خانه / سم کشاورزی / گل شیمی سپاهان تولید کننده سم و کود کشاورزی در ایران

گل شیمی سپاهان تولید کننده سم و کود کشاورزی در ایران

گل شیمی سپاهان با مدیریت مسعود کرمی در سال ۱۳۸۳ در اصفهان تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید انواع سموم و کودهای کشاورزی فعال است. محصولات این شرکت در سراسر ایران استفاده می شود. تولیدات این شرکت با برخورداری از استانداردهای بین المللی قابلیت صادرات به اقصی نقاط دنیا را دارد.

گل شیمی سپاهان

توسعه کشاورزی و مکانیزاسیون این صنعت نیاز به سم و کود کشاورزی با کیفیت و استاندارد بالا را روز افزون می کرد. از جمله سموم تولیدی این شرکت انواع حشره کش، علف کش، قارچ کش و حلزون کش می باشد. تولید کودهای شیمیایی نیز از تولیدات این شرکت می باشد.

این شرکت در شهرک صنعتی رازی منطقه صنعتی خرم احداث گردیده است. هم اکنون این شرکت در حال فعالیت می باشد.

تولیدات شرکت گل شیمی سپاهان

این شرکت در زمینه های مختلف نهاده های کشاورزی محصولات خود را تولید می نماید. این تولید دات در دو گروه دسته بندی می شوند.

 1. سموم کشاورزی
 2. کودهای کشاورزی
گل شیمی سپاهان

سموم کشاورزی گل شیمی سپاهان

در حال حاضر سبد تولیدی سموم کشاورزی شرکت گل شیمی سپاهان بالغ بر ۴۲ نوع می باشد. ضمن اینکه واحد تحقیق و توسعه این شرکت فعال می باشد. فعالیت این واحد به افزایش سموم مورد نیاز کشاورزان در سبد تولیدات این شرکت اثر گذار می باشد.

سموم این شرکت در دسته های مختلف طبقه بندی می شوند:

 • حشره کش
 • علف کش
 • قارچ کش
 • حلزون کش
 • روغن ها و محلولها
گل شیمی سپاهان

کود های کشاورزی گل شیمی سپاهان

این شرکت با بهره گیری از دانش روز و کودهای پر مصرفی را نیز در بسته بندی های مختلف تولید نموده است از جمله:

 • کودهای آهن
 • اسید هیومیک
 • NPK
 • و…
گل شیمی سپاهان

خرید محصولات گل شیمی سپاهان

یکی از راههای مبارزه با آفات در کشاورزی استفاده از سموم مناسب و استاندارد می باشد. استفاده از سموم نامرغوب موجب وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به کشاورزان می گردد. استفاده از سموم استاندارد و مناسب موجب افزایش بهره وری در کشاورزی می شود.

محصولات گل شیمی سپاهان بدلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب برای کشاورزان مقرون بصرفه می باشد. ضمن اینکه وجود انبار توزیع در پایتخت و همچنین خود کارخانه هزینه های حمل و نقل را پایین می اورد.

گل شیمی سپاهان

نمایندگی و فروش محصولات گل شیمی سپاهان

شرکت گل شیمی سپاهان تولید کننده سموم و کودهای کشاورزی با کیفیت و استاندارد تحت نظارت جهاد کشاورزی می باشد. دسترس پذیری محصولات این شرکت برای کشاورزن از جمله اهداف گل شیمی سپاهان بوده به همبن منظور با ایجاد زیر ساختهای مناسب و با بهره گیری از تکنولوژی اقدام به عرضه محصولات خود نموده است. از جمله این اقدامات ارجاع فروش به مجموعه الیساکود می باشد. مجموعه الیساکود با بهره گیری از بستر فضای مجازی و استفاده از پتانسیل های شرکت اقدام به فروش محصولات سموم و  کودهای کشاورزی این شرکت نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش : سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

تولید انواع نیترات کلسیم صنعتی خالص

از جمله کاربردهای نیترات کلسیم صنعتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: -استفاده در بخش کشاورزی و کودهای مناسب برای تامین کلسیم و نیتروژن لازم برای تقویت و رشد مزارع و گیاهان -تولید مواد لاتکس -تصفیه آب‌ها و حذف سولفات از آب خانگی -تولید سیستم‌ها و پک‌ های خنک کننده

سم و کود