند. از جمله این تولید کنندگان:

  • شرکت کرمان زمین
  • شرکت کاوش کیمیا
  • شرکت گل شیمی سپاهان
  • الیساکود
تولیدکنندگان روغن ولک

ترکیبات روغن ولک

روغن امولسیون شونده ولک از عناصر و ترکیبات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این ترکیبات وظیفه ی خاصی بر عهده دارند و باعث ایجاد تاثیری خاص بر روی گیاه مورد نظر می شوند.در ادامه این بخش از مقاله به ترکیبات این روغن و کاربرد هریک از این ها می پردازیم.این روغن شما 80 درصد روغن نفتی و همچنین 20 درصد امولسیون آب می باشد.

کود روغن ولک همان کود نفتی می باسد که در صنعت روغن سازی به نام روغن ولک مشهور شده است ولی این روغن علاوه بر پارافین، دارای مواد خاص مختلفی می  باشد که هر یک از این ترکیبات دارای وظیفه ی خاصی هستند برای مثال بعضی موارد مانع شکست خواب گیاهان مختلف می باشد.

تاثیر روغن ولک

این محصول در دمای بالایی حدود 92 درجه تهیه می شود و به همین علت دارای ویژگی های خاصی می باشد که در بخش بعدی مقاله با این ویژگی ها آشنا می شویم.شرکت ما برای تهیه این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده کرده است تا محصولی با کیفیت بالا تیه و در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

در ساخت روغن های ولک از اصطلاحی به نام سولفوناسیون استفاده می شود.درجه سولفوناسیون یعنی درصد هیدروکربن های غیر اشباع شده در ترکیب کود روغن ولک می باشد.روغن های سبک خاصیت حشره کشی بسیار ضعیفی دارند و هر چقدر درجه اشباع هیدروکربن ها افزایش پیدا کند این خاصیت حشره کشی نیز افزایش پیدا می کند.

کاربرد ها و تاثیرات روغن

روغن های ولک دارای تاثیرات فراوانی هستند که در این بخش از مقاله به بررسی و تحلیل این تاثیرات می پردازیم. این روغن ها وزن سنگینی دارند و به همین علت این روغن ها خاصیت آفت کشی بسیار قوی دارند. به یکی از تاثیرات بسیار مفید این روغن می توان به مضر نبودن این روغن برای انسان و سایر پرندگان و حشرات مفید اشاره کرد.

به طوری که این روغن هیچ گونه ضرری برای حشرات مفید ندارد و هیچ گونه اختلالی در زندگی عادی آن ها ایجاد نمی کند. همچنین سمیت این نوع کود بر روی محصول گیاه مورد نظر اثر نمی گذارد یعنی اینکه این نوع کود باعث نمی شود که سمیت محصول مورد نظر افزایش یابد.

مصرف روغن ولک

کود روغنی باعث می شود که منافذ تنفسی مسدود شوند و راهی برای عبور هوا موجود نباشد. و حشرات و آفت های مختلف نمی توانند به طور طبیعی تنفس نمایند و باعث مرگ این حشرات می شوند. در ادامه آب با نیروی کششی خود حشرات مختلف را در خود گیر می اندازد و باعث می شود که گیاه از اثرات این نوع حشرات در امان بمانند.

از روغن ولک میتوان برای افزایش باروری و مقاومت گیاهانی مانند: درختان میوه و آجیلی، انگور، مرکبات، سبزیجات و گیاهان گلخانه ای، محصولات زراعی و گیاهان زینتی مورد استفاده قرار می گیرد که این روغن مانع رشد انواع حشرات مانند شپش ها و مگس های سفید می شود.

بسته بندی و نحوه مصرف روغن

این محصول در شرکت های مختلف در سراسر کشور تولید می شود و در ابعاد و حجم های مختلفی می باشد. که بسته بندی کود روغنی باید به صورتی انجام بگیرد تا موجب از بین رفتن خواص این روغن نشود. شرکت ما با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات این محصولات را به به مرحله نهایی عرضه می رساند که این عمل باعث می شود که خواص محصول به طور کامل حفظ شود.

و همچنین باعث می شود که تاثیرات بهتری بر روی گیاه داشته باشد. این امر سبب می شود تا قیمت روغن ولک مناسبتر برای مصرف کنندگان باشد. در ادامه این بخش از مقاله با نحوه استفاده محصول آشنا می شوید تا شما بتوانید با استفاده از این روش ها از روغن مورد خود استفاده نمایید.بهترین و پرکاربردترین روش برای استفاده از این محصول به صورت پاشیدن بر روی گیاه مورد نظر می باشد.شما باید با توجه به شراایط گیاه، در زمان های مناسبی از این نوع روغن استفاده نمایید تا موجب افزایش بازده گیاهان مورد نظر شود.

روغن-ولک-92

خرید روغن ولک

شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید این نوع روغن به روش های مختلفی اقدام نمایید. که در این بخش از مقاله به طور خلاصه به دو روش خریداری پرکاربرد در این زمینه اشاره می نماییم. اولین روش برای خرید این محصول، خرید حضوری می باشد یعنی شما می توانید با مراجعه به شعبه های مختلف فروش در سراسر کشور مراجعه نمایید. و محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید تا محصولات خود را در کم ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

شما مشتریان گرامی می توانید با مراجعه به شعبه های شرکت ما خریدی مطمئن داشته باشید. و محصولاتی با کیفیت را خریداری نمایید. قیمت روغن ولک در خرید آن تاثیر گزار می باشد.

خرید اینترنتی

شما می توانید برای خرید محصولات مورد نیاز خود از طریق اینترنتی عمل نمایید. و محصولات مورد نیاز خود را از طریق سایت ثبت نمایید تا محصولات خود را در کم ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. مشتریان گرامی باید در هنگام خرید به معتبر بودن سایت دقت نمایید تا محصولاتی با کیفیت بالا دریافت نمایید.

شما می توانید برای خریدی مطمئن از طریق سایت ما اقدام به خریداری نمایید. تا محصولاتی با کیفیت بالا را دریافت نمایید و همچنین شما می توانید از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

قیمت روغن ولک

قیمت روغن ولک با توجه به حجم محصول و نوع روغن مصرفی متغیر می باشد. برای حجم 1 لیتری مبلغی حدود 19000 هزار تومان درج می شود. مقدار سفارش در قیمت نهایی آن موثر می باشد. دقت داشته باشید که قیمت عمده آن 25 تا 35 درصد پائین تر می باشد.

این محصول در بسته بندی های 1، 4، 10، 20 لیتری گالنی و همچنین سطل 20 لیتری عرضه می شود. به همین خاطر دارای قیمتهای متفاوتی می باشد.

قیمت روغن ولک

در صورت خرید عمده با شماره های موجود در ذیل این صفحه تماس بگیرید. ضمناً درصورت مواجهه با قیمت  نامعقول در احتمال استفاده از روغنهای غیر استاندارد و یا حتی گازوئیل در آن زیاد می باشد.

Rate this post

Originally posted 2020-03-02 19:31:53.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما