خانه / سولفات آمونیوم / مرکز خرید سولفات آمونیوم کریستالی

مرکز خرید سولفات آمونیوم کریستالی

کود های مورد استفاده در صنعت کشاورزی انواع مختلفی را شامل می شوند و یکی از نمونه های پرفروش آن کود سولفات آمونیوم است که با توجه به کارایی مطلوب دارای متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور است. این روزها مرکز خرید سولفات آمونیوم کریستالی این محصول را به روش های گوناگون و به صورت عمده و یا جزیی‌ در اختیار مشتریان قرار می دهد و استقبال بسیار خوبی از خرید آن صورت می گیرد.مرکز خرید سولفات آمونیوم کریستالی

مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم

مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم از مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این کود شیمیایی پرمصرف به صورت گرانوله، پودری و کریستالی تولید و عرضه می شود.
  • این محصول به صورت خالص تهیه می شود و یکی از نمک های معدنی پرخاصیت به شمار می آید همچنین نقش مهمی در بهبود کیفیت انواع محصولات زراعی از جمله گندم دارد.
  • به خوبی در آب حل می شود و استفاده آن باعث تنظیم ph خاک می شود و به تقویت خاک همچنین رشد سریع تر گندم کمک زیادی می کند.
  • مهمترین مواد تشکیل دهنده این کود ازت و گوگرد می باشد و خاک را به خوبی غنی کرده همچنین در جذب بهتر عناصر مورد نیاز از طریق ریشه گیاه بسیار مؤثر می باشد.
  • کود سولفات آمونیوم در بسته بندی های متنوع و در وزن و اندازه مختلف تولید و ارائه می گردد و امروزه از این کود آلی در بسیاری از مزارع گندم استفاده می شود و باعث می شود که بهترین گندم بدون آفت زدگی و سطح کیفی بالا تولید گردد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم کریستالی

قیمت انواع سولفات آمونیوم کریستالی امروزه انواع سولفات آمونیوم کریستالی به قیمت های مختلفی به فروش می رسد، زیرا عوامل مختلفی بر قیمت سولفات آمونیوم تأثیر گذار هستند که از مهمترین آنها می توان به کیفیت و روش تولید آن، برند و شرکت‌ تولید کننده، روش خرید و فروش، نوع بسته بندی، نوسانات اقتصادی موجود در بازار، میزان عرضه و تقاضا، هزینه های نهایی تولید و … اشاره کرد، البته قیمت انواع سولفات آمونیوم در خرید و فروش های عمده و مستقیم به دلیل نبودن واسطه گران بسیار مناسب و ارزان تر است و اکثر افراد امروزه این نوع خرید را انتخاب می کنند.

اگر خواهان خرید بهترین سولفات آمونیوم با قیمتی ایده آل هستید، یکی از آسان ترین راه ها مراجعه به این سایت اینترنتی معتبر می باشد و می‌توانید از قیمت روز این محصول مطلع شوید همچنین از انواع محصولات ما دیدن نمایید و با شرایط مناسبی که فراهم شده است شما مشتری گرامی می توانید در اسرع وقت خرید خود را انجام دهید تا محصول با بسته بندی استاندارد به آدرس شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود