خانه / کود کشاورزی / خرید کود نیترات کلسیم / قیمت کود نیترات کلسیم گرانوله

قیمت کود نیترات کلسیم گرانوله

کود نیترات کلسیم گرانوله از اکسید کلسیم تشکیل شده و برای تأمین کلسیم و نیتروژن خاک مورد توجه قرار می گیرد. میزان کلسیم دریافتی کود نیترات برابر با ۱۹ درصد بوده و این عنصر به شکل محلول در آب دریافت می گردد. کود نیترات کلسیم از جذب مناسبی برخوردار است. 

کیفیت مناسب کود نیترات کلسیم گرانوله

برای اینکه بتوانید از خواص بهینه کود استفاده کنید، باید از کیفیت مناسب کود نیترات کلسیم گرانوله بهره مند شوید. 

کود نیترات کلسیم گرانوله با کیفیت، سرعت بالایی در جذب دارد و سبب رشد سریع گیاه خواهد شد. کود مناسب گرانوله جذب سطح خاک نشده و از دسترس گیاه نیز خارج نخواهد شد. 

کود نیترات کلسیم گرانوله در نوع با کیفیت از حلالیت بالایی در آب برخوردار بوده و به همین خاطر به سهولت مورد استفاده گیاه قرار می گیرد. با مصرف کود نیترات کلسیم، دیواره سلولی گیاه افزایش و همین موضوع زمینه را برای جذب دیگر عناصر غذایی فراهم می کند. 

کیفیت کود نیترات به استفاده مطلوب و بهینه آن نیز ارتباط دارد. این کود به راحتی بر روی زمین پاشیده شده و آن گاه در اثر شبنم زدگی یا رطوبت جذب خاک خواهد شد. 

کود نیتراتی با ذرات بزرگ به ابعاد ۲  تا ۴  میلی متر مشاهده می شود. این ذرات حدود ۹۰ درصد کود نیترات را به خود اختصاص می دهد.

مزیت بهره مندی از کود نیترات

  • با مصرف کود نیترات کلسیم گرانوله از پوسیدگی و لک شدن میوه ها ممانعت می شود. همچنین طول عمر گل های زینتی و میوه ها افزایش می یابد. 
  • زمانی که از کود نیترات کلسیم گرانوله بهره مند می گردیم، میوه ها را در برابر سرمازدگی و چوب پنبه ای شدن مقاوم می کنیم.
  • با مصرف کود نیترات، می توان کیفیت محصول دهی باغ را افزایش داد. این کودها باعث استقامت شاخ و برگ می شوند. 
  • گیاهانی که از کود نیترات بهره مند می شوند، در برابر کم آبی مقاوم می گردند. 
  • با کود نیترات کلسیم می توان مقاومت میوه ها را در برابر بیماری ها و آفات افزایش داد.
  • طول عمر نگه داری میوه ها در انباری با مصرف کود نیترات افزایش می یابد. 

خرید کود نیترات کلسیم گرانوله

خرید کود نیترات کلسیم گرانوله عمده بسیار مقرون به صرفه بوده و به دو شیوه اینترنتی و حضوری قابل انجام است. در خرید کود نیترات کلسیم به شکل عمده تخفیف مناسبی به خریدار داده می شود.

در واقع این عمده فروشی برای افرادی که کود نیترات را در سطح وسیعی از زمین کشاورزی مورد استفاده قرار می دهند، بسیار مناسب خواهد بود.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

سم و کود