خانه / سولفات آمونیوم / پخش مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله عمده

پخش مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله عمده

پخش سولفات آمونیوم گرانوله عمده با کیفیت و مرغوبیت بالا در سراسر کشور انجام می گیرد و با مراجعه به این مجموعه می توانید این محصول را با کیفیت و مرغوبیت بالا خریداری کنید. کود ها به طور کلی موادی هستند که برای حاصلخیزی و تقویت آن به کار می روند. این مواد به رشد بیشتر گیاهان مختلف کمک می کنند و افزایش دهنده میزان محصول می باشند. این کود ها در کارخانجات و مجتمع های صنعتی مختلف تولید شده و روانه بازار های فروش می شوند.

پخش مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله عمده

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم گرانوله کشاورزی کدامند؟

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم گرانوله کشاورزی کدامند؟ سولفات آمونیوم گرانوله یکی از پر مصرف کود های کشاورزی می باشد و بسیار پر مصرف و کاربردی می باشد و به دلیل داشتن ازت به سرعت رشد گیاه کمک می کند. از این محصول به صورت شیمیایی استفاده می شود و باعث رشد سریع محصولات کشاورزی می شود.

از این کود به صورت طبیعی استفاده می شود که روند طبیعی بودن آنها را دچار تغییر نمی کند و محصولی با کیفیت و مرغوب می باشد. از نظر بیولوژیک و زیستی این کود نسبت به سایر کود های برتری و حرفه ای تر می باشد و این امر باعث می شود خاک محصول شما حاصل خیز تر باشد.

در بیشتر مواقع برای اینکه گمدم رشد بهتری راشته باشد و کیفیت گندم بالاتر برود از کود سولفات آمونیوم گرانوله در صنعت کاشت و برداشت گندم استفاده می شود، امروزه بیشترین مصرفی که از کود سولفات آمونیوم می شود همین گندم می باشد.

قیمت کلی سولفات آمونیوم گرانوله عمده

قیمت کلی سولفات آمونیوم گرانوله عمده قیمت سولفات آمونیوم کشاورزی با توجه به نوسانات بازار، نرخ ارز و دلار، نوسانات بازار، نرخ ارز و دلار، نرخ بازدهی تولید و… متغیر است. برای خرید کود مناسب لازم به مشاوره با کارشناسان کشاورزی می باشد تا کودی مناسب تهیه شود. این کار را نمایندگی های پخش و توزیع نیز به متقاضیان انواع کود شیمیایی ارائه می دهند. در واقع میزان مصرف، زمان کود دهی و نحوه استفاده از این کود ها از اهمیت خاصی برخوردار است که توسط این مراکز به کشاورزان توضیح داده می شود.

کود ها به طور کلی به دو نوع پر مصرف یا ماکروالمنت و کم مصرف یا میکروالمنت تقسیم بندی می شوند. مثلا کود های ازت، فسفر و پتاس در دسته دوم و کود های آهن، روی و منگنز در دسته اول این کود ها قرار دارند. بنابراین لیست قیمت انواع کود شیمیایی متنوع است و برخی از انواع کود ها به طور فراوان و با قیمت ارزان در دسترس می باشند. از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه های عرضه کننده کود یا از طریق سایت های اینترنتی می توان آخرین قیمت انواع این تولیدات را مشاهده نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تامین سولفات آمونیوم اصل خارجی

استفاده مداوم از زمین های کشاورزی و شرایط آب و هوایی خشک و نیمه خشک موجود در کشور به مرور سبب شده که خاک های ما به سمت قلیایی و شور شدن کشیده شوند که استفاده از یک سری کودهای شیمیایی مهم و پرخاصیت چون سولفات آمونیوم اصل به خاک سبب، تنظیم اسیدیته خاک و افزایش کمی و کیفی محصولات نهایی می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کودهای ازت دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم و کود