خانه / سولفات آمونیوم / مراکز عرضه سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

مراکز عرضه سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی یک محصول ارزشمند و بسیار مهم است که برای عرضه آن از روش بدون واسطه استفاده می شود. مراکز عرضه بدون واسطه این محصول بهترین و با کیفیت ترین نمونه های این کالا را به قیمت تولید و با صرف هزینه منصفانه ای به دست مشتریان گرامی می رسانند. عرضه بدون واسطه این کالا باعث ایجاد ثبات در بازار های داخلی می شود و از افزایش قیمت این محصول جلوگیری خواهد کرد و به صرفه جویی در هزینه ها و مخارج افراد کمک بسزایی خواهد کرد.

مراکز عرضه سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

آنچه باید از سولفات آمونیوم صنعتی بدانید

آنچه باید از سولفات آمونیوم صنعتی بدانید سولفات آمونیوم صنعتی یک ماده شیمیایی بسیار مهم و کاربردی است که از آن برای تولید مواد مختلف استفاده می شود و کاربرد بسیار زیادی در صنایع گوناگون دارد که این امر نشان دهنده اهمیت بسیار بالای این محصول می باشد.

این محصول همان طور که از نام آن مشخص می باشد از ترکیب آلومینیوم و سولفات تهیه می شود و می توان از آن در صنعت مقوا سازی و شیشه سازی استفاده کرد که در این صنعت نقش پر کننده را ایفا می کند و باعث ثبات مواد تشکیل دهنده مقوا خواهد شد.

سولفات آمونیوم صنعتی طی درجه حرارتی بخصوصی در آزمایشگاه های مجهز تولید می شود که درجه حرارت لازم برای تولید این محصول باید بین ۲۵۵ تا ۲۶۰ درجه فارنهایت باشد تا مولکول های تشکیل دهنده این محصول بتوانند زنجیره مولکولی خود را تشکیل دهند.

این محصول ارزشمند دارای خواص شیمیایی و فیزیکی مخصوصی می باشد که از مهمترین آنها می توانیم به رنگ سفید این محصول ارزشمند و بسیار مهم و شکل پودری آن اشاره نماییم که این کالا در اثر ترکیب با مواد دیگر به سرعت ترکیب شیمیایی مورد نظر را تشکیل می دهد.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

تولید کنندگان سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی ایران در زمینه تولید سولفات آمونیوم در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و این امر باعث شده تا نیازهای افراد به این محصول ارزشمند و کاربردی به طور کامل مرتفع گردد و بتوان بخشی از این محصولات را به دیگر کشور های جهان صادر کرد.

تولید کنندگان این محصول در خط تولید آن از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه استفاده می کنند که این موضوع باعث شده تا سطح کیفی این محصول ارزشمند و کاربردی تا میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و سرعت تولید آن نیز بیشتر شود.

قیمت تولید این محصول در سطح منصفانه ای قرار دارد و نرخ تولید آن بر روی بسته بندی سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی درج شده است و مشتریان گرامی می توانند در زمان خرید از این اطلاعات استفاده نمایند و کالای مد نظر خود را با خیال راحت تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

سولفات آمونیوم قزوین و بازار خرید و فروش آن

سولفات آمونیوم یک نمک معدنی که در بخش صنعتی و کشاورزی کارایی بسیاری دارد. کود سولفات آمونیوم شامل 21% نیتروژن و 24% سولفور می باشد که پرکاربردترین کود شیمیایی به حساب می آید. این کود حلالیت سریع و ماندگاری بیشتری در خاک دارد. این فروشگاه اینترنتی در عرضه و تامین کودهای کشاورزی نقش بسزایی دارد، که تهیه و عرضه سولفات آمونیوم نیز در دسترس می باشد. خرید آن با قیمتی مناسب و به صورت عمده امکان پذیر بوده و تحویل آن به موقع انجام می پذیرد. برای تهیه سولفات آمونیوم قزوین با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود