خرید سولفات آمونیوم کریستالی ایرانی و ازبک به قیمت عمده

خرید سولفات آمونیوم کریستال ایرانی و ازبک به قیمت عمده در مدیریت هزینه کشاورزان موثر واقع شود. الیساکود تنها مجموعه عرضه عمده این کود است.

کود های مورد استفاده در صنعت کشاورزی انواع مختلفی را شامل می شوند. یکی از نمونه های پرفروش آن کود سولفات آمونیوم است. با توجه به کارایی مطلوب دارای متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور است. این روزها مرکز خرید سولفات آمونیوم کریستالی این محصول را به روش های گوناگون و به صورت عمده و یا جزیی‌ در اختیار مشتریان قرار می دهد و استقبال بسیار خوبی از خرید آن صورت می گیرد.مرکز خرید سولفات آمونیوم کریستالی

مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم

مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم از مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این کود شیمیایی پرمصرف به صورت گرانوله، پودری و کریستالی تولید و عرضه می شود.
  • این محصول به صورت خالص تهیه می شود. و یکی از نمک های معدنی پرخاصیت به شمار می آید.همچنین نقش مهمی در بهبود کیفیت انواع محصولات زراعی از جمله گندم دارد.
  • به خوبی در آب حل می شود و استفاده آن باعث تنظیم ph خاک می شود. و به تقویت خاک همچنین رشد سریع تر گندم کمک زیادی می کند.
  • مهمترین مواد تشکیل دهنده این کود ازت و گوگرد می باشد و خاک را به خوبی غنی کرده. همچنین در جذب بهتر عناصر مورد نیاز از طریق ریشه گیاه بسیار مؤثر می باشد.
  • کود سولفات آمونیوم در بکیسه های متنوع و در وزن و اندازه مختلف تولید و ارائه می گردد. امروزه از این کود آلی در بسیاری از مزارع گندم استفاده می شود. همچنین باعث می شود که بهترین گندم بدون آفت زدگی و سطح کیفی بالا تولید گردد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم کریستالی

قیمت انواع سولفات آمونیوم کریستالی امروزه انواع سولفات آمونیوم کریستالی به قیمت های مختلفی به فروش می رسد. زیرا عوامل مختلفی بر قیمت سولفات آمونیوم تأثیر گذار هستند. از مهمترین آنها به کیفیت و روش تولید آن، برند و شرکت‌ تولیدی، روش خرید و فروش، نوع کیسه، نوسانات اقتصادی موجود در بازار، میزان عرضه و تقاضا، هزینه های نهایی تولید و … اشاره کرد. البته قیمت انواع سولفات آمونیوم در خرید و فروش های عمده و مستقیم به دلیل نبودن واسطه گران بسیار مناسب و ارزان تر است. اکثر افراد امروزه این نوع خرید را انتخاب می کنند.

اگر خواهان خرید بهترین سولفات آمونیوم با قیمتی ایده آل هستید. یکی از آسان ترین راه ها مراجعه به این سایت اینترنتی معتبر می باشد. می‌توانید از قیمت روز این محصول مطلع شوید. همچنین از انواع محصولات ما دیدن نمایید و با شرایط مناسبی که فراهم شده است شما مشتری گرامی می توانید در اسرع وقت خرید خود را انجام دهید تا محصول با بسته بندی استاندارد به آدرس شما ارسال گردد.

Rate this post

Originally posted 2021-06-08 20:52:56.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما