خانه / کود نیترات کلسیم / کود نیترات کلسیم گرانوله ارزان قیمت

کود نیترات کلسیم گرانوله ارزان قیمت

 کشاورزان همواره برای حل مشکل کمبود نیتروژن و کلسیم موجود در خاک به دنبال راه حل می باشند. کمبود کلسیم در خاک موجب ایجاد لکه های سیاه بر روی میوه و سایر محصولات زراعی و یا پوسیدگی در آن ها می شود. یکی از راه حل های ارائه شده برای رفع این مشکل استفاده از کود نیترات کلسیم است. کود نیترات کلسیم گرانوله سبب افزایش طول عمر میوه و محصولات کشاورزی بعد از برداشت و تازه و آب دار ماندن آن ها می شود. این نوع کود به دلیل حلالیت بالای آن دارای مصارف زیادی است.

کود نیترات کلسیم گرانوله ارزان قیمت

همه چیز در مورد کود نیترات کلسیم گرانوله

همه چیز در مورد کود نیترات کلسیم گرانوله  کود نیترات کلسیم به دو صورت مایع و گرانوله به بازار عرضه می شود. کود نیترات کلسیم گرانوله توسط  ماشین های کشاورزی تا شعاع ۲۴ متری پخش می شود. همچنین می توان آن را با دست بر روی خاک پاشید. این کود دارای غلظت بالایی می باشد و به دلیل بزرگ بودن ذرات آن به راحتی روی خاک پاشیده می شود. این کود در اثر رطوبت و یا شبنم به راحتی حل می شود. لازم به یادآوری است که این کود با سایر ترکیبات و کودهای سولففاته و فسفاته مخلوط نمی شود و لازم است قبل از اختلاط آن تست سازگاری انجام شود. 

برخی مزایای استفاده از کود نیترات کلسیم به شرح زیر است:

  • جلوگیری از پوسیدگی و ایجاد لکه های تلخ بر روی میوه ها
  • جلوگیری از سیاه شدن بخش گلگاهی
  • افزایش طول عمره میوه و گیاهان
  • جلوگیری از سرمازدگی
  • افزایش کیفیت و اندازه محصول
  • استحکام دیواره سلولی و استحکام شاخ و برگ گیاهان
  • افزایش مقاومت گیاه نسبت به آفات، بیماری و کم آبی
  • افزایش جذب عناصر غذایی
  • رشد و توسعه ریشه
  • کاهش خطر برگ سوزی

قیمت طلایی کود نیترات کلسیم گرانوله

قیمت طلایی کود نیترات کلسیم گرانوله از علائم کمبود کلسیم در گیاه  پوسیدگی در انتهای گوجه فرنگی و یا سوختن نوک برگ کاهو و یا ایجاد لکه بر روی میوه ها می باشد. برای کاهش این علائم کشاورزان از کود نیترات کلسیم بهره می گیرند. مصرف کود نیترات کلسیم گرانوله افزایش کیفیت محصولات تولیدی و افزایش درآمد کشاورزان را به دنبال دارد. قیمت این کود به وزن و نوع آن بستگی دارد. شرکت های تولیدی همواره سعی بر این دارند تا کود مناسب و با کیفیت را با مناسب ترین و متعارف ترین قیمت در بسته بندی های ضد رطوبت به بازار عرضه کنند. این کود با توجه به کاربردی که دارد، دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و کشاورزان عزیز می توانند آن را به راحتی تهیه نمایند. قیمت طلایی کود نیترات کلسیم دلیل بر کیفیت پایین آن نمی باشد و از کیفیت خوبی برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

کود تقویتی کامل

پخش کننده کود تقویتی کامل باغبانی

به کودهایی که حاوی سه عنصر N, P و K هستند کود تقویتی کامل گفته میشود که موجب افزایش تولید و کیفیت محصولات کشاورزی میشود. در تولید کود تقویتی کامل معمولا سعی میشود که از تمام 16 عنصر مورد نیاز گیاه برای رشد، استفاده شود. این کودها براساس درصد وجود سه عنصر پرمصرف انواع مختلفی دارند که در ادامه به آنها و تاریخچه کود تقویتی خواهیم پرداخت.

پاسخی بگذارید

سم و کود