خانه / گوگرد معدنی / مراکز فروش گوگرد معدنی در سمنان

مراکز فروش گوگرد معدنی در سمنان

گوگرد معدنی سمنان، کودی طبیعی و ارگانیک می باشد که محصولی مرغوب برای گیاهان شماست. مراکز فروش عمده این کود عموما در سمنان واقع است. شما می توانید با خرید از نمایندگی های معتبر اقدام به دریافت نمونه های با کیفیت  و قیمت مناسب گوگرد معدنی  سمنان بکنید.

مراکز فروش گوگرد معدنی در سمنان

هر آنچه باید در مورد گوگرد معدنی مرغوب بدانید

هر آنچه باید در مورد گوگرد معدنی مرغوب بدانیداز آنجا که در حال حاضر فرسودگی و مشکلاتی از این دست گریبانگیر اغلب زمین های کشاورزی شده و کشاورزان را با مشکلات متعددی مواجه کرده است؛ بهترین روش برای استفاده بهینه از پتانسیل زمین های کشاورزی و مقابله با کمبود آب در این صنعت استفاده از کود های مرغوب می باشد.گوگرد معدنی سمنان نوعی از کود بسیار با کیفیت برای کشاورزی است که برای انواع گیاهان باغی (مانند انگور، سیب، خرما و…) و زراعی(گندم، جو، زعفران،سویا و…) استفاده می شود. از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی های گوگرد معدنی مرغوب موارد زیر می باشد که آن را به غذای مناسبی برای گیاهان شما تبدیل می کند:

  • دارای شوری پایین
  • اسیدیته فوق العاده
  • فاقد هرگونه آهک، عناصر سنگین و سرطان زا که برای سلامتی مضر باشند
  • حاوی ۳/۳۳ درصد آهن و ۲ درصد پتاسیم به صورت محلول
  • قابل استفاده در تمام فصول سال
  • مناسب برای انواع گیاهان
  • قیمت مناسب 
  • دسترسی آسان
  • دور کننده و کشنده انواع حشرات و آفت ها نظیر لاور ها، انگل ها، قارچ ها و حشرات
  • از بین بردن سفیدک و زردی در برگ های جوان درختان

فروشنده عمده گوگرد معدنی در سمنان

فروشنده عمده گوگرد معدنی در سمنانفروشنده عمده گوگرد این محصول را  معمولا به صورت کیسه و فله ای در سمنان که معدن های متعدد تولید آن را در خود جای می دهد، صورت می گیرد. این محصول که بر اساس نظر کارشناسان و مهندسان کشاورزی از ۵۰۰ کیلوگرم تا ۴ تن در هر هکتار از زمین کشاورزی قابل استفاده است. کاربرد و محبوبیت فراوانی دارد. با استفاده از این محصول می توانید تغیر گیاهان خود و کیفیت محصولات خود را به وضوح و سرعت مشاهده کنید. خرید این محصول به صورت جزئی یا عمده بهتر است از نمایندگی های معتبری که با مراکز استخراج این ماده از معدن های استان سمنان در ارتباط هستند تهیه کنید تا با خریدی مطمئن از بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار بهره مند شوید. 

این محصول در بسته بندی هایی که بین ۲۵ تا ۵۰ کیلوگرم وزن دارند در مراکز فروش عمده گوگرد معدنی یافت می شود. این محصولات به صورت کاملا خالص و مرغوب تهیه شده و آن را در انواع مختلف اعم از پودری و گرانوله در بازار کشاورزی عرضه می کند. همچنین می توانید در صورت تمایل انواع متفاوتی از خلوص این محصول را برای زمین های کشاورزی خود استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود