مراکز عرضه سولفات آمونیوم بسته بندی

مراکز عرضه سولفات آمونیوم بسته بندی های متنوع و خلوص مختلفی از این محصول را ارائه می دهند که به شکل جامد یا مایع در سطح بازار توزیع می گردد که در کشاورزی امروزه کاربرد شایانی دارد و با بسیاری از کود های دیگر رقابت پذیر است.

مراکز عرضه سولفات آمونیوم بسته بندی

آنچه باید از سولفات آمونیوم صنعتی بدانید

آنچه باید از سولفات آمونیوم صنعتی بدانید هر آنچه که در مورد سولفات آمونیم صنعتی باید بدانید این است که امروزه کاربرد بسیار زیادی در بخش های صنعتی و کشاورزی دارد. در مجموع سولفات آمونیم به دو درجه و گرید عمده تقسیم می گردد که عبارتند از:

  1. سولفات آمونیوم صنعتی
  2. سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

این محصول در ترکیب شیمیایی خود دارای یون های مثبت آمونیوم (نیتروژن) و یون منفی سولفور است که با درصد مشخصی ترکیب شده است.

از کاربرد های این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. به منزله کود شیمیایی برای ریشه زایی و تقویت گیاهان و کاهش خواص قلیایی خاک می گردد و از این حیث بسیار مورد استقبال است همچنین به دلیل فرمول شیمیایی آن در آب حل شده و آلایندگی کمتری در آب های زیر زمینی ایجاد می کند. این محصول جاگزین بسیار مناسبی برای بسیاری از کودها و هورمون های تقویتی گیاه با قیمتی مقرون به صرفه تر ایت.
  2. در ترکیب پودر آتش نشانی در کپسول آتش برای مهار آتش کاربرد فراوانی دارد.
  3. در صنعت دباغی برای چربی زدایی از ترکیب سولفات آمونیوم با آهک استفاده می شود که به اصطلاح آهک زنی می گویند.
  4. به منظور تصویه آب از املاح و تامین آب شرب قابل استفاده است.
  5. جهت تراز سازی اسیدیته مواد غذایی بخصوص غلاتی همچون آرد و نان یک افزودنی ایمن محسوب می شود.
  6. در صنایع چرم سازی و صنعت های دیگر نیز به کار می رود.

در هنگام مصرف باید به این نکته نیز دقت شود که میزان مصرف با دقت اندازه گرفته شود چرا که بخاطر دوز بالایی که می تواند داشته باشد نتیجه ای عکس اعمال نماید بخصوص هنگامی که به عنوان کود استفاده می شود.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی

تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی در گذشته نه چندان دور این محصول بیشتر از کشور ازبکستان وارد کشور می شد اما امروزه تولید سولفات آمونیوم توسط شرکت های مختلفی انجام می پذیرد و میزان واردات آن به شدت کاهش یافته است و با قیمت بسیار مناسب تری در دسترس مصرف کنندگان است.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی مختلفی را در نظر گرفته اند که با توجه به نیاز می توان تهیه نمود اما غالبا در بسته های 25 کیلویی بیشتر مورد استقبال است. از جمله شهرهایی که بیشتر تولید سولفات آمونیوم را دارد تهران و ارومیه می باشد که به تمام ایران توزیع می شود.

در ایران تولید سولفات آمونیوم بیشتر بخاطر کاربردهای کشاورزی است.

Rate this post

Originally posted 2021-06-27 12:37:46.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما