مراکز عرضه سولفات آمونیوم کریستالی

متقاضیانی که قصد خرید سولفات آمونیوم کریستالی را دارند می توانند به مراکز عرضه این محصول که با مجوز رسمی از طرف شرکت تولید کننده این نوع کود در گوشه و کنار کشور راه اندازی شده اند مراجعه نموده و مقدار مورد نظر از آن ها را خریداری نمایند. این مراکز، سولفات آمونیوم صنعتی را به دو صورت آنلاین و حضوری به فروش رسانده و قادر هستند به حجم گسترده ای از نیاز متقاضیان در بازار پاسخ مثبت گویند.

مراکز عرضه سولفات آمونیوم کریستالی

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم صنعتی

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی یکی از محصولاتی است که در نتیجه پژوهش های انجام شده و پیشرفت های به دست آمده در زمینه صنایع کشاورزی پا به عرصه وجود گذاشته و مزایای بی شماری دارد که در ذیل به برخی از این مزیت ها به اختصار اشاره می شود:

  • استفاده از این محصول از خاصیت اسیدی خاک کم کرده و آن را به خاکی قلیایی تبدیل کرده که به دلیل سبک بودن و داشتن PH تنظیم شده برای رشد و پرورش بسیاری از محصولات کشاورزی و گل های زینتی مناسب است.
  • گیاهانی که با سولفات آمونیوم کریستالی تغذیه می شوند به دلیل جذب املاح و مواد معدنی موجود در کود سولفات، کلروفیل و رنگ دانه های بیشتری تولید کرده و در نهایت شاداب تر و سر سبز تر هستند.
  • این دانه های کریستالی به محض قرار گرفتن در مجاورت با رطوبت خاک به سرعت حل شده و جذب خاک می شود و گیاه می تواند مواد آلی و نیتروژن آزاد شده آن را به راحتی دریافت کند.
  • پس از اتمام دوره کشت و آیش زمین مزروعی، بقایای سولفات آمونیوم صنعتی تجزیه شده و می توان گفت تا دوره بعد در زمین باقی مانده و نیازی به کود دهی مجدد محصول نیست.
  • این محصول همچنین دارای درصد متفاوتی ازت، گوگرد و برخی عناصر طبیعی دیگر است که منجر به تقویت خاک شده و به دلیل اینکه در عمق خاک نفوذ نمی کند گیاه می تواند به راحتی آن را به وسیله ریشه دریافت کند.

روش های فروش سولفات آمونیوم کریستالی

روش های فروش سولفات آمونیوم کریستالی

سولفات آمونیوم صنعتی که معمولا به صورت دانه های کریستالی به بازار عرضه می شوند به صورت عمده به فروش می رسند.

از میان روش هایی که تولید کنندگان این محصول برای عرضه تولیدات خود در نظر گرفته اند فروش سولفات آمونیوم کریستالی به صورت مستقیم بیشترین میزان استقبال را به خود اختصاص داده است زیرا در این روش، ب کوتاه شدن دست واسطه ها و دلالان بازار خرید و فروش کود های صنعتی، شرکت تولید کننده مستقیما به سود حاصل از فعالیت تولیدی خود رسیده و خریداران نیز از پرداخت هزینه های گزاف واسطه گری معاف می باشند.

Rate this post

Originally posted 2021-06-26 12:36:47.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما