خانه / سولفات آمونیوم / پخش مستقیم سولفات آمونیوم ذرت

پخش مستقیم سولفات آمونیوم ذرت

کود سولفات آمونیوم ذرت کودی است که دارای ۲۲٪ نیتروژ‌ن به صورت آمونیوم و ۲۵٪ گوگرد محلول به صورت سولفات است. این کود جزء مهم ترین و اصلی ترین کود های کشاورزی برای رشد هر چه بیشتر و بهتر می باشند.

استفاده از این کود بسیار راحت بوده و در کود پاش ها به راحتی در محیط پخش می شوند. مرکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم ذرت، بهترین و با کیفیت ترین کود ها را به صورت بسته بندی شده و یا کیلویی یا فله ای با قیمت های معقولانه به فروش می رساند.

پخش مستقیم سولفات آمونیوم ذرت

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم کشاورزی کدامند؟

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم کشاورزی کدامند؟ این قسمت می خواهیم به بررسی با کیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم کشاورزی بپردازیم:
به طور کلی کود هایی که با مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت تهیه می شوند در نهایت دارای نتیجه و محصول فوق العاده ای خواهد بود.
بهترین کود ها از مواد شیمیایی با خلوص استاندارد و مورد نیاز کود استفاده می شود و میزان خلوص نهایی آن ها با پیشرفته ترین وسایل آزمایشگاهی اندازه گیری می شود. محیط های تشکیل کود های شیمیایی یکی از عوامل بسیار مهمی است که می تواند با کیفیت ترین کود ها را در نهایت تولید کند و این محیط ها به قدری مهم می باشند که می تواند مرغوبیت کود ها را تا حد میکروسکوپی تامین نمایند. مرغوب ترین کود ها از میزان معین هر کدام از مواد اولیه تشکیل دهنده به وجود می آید و اگر کودی در مواد اولیه دچار یک صدم درصد خطا شود، باعث خراب شدن کود شده و دیگر کیفیت لازم را ندارد.

قیمت کلی سولفات آمونیوم ذرت

قیمت کلی سولفات آمونیوم ذرت مرکز فروش کلی سولفات آمونیوم ذرت، بهترین و با کیفیت ترین کود ها را در بسته بندی های مختلف و همچنین به صورت کلی و فله ای با قیمت های منصفانه و معقولانه به مشتریان خود عرضه می کند. قیمت سولفات آمونیوم ذرت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی دو مورد اصلی آن ها می پردازیم:

اولین عامل تعیین کننده قیمت این کود ها، نوع مواد تشکیل دهنده است. به هر میزانی کا مواد با خلوص بالاتری باشند و به صورت تازه تهیه شده باشند و میزان استفاده از هر کدام از آن ها استاندارد باشد، به همان میزان قیمت نهایی کود بیشتر شده و گران تر می شود.

دومین عامل موثر در قیمت این است که کود ها به چه صورتی خریداری می شوند. کود هایی که به صورت بسته بندی شده خریداری می شوند و هزینه های بیشتری را صرف بسته بندی می کنند نسبت به نوع فله ای و کیلویی قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

سولفات آمونیوم قزوین و بازار خرید و فروش آن

سولفات آمونیوم یک نمک معدنی که در بخش صنعتی و کشاورزی کارایی بسیاری دارد. کود سولفات آمونیوم شامل 21% نیتروژن و 24% سولفور می باشد که پرکاربردترین کود شیمیایی به حساب می آید. این کود حلالیت سریع و ماندگاری بیشتری در خاک دارد. این فروشگاه اینترنتی در عرضه و تامین کودهای کشاورزی نقش بسزایی دارد، که تهیه و عرضه سولفات آمونیوم نیز در دسترس می باشد. خرید آن با قیمتی مناسب و به صورت عمده امکان پذیر بوده و تحویل آن به موقع انجام می پذیرد. برای تهیه سولفات آمونیوم قزوین با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود